Skocz do zawartości

Wydzielone z Finał dBDRA & dBTC & WPP


Rekomendowane odpowiedzi

'dB Drag Racing'

Tu podpinam starą tabelkę.

 

Michu a co kryje sie za *

 

* - dotyczy ilości wzmacniaczy i subwooferów orz sposobu ich liczenia w turniejach dBDR.

W następnej wersji pretłumaczę też didaskalia, których tu rzeczywiście zapomniałem dopisać.

1. * przy Subwooferach - w tabeli podana jest liczba subów od do w zależności od średnicy subów można mieć ich inną ilość i to jest wytłumaczone w *

2. * przy wzmacniaczach - w tabeli jest podana maksymalna ilość wzmacniaczy wielokanałowych w danej klasie. w * jest mowa o tym, że 2 monobloki spięte ze sobą razem są liczone jako jeden wzmacniacz wielokanałowy - czyli np. w Street B można mieć 1 wzmak wielokanałowy bądź 2 spięte ze sobą mono itd.

Tyle w temacie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za * - kryje sie "nie dot. democar i dbmax" :krzeslem:

 

Chłopaku nie byłeś na żadnych zawodach w tym roku, rozpisujesz się tu o tym jaki to jesteś najlepszy ze wszystkich i do tego wszystkiego jeszcze posądzasz mnie o stronniczość na podstawie ... (chyba swoich nocnych koszmarów)

Mam dla ciebie propozycję skończ już z tą insynuacją przyjedź na zawody pokaż co potrafisz i wtedy pogadamy, a nie siejesz ferment wśród ludzi, którzy potencjalnie chcieli by postartować i nigdy tego nie zrobią sugerując się twoimi rozkminkami.

To proste jak 2 + 2 - PRZYJEDŹ - ZOBACZ - WYSTARTUJ - PRZEANALIZUJ - WYCIĄGNIJ WŁASNE REFLEKSJE i na koniec KOMENTUJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku nie byłeś na żadnych zawodach w tym roku, rozpisujesz się tu o tym jaki to jesteś najlepszy ze wszystkich i do tego wszystkiego jeszcze posądzasz mnie o stronniczość na podstawie ... (chyba swoich nocnych koszmarów)

Mam dla ciebie propozycję skończ już z tą insynuacją przyjedź na zawody pokaż co potrafisz i wtedy pogadamy, a nie siejesz ferment wśród ludzi, którzy potencjalnie chcieli by postartować i nigdy tego nie zrobią sugerując się twoimi rozkminkami.

Chlopcze... na zawodach bylem i widzialem ze osoba ktora nie jest sedzia sprawdza samochody i (coprawda nie podpisuje sie pod tym ale ) sugeruje sedziemu do jakiej klasy laduje dane auto...

Gdyby na easce podszedl do mnie byle jaki frajerzyna i widzialbym ze nie jest sedzia - pocalowalby klameczke....

 

Jak mozesz to prosze napisz mi gdzie ja napisalem ze jestem najlepszy?? Oczywiscie jak mozesz - chlopaku - cos ci sie chyba w nocnych sliskich snach przysnilo...

 

Piszac poprzedniego posta mialem na mysli nabijanie sie, a nie posadzanie o stronniczosc - niestety prowadzac tego typu organizacje musisz byc przygotowany na to ze kots ci pojedzie po rajtach (choc nie bylo to zlosliwe), a ty musisz to przyjac na klate i ciagnac dalej ten swoj woz, a sposob w jaki to odbierzesz t otylko twoja prywatna sprawa i mam to (wiesz gdzie)

 

A teraz JA mam dla ciebie propozycje, powiedz pewnym osobom zeby nie wchodzily ci w d... bez wazelinki to i (choby nawet byly prawdziwe)pewne insynuacje przestana ciebie draznic...

a ferment to ja sobie moge siac jaki mi sie tylko podoba, BO SLOWA O TWOJEJ STRONNICZOSCI NIE POWIEDZIALEM - chyba ze to TY wymysliles OSOBISCIE regulamin do dbDRA...

 

A jak ktos sie sugeruje moimi rozmysleniami TO BARDZO MI Z TEGO POWODU MILO :rolleyes:

AVE

 

P.S. BYLEM - ZOBACZYLEM - REFLEKSJE POWYCIAGANE - TEMATU NIE BYLO :)

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre - ja juz sezon zakonczylem :cwaniak:

 

ty go nawet nie zaczołeś :looka:

no chyba że jako widz

 

Piszac poprzedniego posta mialem na mysli nabijanie sie, a nie posadzanie o stronniczosc - niestety prowadzac tego typu organizacje musisz byc przygotowany na to ze kots ci pojedzie po rajtach (choc nie bylo to zlosliwe), a ty musisz to przyjac na klate i ciagnac dalej ten swoj woz, a sposob w jaki to odbierzesz t otylko twoja prywatna sprawa i mam to (wiesz gdzie)

 

moje rajty trzymają się bardzo dobrze :wink2: więc wóz będzie jechał spokojnie

niemniej jednak proszę ciebie i innych o to by pisać z sensem to wtedy na przyszłość może nasze grono się powiększy i będzie ciekawsza rywalizacja. ty do tego chwilowo się w żaden sposób nie przyszyniasz.

na zawodach bylem i widzialem ze osoba ktora nie jest sedzia sprawdza samochody i (coprawda nie podpisuje sie pod tym ale ) sugeruje sedziemu do jakiej klasy laduje dane auto...

Gdyby na easce podszedl do mnie byle jaki frajerzyna i widzialbym ze nie jest sedzia - pocalowalby klameczke....

Pisałem już o tym wcześniej ale powtórzę może gdzieś ci umkneło. W organizacji dBDRA jest zasada, że każdy zawodnik, który bierze udział w zawodach ma prawo zakwestionować poprawność instalacji drugiego zawodnika. Sędzia ma obowiązek to sprawdzić i podjąć ostateczną decyzję czy coś jest bądź nie jest zgodne z regulaminem. Jeżeli uważasz, że to coś złego to chyba poptarz na to co się działo na finałach eurpejskich w organizacji EASCA gdzie ta zasada nie obowiązuje. Żeby nie zabiegi Jurka (któremu chyba jako jedynemu zależalo na sprawiedliwości) to regulamin został by naruszony conajmniej kulkukrotnie. Przyjedź dla porównania na Finały Światowe w dBDRA i możesz być pewien, że każdy jeden zawodnik zostanie sprawdzony przez całą swoją konkurencję. Nikt tam nie chce robić nikomu na złość liczy się to by każdy miał dokładnie takie same szanse i trzymał się regulaminu powstającego i dopracowywanego od dobrych 16 lat.

A teraz JA mam dla ciebie propozycje, powiedz pewnym osobom zeby nie wchodzily ci w d... bez wazelinki

:rotfl::rotfl: to mnie teraz rozbawiłeś. Jeżeli myślisz, że każdy kto prowadzi ze mną dyskusję na poziomie, bądź pyta mnie o radę czy też po prostu jest człowiekiem, który docenia pracę jaką trzeba włożyć by jak się wyraziłeś "wóz mógł jechać" to powiem ci, że mój tylek byłby rozjechany jak u pani stojącej na Katowickiej :szok: . Tym czasem miewam się dobrze więc nie musisz się już o to martwić :ok:

a ferment to ja sobie moge siac jaki mi sie tylko podoba

to się zgadza możesz tylko pytam po co :?: zdaje się że powinniśmy zachęcać ludzi do startów a nie zniechęcać :/ no chyba że chcesz zostać ostatnim sprawiedliwym :...:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty go nawet nie zaczołeś

no chyba że jako widz

:zakrecony: nie tylko wokol twojej organizacji kreci sie swiat....

 

moje rajty trzymają się bardzo dobrze więc wóz będzie jechał spokojnie

niemniej jednak proszę ciebie i innych o to by pisać z sensem to wtedy na przyszłość może nasze grono się powiększy i będzie ciekawsza rywalizacja. ty do tego chwilowo się w żaden sposób nie przyszyniasz.

poki co nadal tak bedzie (nadal podtrzymuje ze ze to TY musisz przyjmowac pewne zarzuty na klate....)

 

Pisałem już o tym wcześniej ale powtórzę może gdzieś ci umkneło. W organizacji dBDRA jest zasada, że każdy zawodnik, który bierze udział w zawodach ma prawo zakwestionować poprawność instalacji drugiego zawodnika. Sędzia ma obowiązek to sprawdzić i podjąć ostateczną decyzję czy coś jest bądź nie jest zgodne z regulaminem.

czlowiekucz ty zrozumiales co ja napisalem?? - przeczytaj z 10 razy co ponizej i rwij sie do odpowiedzi...

na zawodach bylem i widzialem ze osoba ktora nie jest sedzia sprawdza samochody i (coprawda nie podpisuje sie pod tym ale ) sugeruje sedziemu do jakiej klasy laduje dane auto...

 

 

Jeżeli myślisz

ja to wiem :)

 

to się zgadza możesz tylko pytam po co

a na to pytanie to juz musisz sobie sam znalesc odpowiedz....

czy też po prostu jest człowiekiem, który docenia pracę jaką trzeba włożyć by jak się wyraziłeś "wóz mógł jechać" to powiem ci, że mój tylek byłby rozjechany

alez doceniam... - REGULAMIN 2010 NA ZAWODACH W POLSCE DALEJ PO INGLISZ.... jak tam tyl??

czlowieku ty nawet nie masz swojego forum... podpioles sie do tuningforum i gosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolejne posty na forum będą miały na celu zaczepki, ubliżania, wyzwiska i innego typu rzeczy, które tworzą "syf" na forum będą stosowane tygodniowe bany. Jak to nie pomoże nałożone będą bany dożywotnie. Bez jakiejkolwiek możliwości cofnięcia.

 

Nikt nikogo nie zmuszania do siedzenia na strefacaraudio.

Proszę zapoznać się z regulaminem. Konkretnie 4; 5; 12 punktem regulaminu.

 

Jak ktoś nie może dostosować się do tych elementarnych zasad nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę.

Przecież jest tyle wartościowych forum dyskusyjnych w internecie o tematyce Car Audio. Nikt nikogo nie zmusza.

 

Wszelkie potyczki słowne proszę skierować na PW!

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...