Skocz do zawartości

Granie w nowym Bravo ;)


Maciaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mocno testowa wersja,

827 będzie na razie zasilał nowe subidło,

V250 zasila HSK

 

 

3539 mi nie podpasowało pod HSK, więc może zapne pod owe subidło...

Jeszcze jest kac820, ale jest u znajomego na małej renowacji i jak wróci zapnę go pod HSK i zobaczymy co z tego wyniknie...

post-1384-0-25256600-1302115928_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z subem się skomplikowała... Panowie/Panie z DHL rzucili/kopnęli paczkę z Vegą co poskutkowało totalnym jej rozwaleniem...

 

Paczka przez hehepack zapakowana idealnie, kartka z wskazaniem góry i prośbą o ostrożność nic nie dała... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro przyjeżdża i składam reklamacje - byłem w trasie jak przyszła paczka. W domu był ojciec i siostra, siostra zauważyła, że przyjechał kurier, schodzi na dół - paka zostawiona a kurier już odjeżdżał, więc raczej coś nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej tez sądze ze juz po ptakach. Kuriery sie wycfanili i u mnie jest zakaz odbioru czegokolwiek. Ja oczywiscie wszystko odbieram i podpisuje a pozniej przytrzaskuje kurtke kuriera w drzwiach i grzecznie czeka jak przy nim otworze paczkę, zeby sprawdzić zawartość i czy są jakies uszkodzenia. Jak są to piszemy protokol i nie ma ze boli, bo to jest podstawa do reklamacji, zresztą w wielu aukcjach tak jest napisane, przy odbiorze, przy odbiorze.

 

Zresztą zobaczcie temat lkrencik'a jak mial jazde z Brax'ami, tez pudełko bylo spoko i jak kurier odjechal, to z Herdim wzieli sie za otwieranie i...... kosze polamane itd. Za telefon zeby kurier wracal i spisać protokol szkody a on za to ze mają do 5 czy 7 dni na przyjazd. Oczywiscie przyjechali pismo spisali i wysrali sie na lkrencik ze to jego wina, bo oni nie wiedzą co sie działo z paczką jak juz ją dostarczyli, no tak więc pozdro.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wszystko fajnie ale - nie żdążyła siostra dojść do drzwi a tego bałwana nie było a jakichkolwiek namiarów do niego brak...

a 7 dni roboczych tak jak mówisz mają na przyjazd i spisanie protokołu, wszystkiego się na infolinii dowiedziałem, mimo że pani od razu uważała że ja rozkurwiłem głośnik.

 

 

jeszcze ta naklejka z prośbą:

 

http://bildr.no/view/859642

 

ehh, co za ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...