Skocz do zawartości

Poszukiwany equalizer z duża ilością pasm.


waski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Poszukuje rozbudowanego equalizera - im wiecej pasm tym lepiej - preferowany 31 pasmowy. Nie musi być do zastosowań CA - byle zasilanie przyjmowalo 12V :) Cena - do 500 zł , oczywiście używki mile widziane. Nie spotkałem takiego urządzenia ale może ktoś takie zna :) Ma współpracować z klockami z mojego podpisu nie licząc 3sixty i klaniac się w stronę SQ ;) Nie pytajcie po co mi to ;) Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten phoenix bardzo kuszacy - choć ta aukcja akurat wykracza poza budżet niestety. Ale może uda się upolowac taniej - powiedzmy 650 zł z przesyłka to górna granica ;) Ma to służyć hmm..badaniu ( cokolwiek to znaczy ;) ) wiec zbyt dużego budżetu nie chce na to przeznaczać. Narazie to faworyt .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze latał po Allegro jakis taki ... Fostex, całkiem przyjemne urzadzene to było przy czym dość tanie sam je nawet rozważałem.

Nie pamietam tylko jakie to tam regulacje miało.

 

O tu:

Fostex

namierzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zauważyć , że ten PG spełnia twoje oczekiwania tylko w niecałych 97% ( ma 30 pasm a nie 31 :rotfl: )

 

Cholera.. no to lipton :rozpacz: co ja teraz poczne .. Hehe :D Jesli uda sie upolowac to podziele sie wrazeniami i jak bardzo brakowalo mi tego 1 pasma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zauważyć , że ten PG spełnia twoje oczekiwania tylko w niecałych 97% ( ma 30 pasm a nie 31 :rotfl: ).

A Wasylwek w końcu objęciu prezesury się odezwał do starych znajomych :zawstydzony: .

Nawet prezesi :super: muszą czasem ...przestać dyktować sekretarkom i sami coś napisać :rotfl: o czekaniu na pensję nie wspomnę :kwasny: .

Umęcza mnie troszkę ( wczesniejsze wstawanie najbardziej :kwasny: ) nowa posadka :rotfl: czasem zwyczajnie nie chce mi się kliknąć.

Wracając do tematu waski zdradź więcej szczegółów projektu ? Do czego to ?

Bo ja tam ...czuje sie nawet zaadoptowac na pokład samochodu stary korektor RADMOR-a :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednen z najgorzej brzmiących korektorów , zarzuć ten pomysł.

Bo tam się "operacyjniaczki" i elementy wkoło nich wymieniało na lepsiejsze i dowego ducha dostawał :cwaniak: .

Waski jak masz wzmaka na pokładzie a masz na pewno :rotfl: to zdobycie napięcia symetrycznego ( do poprawnej pracy takowego ustrojstwa ) to pikus i jedynie to miałem na mysli z radmorem :rotfl: .

P.S. w zyciu bym już po wsadzeniu aktywki, SQ (jakkolwiek tam pojetego) nie ...oczekiwał :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam się "operacyjniaczki" i elementy wkoło nich wymieniało na lepsiejsze i dowego ducha dostawał :cwaniak: .

Waski jak masz wzmaka na pokładzie a masz na pewno :rotfl: to zdobycie napięcia symetrycznego ( do poprawnej pracy takowego ustrojstwa ) to pikus i jedynie to miałem na mysli z radmorem :rotfl: .

P.S. w zyciu bym już po wsadzeniu aktywki, SQ (jakkolwiek tam pojetego) nie ...oczekiwał :rotfl:

Ortodoks jeden , suba tez pasywnie traktujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski jak masz wzmaka na pokładzie a masz na pewno :rotfl: to zdobycie napięcia symetrycznego ( do poprawnej pracy takowego ustrojstwa ) to pikus i jedynie to miałem na mysli z radmorem :rotfl:

 

Zważ iż nie me to słowa były ;) Co do aktywki... dla mnie jest ok. Moze kiedys bede mial wiecej czasu i checi by pobawic sie w PP ale narazie dobrodziejstwa techniki bardzo mi pasuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci ten eq?

Wprowadzi ci tyle zamieszania, że nie ogarniesz tego. Nie lepiej takie sprawy rozwiązać dobrą zwrotnicą pasywną. Cena takiej zwrotnicy z pomiarami i elementami nie przekroczy ceny dobrej klasy eq. Wg mnie stosowanie korekcji cyfrowej to powinna być ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci ten eq?

Wprowadzi ci tyle zamieszania, że nie ogarniesz tego. Nie lepiej takie sprawy rozwiązać dobrą zwrotnicą pasywną. Cena takiej zwrotnicy z pomiarami i elementami nie przekroczy ceny dobrej klasy eq. Wg mnie stosowanie korekcji cyfrowej to powinna być ostateczność.

 

W pierwszym poście prosiłem by nie pytać po co mi to ;) Wiem co robię - spokojnie :) Zwrotnicy pasywnej nie da się zmienić w ciagu 1s ;) Nie zostanie to w aucie na długo. 3sixty daje mi wiecej nie wspominając o car pc ( 128 pasmowy korektor dla każdego z 6 kanałów :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...