Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany Hertz HSK stara serie


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam 155W w 4ohm na kanal z Stega K2.02 wiec nie narzekam napewno na brak mocy ale nigdy nie rozkrecilem tego wzmaka.

 

a o co chodzi z tym "rozkręceniem wzmaka"?

 

Myslałem ze gain się ustawia (powiedzmy raz) a rozkrecic to można gałke od głosności w radiu,.... no chyba ze chodziło o rozkręcenie wzmaka w sensie zdjęcie mu pokrywy i zajrzenie do środka (jak jest zbudowany) :wink::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem Elco-exim nie robił ostatnio jakiejś wyprzedaży? Wiem że jakiś czas temu była wyprzedaż wzmacniaczy audisona za pół ceny - do tej pory można kupić SRX2 z nowszej seri w cenie poniżej 400zł kiedy normalnie kosztowały one 749zł, pewnie tak samo jest z HSK

 

Trochę bolesna jest prawda że głośniki które najpierw kosztują 700zł, kosztują potem 400zł a i tak stówke przytnie sprzedawca, więc dalej wychodzę z założenia że dopiero rynek wtórny ustala właściwe ceny :D

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa klocków tak ma . TECsq6 kosztował 829 , potem 799 , 650 , no a niedawno 499 ... no i kupuj tu potem nówki :mur1: Ja ostatnio miałem fuksa i opyliłem swoje półroczne używki 449 ...bo kupiec nie wiedział ile kosztują nowe lub spojrzał do nie tego sklepu co miał :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z tym "rozkręceniem wzmaka"?

 

Myslałem ze gain się ustawia (powiedzmy raz) a rozkrecic to można gałke od głosności w radiu,.... no chyba ze chodziło o rozkręcenie wzmaka w sensie zdjęcie mu pokrywy i zajrzenie do środka (jak jest zbudowany) :wink::P

 

ale jak masz jeszcze inne piece a Steg jako ze w mostku daje kupe redosci na suba to mozna uzywac go na przemian ?

nie nawidze takich "ripost" a zal mi za takich to je pisza w celu aby co... humor poprawic sobie?

 

wiec do tematu, gain jak na 2V RCA byl i tak ledwo co kurek odkrecony, tam moze poszlo 100W na kanal bo nawet wzmak sie nie robi cieplejszy po dluzszym graniu. a kazdy wie ze steg lubi sie nagrzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak masz jeszcze inne piece a Steg jako ze w mostku daje kupe redosci na suba to mozna uzywac go na przemian ?

nie nawidze takich "ripost" a zal mi za takich to je pisza w celu aby co... humor poprawic sobie?

 

wiec do tematu, gain jak na 2V RCA byl i tak ledwo co kurek odkrecony, tam moze poszlo 100W na kanal bo nawet wzmak sie nie robi cieplejszy po dluzszym graniu. a kazdy wie ze steg lubi sie nagrzac.

 

 

popatrz na emotki na końcu i nie strzelaj focha jak baba.... Poza tym koledzy jeszcze od siebie troche dodali, wiec sam zastanow sie nad swoim powyzszym wpisem......

 

BTW. Ja humoru poprawiać sobie nie musze. A juz napewno nie taki postami. Ale jak ktos napisał pierdoły to od czasu do czasu jesli wiem cos w temacie to sie odezwe......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...