Skocz do zawartości

Trudny wybór na przód.


bordowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

posluchaj hertz'e, posluchaj przy tym jakies glosnikczki bardzo budzetowe, zebys zauwazyl roznice nie tylko w mocy. Bedziesz wtedy wiedzial na co sie piszesz, czego mozesz sie spodziewac, badz wziac cos w ciemno (tak jak jak wzialem vibe) i ustawic pod siebie na zwrotkach we wzmacniaczu.

 

czasami kupic w ciemno jest lepiej jak kupowac to co wszyscy polecaja (bo im sie podoba). To ze podoba sie wszsystkim nie znaczy ze przypadnie i tobie do gustu, to twoje auto, ty bedziesz w nim jezdzic i ty bedziesz sluchac glosnikow na codzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli rozpatrujemy tweeter, dla mnie ten z ST650 to inna klasa w porównaniu do maximo, vibe, czy nawet hertz. Lubię delikatne tweetery i ten z ST jest bardzo dobry. Nawet na alpinach gra ludzko. Żadnych żyletek, krwi z uszu itd. W moich wielkich drzwiach okazało się, że woofer z ST gra lepiej kickiem, niż ten z PO! Nie wiem, z czym to jest związane, ale właśnie tak było. Tweeter nie jest tak agresywny i piaszczysty jak ten z PO. Reasumując u mnie wygrały ST :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykop mają ale trzeba je porządnie wygrzać.. swoją drogą bordowy nie masz w pobliżu siebie jakiegoś zakładu CA lub kogoś z forum kto ma te Vibe cobyś mógł ich odsłuchać i zobaczyć czy Ci pasują? :) Edytowane przez dreadlook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównując HSK z RE Audio RE-6 Comp i mając te 2 zestawy w tej samej cenie co byście polecali do czarnego HH?

Jeśli chodzi o odsłuch czy spot to bd ciężko jestem ze śląska ale z małej miejscowości i wszędzie w sumie troche daleko i pytam ile moge na forum aby się jak najwięcej dowiedzieć i w końcu kupić coś bo do jutra chciałbym coś już zamówić.

 

Gdyby nie taka rozbieżność w mocy to bym się tak nie wachał RE audio, co może wynikać z takiej różnicy mocy 125rms a 50rms?

Edytowane przez bordowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spot jest 11 listopada w Katowicach , Vibe, r6a , tempo powinny być do odsluchu , a i HSK może ktoś będzie miał .

 

Tak czytam ten temat i ciągle się zastanawiam ile jeszcze będzie tych tematów o tych samych klockach ...maximo, hsk, vibe ... to już nudne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tweeter z BA6 na pewno będziesz musiał okiełznać.on ostrzy nawet pod samym radiem (ale myślę, że to przez kiepską zwrotnicę).i nie da się tego słuchać..

nie przesadzaj...ma tendencje do ostrzenia ale wystarczy z głową dobrać resztę klocków i jest naprawdę ok :wink:<klik> miałem przyjemność ćwiczyć i BA6 i poprzednika SE-K60 z racji miejsca w którym mieszkam, oba zestawy są warte uwagi, grają z wykopem i nie są specjalnie wymagające prądowo w przeciwieństwie do HSK, które trzeba naprawdę odpowiednio zaaplikować ale wg mnie HSK są sporo lepszym zestawem...i ten odpustowy wygląd Vibe'ów...ja tam osobiście wolę klasyczny ;) dego nie słyszałem to się nie wypowiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kac1023 to nie uważam aby cena była wysoka (nowy w Anglii kosztował 750 Funtów) .... swojego sprzedałem za 250 Euro zanim zdążyłem podłączyć (cena mnie przekonała) i poszedł do zasilenia subwoofer-a JL 10W7.

Co do jakości grania jeśli chodzi o woofer-y i subwoofer jest to naprawdę świetny wzmacniacz (prawie tak dobry jak 1021) , moc na kanał ponad 250 Wat przy 4 Ohm także wystarczająca. Jeśli chodzi o zasilanie całych zestawów to raczej tylko ze zwrotką pasywną i miękkim tweeter-em.

PS

Ostatnio mojego 1021 porównywał z Rubicon-em 10002 Stanec i dotąd Kenwood lepszy ale poczekajmy do końca jego testowania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...