Skocz do zawartości

Gymkhana - czyli jak można (lub nie) jeździć samochodem.


niunius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rewelacyjne filmiki i rewelacyjne umiejetnosci , wczoraj jak poogladalem wsiadlem w fure i pojechalem sie poscigac po miescie :D I kur.... 10punktow 500zl i drugi mandat w ostatnim miesiacu :D Ale co nie zmienia faktu ze jest naprawde dobry a przedewszystkim swieetnie sie oglada te filmiki sa komercyjne ale o to mi chodzi jak ide do kina to tez ide na super produkcje a nie na nisko budzetowy undergrund...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle... kierowca mojej ukochanej marki Pan Loeb tez ma wyniki bo nie wsiada w auto pierwszy raz i nie przejezdza jakiegos rajdu z partyzanta... lata treningow, trasa na pamiec znana. Pomimo, ze w WRC okrzyknieto go Królem watpie by w drifcie czy innej moto dyscyplinie tez byl tak dobry.

Te filmiki maja byc widowiskowe i takie sa, ale by pisac w stylu "cienki jest bo w WRC nie mial wynikow" to lekka przesada.

To tak jak by powiedziec, ze np Juan Pablo Montoya jest slabym kierowca bo w Nascarze nie ma wynikow.

Ja chcialbym byc tak cienki jak Ci Panowie z filmikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...