Skocz do zawartości

Starcie gigantów 165 mm


zelmer
 Udostępnij

Starcie gigantów 165mm  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który zestaw 165 mm byście wybrali

    • Jbl c608 gti
    • Em Phaser ecp 26 xt3
    • Audio System Helon 165
    • RF t 162s
    • inny lepszy głośniejszy w tej cenie..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie szukam bardzo mocnego 165 do totalnego grania z wykopem,soczystą średnicą i bardzo głosnego.Z w/w słyszałem tylko te em phasery,bede ich szukał chyba że są jakies lepsze? :hyhy: oby nie słabsze i cichsze.Nie chodzi tylko o umcyk ale o dobre granie na bardzo głośnym poziomie :piwo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedz. Z jednej strony (kawałek 1-szego posta) szukasz czegos jakościowego a z drugiej czegoś do łomotu.... może sie określ jaśniej? I co to znaczy nie są do osiągów? Miałeś wogle w rękach PHD FB z serii PRO (bo całkowicie rozni sie ten głosnik od pozostałych producenta)?

To jak nie miałeś to proponuje zebys gdzies je pomacał a podając im (maja 150W przy 4Ohmach w RMS) ok 150W ja to zrobiłem ze Stega K2|02, to musiałem dokręcać boczek....... tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta jakością to nie chodzi mi o audiofilskie smaczki i podniecanie się równowagą pasma ale nie chce poprostu grać jak najgłosniej obojętnie czym bo bym sobie 6 kompletów boschamnow kupił.Dobre mocne nie słabsze od xt3.Szczerze to jeszcze nie słyszałem mocniejszych więc pytam co w tej klasie (klasie em phaserów) będzie lepsze.Cena hmm... będę szukał używek tych zestawów Edytowane przez zelmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 w rms vs ponad 150 z reszty zestawów zagra mocniej i głośniej myślisz? Chyba nie słyszałes xt3.Co do tej ceny to tak jak pisze za ile najtaniej znajdę za tyle wezme,700 za używkę myśle że to max.C608 gti są za tyle,helony też w podobnej cenie się trafiają. :zakrecony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - w końcu o to pytam? :szok: nie prościej napisać że ten i ten zestaw zagra dynamiczniej,głosniej z lepszym dołem góra czy nie wiem czym jeszcze pomimo mniejszej mocy itp i by było wiadomo.O takie odpowiedzi na forum chodzi a nie o filozofię i wieczne ciągnięcie za słowo i wytykanie komuś textów to po co pytasz,wiesz lepiej itp.Z pomoca nie ma to za wiele wspólnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foka to świetny głośnik który potrafi kopnąć i zagrać średnicą

zgadzam się w 100%...woofer'y z korektorem fazy naprawdę da się polubić, a w odpowiednio przygotowanych drzwiach i odpowiednim mocowo wzmakiem dołu im na pewno nie braknie Edytowane przez michas82lca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniose się do RF t162s - odpowiednio zasilone zatrzepocza nogawka i zatrzesa lusterkiem. Dołu i wykupu na pewno im nie brakuje. Niestety średnicy z nich jak na lekarstwo. Dlatego sam teraz kombinuje z 3 way.. Myśle jednak ze jesli ktoś nie szuka , jak to nazwales audiofilskich smaczkow to ten zestaw jest godny polecenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...