Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jakjie macie zdanie co do 306team

 

No wiesz Nam to rybka :)

Przynajmniej mi ;P

Im więcej tym weselej :P

Tylko nie bierzcie jakiś wapniaków.

 

Co do strony technicznej może ktoś już mniej więcej podać przybliżony cennik atrakcje itp?

Bo założymy nowy temat damy w ogloszenie że robimy oficjalny zlot (spotkanie) StrefyCarAudio?

 

Typu:

 

Miejscowość: SITNICA

Data: 18-20 Lipca

Godzina rozpoczęcia: 18 czy jakaś inna:

 

Atrakcje itp>

Wiecie o co biega?

Gdzie rezerwacje jak bo takie domki to już trzeba by rezerwować już.

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:26 ]

Mam nadzieję, że będzie Nas więcej z forum.

 

Może crazy zawita ma niedaleko?

Bartass tez mógłby.

Powiem tak ekipa modzi musi być na bank i nie obchodzi mnie to jak to zrobią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę nic przeciwko połączeniu SCA + 306Team.

Atrakcje:

Piątek:

-Przyjazd do Sitnicy(rozejście się po domkach itp)

-21.15 Wyjazd do Golubia Dobrzynia

-22.00 Zwiedzanie zamku przy pochodniach

-24.00 Powrót do Sitnicy (Impreza do białego rana)

Sobota

-W wczesnym popołudniem wyjazd do Torunia a tam:

-Przejazd przez miasto :)

-Wjazd na lotnisko (prowizoryczne wyścigi na 1/4 mili, zręcznościówka)

-Wieczorkiem powrót do Sitnicy (Impreza)

Niedziela.

-Powrót do domów.

 

Jakby się udało można by zrobić jakieś zawody CA, pomiary itp. ale do tego trzeba mieć sprzęt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu temacik się rozkręca! :P Bardzo mnie to cieszy. Tak jak Arczi mówi Jak zjadę do Polski pod koniec maja to wszystkiego się dowiem i dam znać ile dokładnie i jaki domek kosztuje ile trzeba przedpłaty.

 

Wiec tak jak widzisz K@mil spokojnie :Pp

Oczywiscie mozna zrobic mniej wiecej temat (co ,gdzie ,kiedy co bedzie sie dziac) ale bez rzadnychgh szczegolow co do cen, no ewentualnie przyblizone ceny z cennika :P

 

No i jakis plan np

 

Piatek 18.07.08 ->

- 18.00 i wczesniej badz pozniej zjazd do Sitnicy

-22.00 (jak nic nieulegnie zmianom) zwiedzanie nocne zamku w Golubiu

- 24.00 powrot na Sitke i biesaidowanie do samego rana :P

Sobota 19.07.08 ->

- 14.00 wyjazd na lotnisko i na miasto do Torunia (chyba ze znajdziecie cos innego do roboty :) )

- 20.00-21.00 powrot do Sitnicy (impresion na sSitce badz w Malibu), biesiadowania ciag dalszy

Niedziela 20.07.08->

- czas wolny :P (moze jakies zawody CA , jakis mierniczek cos)

-16.00 wspolne ognisko pozegnalne :P(pencina, music cos )

18.00 rozjazd do domkow :P

 

 

Co wy na to ??

Nizej zmaieszczam dostepny na chwile obecna cennik domkow :P

http://img.wklej.org/v.php?id=21339DSC03605.JPG

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:38 ]

ahahah GREG-SI w tym samym czasie i o tym samym myslimy hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przejazd przez miasto :)

 

HAHHA

 

greg-si,

a zapomniałeś o DYSKOTECE :P

 

A co do strony technicznej jest tam jakiś parking? Wiecie każdy jakiś sprzęt wozi ze sobą :P

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:40 ]

A te ceny to są od osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiechac pod domki na noc :) ale na dzien tez da sioe raczej zalatwic...K@mil czy mi sie wydaje czy Ty zdjec nieogladales Sitnicy na 2str tego tematu :Pp

Oj nieladnie nieladnie

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:41 ]

Ceny za domek :P

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:42 ]

Jak wam sie podoba moj plan :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas306team, oglądałem.

:)

 

 

Trzeba po namawiać większą ilośc userów z forum, aby też zawitali!

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:44 ]

W sumie to będzie tak, że my biesiadować będziemy w 1 domku pod koniec picia rozejdziemy się do swoich hehe :P

 

Ja będę miał pełen komplet w domku więc lipa z żadnym z was się nie prześpię pod jednym dachem :P hahah hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nop no :P wiec jak tu stworzycie info :) mam nadziej ze w miare szybko to przekopiuje je do nas na forum 306team :P

KAmil t omozesz utworzyc info :P narazie bez szczegolow cenowych i rezerwacji wszytko wyjdzie w trakcie :P:P My zrobimy jakies info na stronie i bedzie nice :P:Pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki K@mil fajną masz siostrę ale ja żartowałem. Troszkę różnica wieku jest po między nami choć z drugiej strony jakieś pół roku temu rozstałem się z dziewczyną mającą tyle samo lat...

 

Co do planów to Greg-si dosyć dobrze to opisał choć droga z Sitnicy do Golubia to 30 km i myślę, że nie zajmie nam godziny... Na pewno wyjazd na Rypin będzie. Trzeba zaznaczyć swoją obecność. Skutecznie miasto przygotowujemy już chwilę z Arczim :P Imprezka w sobotę i w piątek może być na ośrodku, w Rypinie lub jakieś 3-4 km od Sitnicy. Więc wybór jest. Można jakieś małe zawody CA (ale chyba tylko sound off bo nie ma sprzętu do Db Drag), na najładniejsze auto zlotu, konkurs picia piwa, najpiękniejszą kierowniczkę zlotu, na lotnisku 1/4 mili, zręcznościówka, palenie gumy itp.

 

Golas pewnie, że 306team może być! Ekipa jest super. Tylko trzeba szybko zadziałać bo na początku czerwca jak będę załatwiał domki muszę już wiedzieć ile reazerwować i jakich. Z tąd nie mogę nic załatwić go nikt tel. nie odbiera :P

 

Dla ludzi nie w temacie i nie do końca przekonanych do 306team zamieszczam linki do filmików ze zlotu w Toruniu a klikając dalej można zobaczyć z innych.

 

Mój filmik po zlocie III zlot w Toruniu 306team

 

No i jak dla mnie bomba sezonu. Nie wiem kto to był ale takiego palenia laczka jeszcze nie widziałem :) Chciał jechać do domu niedaleko i jak zobaczył jak my się popisujemy to przypiął się pasem do drzewa i resztę widać :PPalenie gumy

 

Greg-si to nie kombinować z przekłądaniem godziny?

 

K@mil można założyć taki temat ale wszyscy zainteresowani znajdą wszelkie info w tym wątku. Dodatkowo oddzielnie jest wątek o liście obecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KJAmil zamiesc info i odsylanie do linkow(lista+ info w tym watku) zeby wiara nieodpowiadala w nowym temacie :) poprostu info :P

no i Info na stronie sklepu byu sie przydalo <lol>:P

pozdroowka :P

Wiec plan okreslic bardziej dokladnie np tak jak moj godzinowo:D:D :P

 

[ Dodano: 2008-05-14, 11:07 ]

Dobra chlopaki u mnie w miesice panuje VWmania?? wiec moze dac mojemu kumplowi info?? moze ktos zawita od nich a z tego co slyszalem tez sprzety maja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palenie gumy

 

Na bank :)

I wrócę 350 km na felgach lub z tłokami w ręce :P

 

Ok to może tak proszę zbierzcie wszystkie info w jeden post o co proszę Ciebie wachcio a nawet zrobię podstronę. Dokładnie opisz co jak gdzie itp! Przybliżone koszta!

Ile max może nas tam być?

Ile domków jest?

 

[ Dodano: 2008-05-14, 11:20 ]

Dobra chlopaki u mnie w miesice panuje VWmania??

 

Wiesz nie ma sensu robic zlotu "zbieraniny".

 

To jest NASZ ZLOT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas306team, No tak będzie trzeba zrobić tak, będzie pewnośc że dojedziemy.

 

Bo wachcio zarezerwuje i co przyjedzie 5 osób i co on powie?

A ruch na bank będzie tam.

I pani będzie mówiła brak miejsc bo rezerwacja jest.

A zamiast 10 osob przyjechało 2 :)

 

Zrobiłem porządek tu: http://strefacaraudio.pl/forum/topics16/si...nych-vt1368.htm

 

[ Dodano: 2008-05-14, 11:55 ]

Golas306team, czemu Cie nie ma na liście???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą się w końcu dodzwoniłem do ośrodka i nie mam dobrych wiadomości. Domki są ale rezerwacje w pierwszej kolejności przyjmują na całę turnusy 13 dniowe a dopiero to co zostanie na mniejszą liczbę dni. Wiadomość czy taki domek się znajdzie dopiero około tygodnia wcześniej. Trzeba myśleć nad jakimś planem awaryjnym bo szkoda by było zamieszania na nic. :):P

Niestety ja nie jestem teraz w stanie się niczego więcej dowiedzieć np. o spotkanie gdzie indziej bo tutaj się zrobiło bardzo niepewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nas uratować to, że w koło jest dużo jezior i lasów. Może coś się znajdzie. Może chociaż namioty ale może ktoś by spróbował się coś dziś dowiedzieć. Tylko na komórkę odebrali a wiecie mnie z Norwegii dzwonienie na kom troszkę kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...