Skocz do zawartości

Poszukiwany equalizer z duża ilością pasm.


waski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

H510 Alpine ma 30 stopniowy EQ i prócz tego kilka innych rzeczy. Choć jak z wykorzystaniem tego EQ to nie wiem bo jeszcze nie testowałem.

 

Niestety nie jestem w komitywie z procesorami alpine. Z tego co na szybko poczytalem o h510 - 11 pasmowy eq parametryczny. Do mojej aplikacji bardziej pasuje mi graficzny. Poza tym , nie doczytalem czy ten procek współpracuje z 9855 ... Inna kwestia to taka, ze wolał bym , by eq był " niezależny " - funkcjonalny niezależnie od marki radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę mnie " zatkales " tym pytaniem.. I po przemysleniu bie bardzo wiem jak sensownie odpowiedzieć :D Po prostu grafik wydaje mi się bardziej ..intuicyjny .. i wizualnie przejrzysty jesli chodzi o sam sposób dokonywania regulacji. Często korzystam z programu FL Studio i tam korzystam wyłącznie z parametrykow . Ale " na żywo " wole grafiki - ot taka fanaberia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na szybko poczytalem o h510 - 11 pasmowy eq parametryczny.

No to nie wiem gdzie to wyczytałeś bo w instrukcji jest więcej pasm.

Do mojej aplikacji bardziej pasuje mi graficzny. Poza tym , nie doczytalem czy ten procek współpracuje z 9855 ... Inna kwestia to taka, ze wolał bym , by eq był " niezależny " - funkcjonalny niezależnie od marki radia.

A niby dlaczego problemem ma być radio? Miałem denona pod tym prockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę mnie " zatkales " tym pytaniem.. I po przemysleniu bie bardzo wiem jak sensownie odpowiedzieć :D Po prostu grafik wydaje mi się bardziej ..intuicyjny .. i wizualnie przejrzysty jesli chodzi o sam sposób dokonywania regulacji. Często korzystam z programu FL Studio i tam korzystam wyłącznie z parametrykow . Ale " na żywo " wole grafiki - ot taka fanaberia ;)

 

 

Przyzwyczajenia , sympatie , nawyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametryki kojaza mi się z precyzyjna robota. No i czasem trzeba się nakręcić by uzyskać to, czego sie chce . Grafiki dają mi pokrycie szerszego pasma oraz szybszy dostęp do regulacji. Dlatego narazie faworytem jest wspomniany wcześniej Phoenix Gold...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametryki kojaza mi się z precyzyjna robota. No i czasem trzeba się nakręcić by uzyskać to, czego sie chce . Grafiki dają mi pokrycie szerszego pasma oraz szybszy dostęp do regulacji. Dlatego narazie faworytem jest wspomniany wcześniej Phoenix Gold...

Korektory kojarzą się z precyzyjna robotą , 31 punktów jest czymś innym niz bas i sopran :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukales na amerykanskim ebay-u??? Jest tam tego troche za nie duze pieniazki szczegolnie kilka modeli z typu "old school"

 

Szukalem już po założeniu tematu. Ale wiesz jak to jest - jesli nie miało się z czymś wcześniej styczności , to najpierw chce się poznać opinie ludzi którzy to macali :) Poza tym co dwie głowy to nie jedna ;) Mimo poszukiwań PG ciagle faworytem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...