Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany Hertz HSK stara serie


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie hertz hsk starej serii, najlepiej nowe, nieuzywane, w okazyjnej cenie, moze byc tez zestaw o podobnej charakterystyce, badz mocy nie mniejszej jak 80W RMS, interesuje mnie tylko cos jakosciowego, ale nie hi end

 

cos pokroju vibe ba6, morel itp

 

kontakt gg: 557978

 

badz na pw

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pytalem i nic nie odpisal do dzisiaj, dlatego narazie kupiel wzmacniacz ktory bedzie zasilac przod, a jest nim alpine 3539 (pod planowane HSK):)

 

ja narazie odloze zakup glosniczkow do nastepnego miesiaca

 

tematu nie zamykamy, poniewaz Karolo tez szuka tego czego ja szukalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy coś z tymi HSK przypadkiem nie jest tak jak powinno. Montowałem kiedyś HSK, z 2 miesiące po tym jak wyszły ( 699 zł chyba kosztowały ) i zdecydowanie inaczej pracowało sie z tymi głosnikami, niż z tymi po 400, które chodzą...

Zwłaszcza zdziwiła mnie jakość plastiku na obudowie zwrotki. Dosłownie pękał i sie rysował przy delikatnym dokręcaniu srub w terminalach. Kiedyś dowalałem i ani drgnął.

Mam już obsłuchany ten model więc, popatrzyłbym ku nowszemu HSK, może dogadam się z sonicpl

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnej różnicy między tym samym modelem hsk za 400pln a za np.599pln czy 799pln.Śruby czy same głośniki lub akcesoria sa zbliżonej jakości.Podejrzane jest tylko to że nie dostałem od sprzedawcy żadnej faktury czy paragonu jako dowód zakupu ,potrzebny do ewentualnej gwarancji.Będę musiał wyjaśnić tę sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do sprzedawcy w sprawie paragonu za głośniki,a ten mi mówi że zestaw dostał od rodziców na imieniny(swoją drogą ma drugi taki sam na allegro).Więc mówię żeby wziął od "staruszków" paragon i mi przysłał.Na co mi mówi że gwaracncja (uważajcie teraz)Hertza jest imienna :szok: na kupującego.Mówie kolesiowi że kupowałem ES200 i żadnej imiennej gwary nie dostałem.Coś mi tu nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że z tym piecem dla HSK, to róznie bywa. Ostatnio zakłałem takie głosniki do civica 5gen, drzwi wytłumione matami bolla miekkimi ( po mega taniości ) i przy 100 rmsowym piecu ( @ 12V ) z rodu klasyków ( lata 95-98 mniej wiecej ), grały na prawdę duzo solidniej niż obecne zabawki, które szczyca się mocami rzędu 130 rms na kanał. Co do litrażu komór, to nie wiem należałoby spytać Grega o zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my u @Fubu dopalaliśmy HSK gienkiem 2x40 watt i wszystko było dobrze. W porównaniu z mocną alpinką było tak, że ten zestaw nie grał jak hsk. Był spokojny, nie darł się, dół był hmm może bardziej ciepły, ale nie stracił na swojej zadziorności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...