Skocz do zawartości

Granie w nowym Bravo ;)


Maciaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Po skasowaniu na początku października 2009 mojego Accord sprzedałem cały sprzęt i początkowo w Bravo miała być pełna seria... Po czasie stwierdziłem, że tak być nie może i coś tam musi się zmienić.

 

Pod koniec maja zacząłem kupować klocki, od razu uprzedzam całkowicie nie trafione. Jakieś tam radio JVC, wzmak GZ i głośniki także GZ. Obecnie stwierdzam, że to mi w ogóle nie odpowiada. Radio sprzedałem i zamieniłem na 2DIN Pioneera AVH 3200DVD. Nie ma czasówek, procka i innych cudów, ale mi pasuje i nie zamierzam go zmieniać.

 

Na chwilę obecną na przodzie gra zestaw Ground Zero 650x i 1x10'' GZ GZIW 250x... Sub buczy, nie gra i jest bee. Wyrosłem już chyba z konieczności posiadania ogromnej ilości basu w aucie :P

 

Kable: zasilanie 25mm2 spawara, przód sinuslive czerwone :D a do suba jakiś najtańszy syf koniecznie do zmiany :D

Drzwi wygłuszone GMS-04, głośniki zamontowane na dystansach, które na wiosnę zmienię na dedykowane do Bravo/Cromy.

 

Parę fotków:

 

post-1384-041302400 1293048173_thumb.jpg

post-1384-023145100 1293048183_thumb.jpg

post-1384-029197900 1293048191_thumb.jpg

post-1384-086871500 1293048199_thumb.jpg

 

Na montaż czekają obecnie:

 

HSK na przód i za sekcję niskotonową będzie odpowiadał Kicker Comp C12 ( dzięki Morfi ) zasilany Kenwoodem KAC-827 ( dzięki hehepack ) w closed.

HSK ma być zasilane V250, ale raczej będzie zmiana na coś innego, na 99% na 3539.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla mnie to ten piecyk nie ma jaj.Niby mocy sporo ale nie gra jak powinien.Do HSK tym bardziej odradzam.Wyeksponuje wszystkie braki systemu.

 

mógł byś rozwinąć temat Twojej wypowiedzi odnośnie 3539 ? bo nie za bardzo rozumiem co to znaczy "nie gra jak powinien", a potem nagle stwierdzenie - "wyeksponuje wszystkie braki systemu"

 

EDIT:

Maciaty - jak tam kondek :P bo widzę że go nie ma :P

Edytowane przez Hellsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł byś rozwinąć temat Twojej wypowiedzi odnośnie 3539 ?

pewnie ale krótko bo Kamilek zaraz wywali za ot.

Jakiś czas temu kupiłem 3539(piękny stan)dla zabawy i poznania co potrafi.Wpiąłem na cały system.Środek wycofany a co za tym idzie góry dużo.Dół marny jakby chciał zagrać a nie mógł.Celowo nie odnoszę się do innych wzmacniaczy tylko mówię co usłyszałem.

Edytowane przez Raadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...