Skocz do zawartości

HSK 165 2 ZESTAWY ,,JAKI WZMAK,,


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem jaki budżet masz na to przeznaczony ale mogłbyś zaslic także Steg QM 105.4x, słyszałem u kolegi ten wzmak jak grał na głośniczkach,naprawde konkretnie, hertz to są naprawde dobre glośniczki, ja mam o model niższy ,jestem naprawde zadowolony,bardzo ladna barwa dzwiękowa wtym przedziale cenowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ...raczej niekoniecznie u góry może być dobrze (zagadaj z FUBU ma wprawę z górą HSK).

 

Jesli zasilil by to Stegiem z serii K to mogloby nie byc tragedii, to sa mocne acz kulturalne wzmaki :) a co do wprawy to raczej Gilotyn@ ja ma niz ja, moj system ma kolo miesiaca dopiero :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyna poszedł po "rozum do głowy" :rotfl: i wywalił gwizdki :super:

 

Hmmm to chyba mi cos umknelo :P nie mniej jednak na pikniku jeszcze byl HT25 o ile mnie pamiec nie myli :wink:

 

 

tak mam bmw coupe i daje po dwa na drzwi

 

Ale zdajesz sobie sprawe ze przygotowanie drzwi jak i samych paneli jest tutaj kluczowe? Bo woofer HSK to cholerny zadymiarz a 2 sztuki beda juz robic naprawde konkretny dym. (ale graja tez fajna srednica zeby nie bylo ze to woofer tylko do nawalania :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wreszcie jakas odpowiedz na moje pytanie co do HSK a co do napedu mowie o wzmakach to uwzieli sie na jeden a zeby ktos cos konkretnie o nim napisal to ani slowa tylko pewnie pozniej bedzie ,,szukaj w necie ,,a co z firmami JL,ORION ,MTX,ROCKFORD,HIFONICS,itd te firmy przynajmniej sa dostepne na naszym rynku a tego STEQ-a to nie znalazlem nigdzie mowie o ofercie sprzedazy jest on wogole do kupienia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to te HSK nie sa jakims starszym modelem tylko z lini ENERGY, te niby "nowsze" sa z serii HI ENERGY i sa poprostu modelem wyzszej klasy a co za tym idzie drozsze, wystarczy wejsc na wloska strone elettromedia: http://www.hertzaudiovideo.com/default_en.htm , tam wszystko jest opisane

 

skonczmy z mitem stare i nowe HSK

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to te HSK nie sa jakims starszym modelem tylko z lini ENERGY, te niby "nowsze" sa z serii HI ENERGY i sa poprostu modelem wyzszej klasy a co za tym idzie drozsze, wystarczy wejsc na wloska strone elettromedia: http://www.hertzaudi.../default_en.htm , tam wszystko jest opisane

 

skonczmy z mitem stare i nowe HSK

 

Chyba nie do końca. Seria Energy to model ESK a HSK wersja 165.3 (czyli potocznie zwane "stara seria HSK") to seria Hi-Energy tak samo jak nowe HSK wersja 165.4. Reasumując wersja HSK stara i nowa to ta sama seria czyli Hi-Energy. 

Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasomujac jakie HSK bym nie kupil to i tak bede z nich zadowolony ,,, a ja potrzebuje dwa takie same zestawy bo mowia ze nie warto laczyc z czyms slabszym ,, na dniach wkleje fotki z wykonaniem paneli i czym sie konkretnie zajme ,,tylko gnebi mnie ten wzmak czym to konkretnie napedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...