Skocz do zawartości

Pioneer ODR w Citroen Berlingo II


Piotrsaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odsluchalem z 30 minut wooferow, i niestety zejscia nie ma. Odsluch robilem na 1 komplecie, oczywiscie bez suba i to jeszcze na staruch slupkach tj. 2.1 i tlr. O ile srednica jest fajna to jakos nie ma dolu, no ale pomeczymy sie z 2 wooferami na strone tak jak planowalem i mysle, ze cos z tego bedzie. Pogoda nie jest idealna do zabawy w aucie, a i same drzwi chce jeszcze poprawic.

Gdyby jednak nic ciekawego z tego nie wyszlo to sa jeszcze:

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/strefa/CAM00082.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i niestety zejscia nie ma

 

Czyli tak jak mówiłem i się spodziewałem :(

 

 

Odsluch robilem na 1 komplecie

 

Nie wiele to zmieni, (obym sie mylił) to nie woofery do dobrego zejścia, jak i pracy w otwartych drzwiach

 

jak już tak testujesz 18ki możesz podesłac ciężką alternatywe, tylko byś musiał przygotować troszkę większy otwór niz na powyższe SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona juz chce mnie z domu wywalic, od poczatku roku zrobilem autem z 10k kilosow z Żoną po kraju i cisza w aucie przeszkadza mojej bardziej niz mi.

Dlatego wczoraj podlaczylem ale nie ukrywam na szybkiego woofery by zobaczyc w ogole co to jest. Jak je kupilem to mialem je w aucie 1 dzien ale w calym systemie z subem wiec jakos wtedy kontrolnie tylko czy zyja. U mnie narazie trwa walka z miescem w bagaju by zmiescic wszystko i ciagle nie mam skonczonego tapicerowania skrzyni na piece choc zostalo mi pewnie z 30 minut roboty.

Chce jeszcze do mastaha jakos na dniach wyslac woofery pionka i dystanse by mi wymyslil jakies fajne maskownice, a po zdjeciach jakie mi przyslal ze swojej roboty wiem, ze beda ok.

Pomimo zimy mam z jednej strony nude w robocie ale z drugiej problemy magazynowe bo towar mam juz prawie na dachu i ciagle dostawcy mnie mecza bym odebral towar zaplacony juz w ubieglym roku.



 

Nie wiele to zmieni, (obym sie mylił) to nie woofery do dobrego zejścia, jak i pracy w otwartych drzwiach

No niby nie ale moje wrota wcale nie sa takie duze, mieszcza w sobie juz tylko szybe i niewiele wiecej tyle w nich juz upchnalem. Co do zejcia to porusze trudny temat ale i tak jest tego wiecej niz z lotusa :P

Trudno mnie jednak zadowolic bo mialem woofery jbl'a, as'y, kilka dls'ow, braxy i jeszcze kilka innych i kazdy mial cos co mi nie pasowalo albo gralo dolem i srednicy brak, albo bylo tak chlodno bez zycia, a niby wszystko bylo, dolem grali i srednica ale bez funu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odsluchalem z 30 minut wooferow, i niestety zejscia nie ma. Odsluch robilem na 1 komplecie, oczywiscie bez suba i to jeszcze na staruch slupkach tj. 2.1 i tlr. O ile srednica jest fajna to jakos nie ma dolu

Wiesz co moze sa jakies po spa i regeneracji , ja mam taki sam wofer jezeli piszesz o ls155 a nie o ls 185 co gra bardziej jak sub niz wofer , nie znalazłem czegos co gra podobnie , zadne wynalzki braxa mi tak nie przypadły do gustu jak te woferki napewno im dołu nie brakuje , jak bedziesz w okolicy Koronowa to mozesz wpasc posłuchasz moich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odsluchalem z 30 minut wooferow, i niestety zejscia nie ma. Odsluch robilem na 1 komplecie, oczywiscie bez suba i to jeszcze na staruch slupkach tj. 2.1 i tlr.

 

Skoro 18ki SS nie mają zejścia to już nic nie piszę , co wymalujesz po odsłuchu Wooferów z ODR... :wink:

Jaka to wariacja tych SS od Teca? czy Genesisa, bo jakoś tak podpada Gienkowo mi ta skrzyneczka, albo mamy zupełnie inne oczekiwania co do zejścia, albo coś nie teges było z głośnikami/drzwiami, bo właśnie odniosłem inne wrażenie, zejście po samą d... za to kicka mi brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graja jak subwofer , ale czy o to chodzi , no chyba ze system bez suba , kikiem to to nie gra i sie muli .

 

Przy ich zejściu to spokojnie można się obyć bez suba, ale, jak zauważyłeś, czy do tego służą woofery? :) Moim zdaniem nie są od trzęsienia tancbudą.

 

 

Z tego co mi się wydaje to Piotr osłuchiwał wf odr i z nich nie jest zadowolony co do zejścia, a w razie co na montaż czekają Lsy. Ja tak to zrozumiałem :)

 

No to Piotrek musi sprecyzować, bo dwuznacznie można rozumieć.

Co do ODR, to już dawno mu mówiłem ,że może się rozczarować tymi wooferami, to najsłabsze ogniwo tego całego systemu, zwłaszcza ,że średniaka i tw mają bardzo udanego i czuje się ,że wf odstaje od braci na górze, taki cieplutki,grzeczniutki bez wyrazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze niesmiertelne r6a , zejda nisko jak sub , i bedzie bum :P

 

Piotrek już przerobił chyba wszystkie "kopliwe" woofery,(wcale bym się nie zdziwił jeśli i R6A były), zachciało mu się hi-endów z SQ i słabo kopią... :D

 

 

Tak osluchiwalem ODR'y, LS'y mam nowe w kartonie nigdy nie podlaczone.

 

Ha! Nie to abym był złośliwy ale.... A nie mówiłem? :wink:

 

Spróbuj Piotr teraz tych LS, możesz się zaskoczyć ich zejściem i ilością basu, ciekawy tylko jestem jak odbierzesz taką troszkę "miśkowatość" 18tek na kicku...

 

ps. Naprawdę nie trać czasu na wrzucanie po dwa w drzwi itp zabiegi, bo charakteru ich grania to nie zmieni a wiem co Ci w nich się nie podoba, takie poukładanie do cna...

Grzecznie , ładnie, zgrabnie .... i nijak... Flaki z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Truck ja to bym chcial by to kopalo jak 18W ale i mialo srednice jak ODR :D

No ale dobra jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Jestem pewien, ze uda sie z tego zrobic poprawne granie w pelnym tego slowa znaczeniu.

Ten woofer co jest na foto to dokladnie SS 18W/4531G00, R6A mialem ale nie podoba mi sie, a nie ma co ukrywac nie jestem magikiem bo wiem, ze to moze dobrze zagrac pytanie tylko co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Truck ja to bym chcial by to kopalo jak 18W ale i mialo srednice jak ODR

To moze masz za duze wrota i trzeba by komore zrobic , ja mam ls 155 w drzwiach bez komory i kopia az miło 18 do mnie nie przemawiaja kick jak na lekarstwo a wali basem jak sub , odr to napewno dobry przetwornik i napewno gra kickiem poprawnie kiedys słuchałem golfa na emmie i robiło robote , a moze masz to zle pocięte ??? badz wzmak nie daje rady z kontrolą ???

Nie sztuką jest wrzucic grube klocki , sztuką jest zeby to zagrało  :P zawsze mozna cos spierdzielic ??? Ja kiedys usłyszałem od sedziego na zawodach masz dobre klocki ale nie graja , i mi poradził nie zmiane tylko dłubac przy tym co jest i mał racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Truck ja to bym chcial by to kopalo jak 18W ale i mialo srednice jak ODR :D

 

Hihi... Nie Ty jeden , byś chciał połączyć wodę z ogniem... :)

 

 

Jestem pewien, ze uda sie z tego zrobic poprawne granie w pelnym tego slowa znaczeniu.

 

Jeśli piszesz o WF ODR, to oczywiście ,że się uda, to są właśnie woofery typowo do "poprawnego" grania, pytanie jest inne... Na ile Ty preferujesz taki sposób grania, na tyle na ile poznałem Twoje preferencje to nie tyle są złe woofery( tutaj może przesadziłem z tymi flakami) co , to nie są woofery pod to co lubisz...

 

 

Ten woofer co jest na foto to dokladnie SS 18W/4531G00

 

A będziesz wkładał na dniach? Jeśli nie, to byłbym wdzięczny za możliwość odsłuchania u siebie w miejsce tych F1, z tego co się dokopałem wymagają komory 23 litry, to jakieś 10 litrów mi brakuje do tych z Alpine... :rotfl:

Ubezpieczonego kuriera w obie strony naturalnie ja zamówię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck moje klocki zawsze mozna osluchac tylko trzeba dojechac :P

A tak na marginesie napisalem "poprawnie" tj. tak jak ten woofer potrafi zagrac. Bo to, ze gra to wiem tylko trzeba powalczyc by zagral pelna para.

 

Mirku przez Koronowo przejezdzam przynajmniej 4 razy w miesiacu. Zreszta nawet jak bym mial specjalnie pojechac to jest kawalem drogi tylko, a i droga nie jest zla tylko na aparaty trzeba uwazac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w kujawsko-pomorskim spotów raczej ni ma ,  jedyna opcja wydłubac coś i pojechac na easce wtedy mozna posłuchac w szerszym gronie i zaopiniowac granie , ale jak maja byc 3 spoty w roku eascowe to tez lipa , a moze do fabrycznego wróc  :P i żona bedzie zadowolona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...