Skocz do zawartości

Jakie głośniki w astrze 92r


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam dla kolegi na urodziny głośników, wiem że jego samochód do astra z 92r, ale bladego pojęcia nie mam co tam wchodzi fabrycznie. Z góry wiem, że nie będzie zabawy w przerabianie np. 13 na 165, niestety.

 

Z wyższej góry :P dzięki za odpowiedzi

P.S Sprawa jest dość pilna.

P.S.2 Jeżeli ktoś ma coś ciekawego i w warunkach niskobudżetowych, a dobrze grających, to proszę o PW

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup mu dystanse do astry i wkrec w nie np. GMS 960XT. Sa bardzo tanie a graja przyzwoicie (wiemz autopsji)

jesli dasz mu taki prezent, nie odrozni ze sa na dystansach, poniewaz fabrycznie w astrze sa glosniki na dystansie, tyle ze nieodlaczalnym od fabrycznego glosnika. Jakikolwiek glosnik bez dystansu bys nie wkrecil i tak szyba sie nie opusci do konca, MUUUUUSI byc dystans (mialem kiedys ten sam problem w astrze f '94)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup mu dystanse do astry i wkrec w nie np. GMS 960XT. Sa bardzo tanie a graja przyzwoicie (wiemz autopsji)

jesli dasz mu taki prezent, nie odrozni ze sa na dystansach, poniewaz fabrycznie w astrze sa glosniki na dystansie, tyle ze nieodlaczalnym od fabrycznego glosnika. Jakikolwiek glosnik bez dystansu bys nie wkrecil i tak szyba sie nie opusci do konca, MUUUUUSI byc dystans (mialem kiedys ten sam problem w astrze f '94)

 

Pomimo dystansu z mdfu musisz szukac plytkich glosnikow.Bez dystansu nie wiem czy dasz rade wkrecic glosnik glaeboki na 20mm moze byc problem z szyba.Dodatkowo montójac mdfa musisz delikatnie poskrobac tapicerke drzwi od srodka.Z zewnacz tapicerki nietykasz pozostaje w 100% orginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...