Skocz do zawartości

Jakie radio do zestawu KAC-921+HSK 165


Kicman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim. Potrzebuję waszych opini co do radia bo jednak każdy mówi co innego więc potrzebuję to rozstrzygnąć. Nastawiony byłem na Alpine ale nie wykluczam czegoś innego, a konkretnie naczytałem się po forach rożnych i zdecydowana większość twierdzila że nie ma nic lepszego niż 7894RB lub 7893R ze względu na to że czarne a to w moim przypadku warunek konieczny i nie ma mowy o srebrnym radiu :rolleyes: Ale tutaj od kolegi z forum poznałem nową opinie i w tym momencie pogubilem się i totalnie zgłupiałem więc radźcie drodzy koledzy bo ma to zagrać i to porządnie :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś wiecej się dowiemy ?? W jakiej cenie ? Mp3 , USB, SD, GSM, GPS , PLN i inne bajery? ;)

 

Noo napisalem przykładowy model, pozatym jak widać to raczej tylko najwyższa półka wchodzi w grę a wiec i cena nie będzie oscylowała wokół 100zł co jest chyba logiczne :zdziwko: I radio musi mieć MP3!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie mówimy o 100 zł jest jasne. Ale czasem wystarczy dołożyć np 300zl do jakiegoś " przykladowego modelu " by mieć coś może lepszego. Jedni doloza inni nie . Nikt nie jest wróżka by wyczarowac sobie odpowiedz czy Ty dolozysz czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ze satrej serii alpine ponad 7894 nie zgaral nawet 7897...

Zawsze mozesz czekac na 7969...

 

O czarne alpiny ciezko, jesli ogranicza Cie kolor a ogranicza, to masz klopot i musisz miec cierpliwosc...

 

 

A do swietnych czarnych alpin które sa warte uwagi dzieli Cie mp3...

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale w aucie bez MP3 to ja nie dam rady i nie wyobrazam sobie, a że właśnie od najlepszych Alpin dzieli mnie to MP3 to wiem, dlatego chcę w miare najlepiej grające radio z MP3 i podobnież jest to właśnie 7894RB lub tez 7893R ze względu że jest czarne i mnie bardziej interesuje. Ale przecież nie wykluczam też innych firm bo przecież na Alpinie świat się nie konczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radźcie drodzy koledzy bo ma to zagrać i to porządnie

 

fajnie, tylko co dla ciebie znaczy "porzadnie"??

 

radio musi mieć MP3!!

 

tutaj porzadnosc sie konczy, bo jak sam sie niedawno ( czemu tak pozno :mur1: ) przekonalem, mp3 to cos kolo namiastki dobrego dzwieku, jak chcesz zeby gralo pozadnie to TYLKO CD AUDIO plytka, albo nagrania audio zgrana na SD, badz pendrive'a (USB)-jak nie lubisz kilogrrama plyt w schowku.

 

jakie masz przetworniki do oddawania dzwieku??

 

powiedz jeszcze dlaczego KONIECZNIE musi byc czarne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, tylko co dla ciebie znaczy "porzadnie"??

 

 

 

tutaj porzadnosc sie konczy, bo jak sam sie niedawno ( czemu tak pozno  :mur1: ) przekonalem, mp3 to cos kolo namiastki dobrego dzwieku, jak chcesz zeby gralo pozadnie to TYLKO CD AUDIO plytka, albo nagrania audio zgrana na SD, badz pendrive'a (USB)-jak nie lubisz kilogrrama plyt w schowku.

 

jakie masz przetworniki do oddawania dzwieku??

 

powiedz jeszcze dlaczego KONIECZNIE musi byc czarne??

 

 

 

Ja wiem że MP3 to namiastka jakości w porównaniu do audio CD ale ja nie mam oryginalnych płyt ani nic w wave, pozatym dla mnie w aucie jest to niepraktyczne, a co do USB to właśnie na nim jeszcze spada jakość więc nie wiem czy ma to sens jakiś ale z moich odsłuchów te same utwory z plyty MP3 a z pendrive to przepaść w jakości. Jak napisałem mam Hertze HSK 165 i piecyk Kenwood KAC-921 (made in Japan)  :super:raczej świetny wzmak. Czarne bo mam czarno w aucie i takie świecące srebrne "coś" na samym środku nie bardzo mi się widzi i totalnie odpada bez jakiej kolwiek dyskusji. Jak narazie nadal obstawiam przy 7893R i tego szukam ale jestem otwarty na inne opcje prócz Clariona bo po prostu jak patrzę na te radia to jak bym widział brzydką starą i grubą babę nago :rotfl:

 

 

 

 

 

A porządnie zagrać to znaczy czysto, naturalnie, z brzmieniem jakimś, glębią, dźwięk ma byc wywarzony, dla porównania jest domowy sprzęt Unitra WS-503 + Altus 140 po małych przeróbkach i to mi się podoba jak gra i chciałbym aby podobnie grało w aucie. Takie jest moje porównanie choć słyszałem w sumie już zadowalająco i podbnie grajacy sprzęt w aucie o podobnej konfiguracji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Clarkow, to faktycznie nie grzesza wygladem, co do spadku jakosci muzyki na pendrivie fakt, troszke moze i spada, ale i tak mp3 sie nie umywa...

 

hertz i kenwood nic nie zdzialaja, jesli podasz im kiepskie bity... zwyczajnie beda sie marnowac a glosniczki znosic katorge na wyzszych stopniach glosnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicman - możesz mi wytłumaczyć jak niby ten sam plik mp3 inaczej brzmi z płyty a inaczej z USB skoro w obu przypadkach urzywany jest ten sam dekoder sprzetowy oraz ten sam tor analogowy? Bo chyba nie wmowisz minze różnica jest po stronie cyfrowej :) Przepraszam za OT ale to gwoli scislosci .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze hehe rzeczywiscie już piszę do gostka, a co do tej różnicy to ja ją słyszę bardzo wyraźnie, nawet bardzo bardzo, gra zdecydowanie słabiej z USB, ale nie mowie tu o radiu z górnej pólki tylko o Pioneer DEH-2200 czy jakoś tak podpiętym pod Helixy DB 62.1 i jest przepaść jak dla mnie :zdegustowany:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem otwarty na inne opcje prócz Clariona bo po prostu jak patrzę na te radia to jak bym widział brzydką starą i grubą babę nago

 

 

proponuje wpierw sprawdzic co proponowalem zanim to napisales bo tylko sie osmieszasz piszac tak o hx-d2 vel drz 9255 :zglupkiem: niewspominajac o pozostalych opisach ,wiesz ws-a z altusami to ja pamietam jak graja i napewno na tym sluchales mp3?! i bylo ok!? ...powodzenia chlopie ,bo skoro nie slyszysz roznicy to jak mozesz uslyszec roznice miedzy mp3 a mp3 (z pena i...)bo jesli bys w roznej kompresj to nagral to jeszcze bym to zrozumial ,nie bede tego komentowal ogarnij sie troche i poczytaj ,a pozniej pisz bo to az boli jak porownujesz ws-a do muzyki z mp3...

ps nie widzialem ladniejszego radia (czarnego) od hx-d2 :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo Denon DCT z1 czy chocby pionek deh p99 rs II (choc pionek to nie ta liga) :D

z1 z tego co pamietam to jest srebrny dct moze czarny mimo wszystko wole hx-a ale jeden lubi blondynki drugi brunetki pozatym ciezko bedzie w denonie wprowadzic mu mp3...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...