Skocz do zawartości

Starcie gigantów 165 mm


zelmer
 Udostępnij

Starcie gigantów 165mm  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który zestaw 165 mm byście wybrali

    • Jbl c608 gti
    • Em Phaser ecp 26 xt3
    • Audio System Helon 165
    • RF t 162s
    • inny lepszy głośniejszy w tej cenie..


Rekomendowane odpowiedzi

Rockford zawsze stawiał na bass więc nawet w komponentach właśnie ten zakres częstotliwości wiedzie prym. Niemniej jednak nowy tweeter w Powerkach to bardzo fajna zabawka. Jest cięty niżej niż w starczym modelu dlatego trochę środka też się pojawia. Bass z tego zestawu jest jednak jak to mówią amerykanie overwelming :hyhy:

Nowa technologia klejenia górnego resoru zwiększyła efektywną powierzchnię memrany midbasu powera o teoretycznie 25% (tak podaje producent) na oko to nie jest aż tyle , ale fakt faktem, że jest zaje.. duża membrana i jak porównywałem jeden do jednego ze wszystkim co mialem na półce to nie znalazłem nic co zbiżyło się do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że :luka: c608 to najsłabszy zestaw.Totalne 0- wpisałem je w liste bo strasznie trzymają cenę na alle.. i miały bdb recenzje w auto hi-fi & tuning

Bo może nikt z Kolegow tego nie słuchał ... i niech żałuje bo stara seria gti naprawdę daje radę w 2 drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re xxx 6 comp potanial o ponad 200 zł co o nim sadzicie? Za bardzo skupiliście się na basie- nie pisałem że szukam zastąpienia suba bardziej kick,wykop jak i średnica-pisałem nie słabiej od empaserow ale wg mnie to one przy skuteczności 92 db i ponad 150 w rms są ciężkie do pokonania.Producent nawet rozpędził się z 200 w rms :hyhy: Edytowane przez zelmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem porownanie rf t162s i woferow rainbow sax i musze rozczarowac wielbicieli RF- SAX wypadły duzo lepiej pod wzgledem zejscia i basu oraz bez 2 zdan lepiej graja srednica- swiadek naoczny inkrencik z tego forum

 

t162s wydawały sie mniejsze srednica ( nie mierzylem ich wiec pisze "wydawaly sie")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...