Skocz do zawartości

Stuk-puk z suba przy wylaczaniu i wlaczaniu radia


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Kiedy wlaczam radio to z suba dochodzi glosny stuk. kiedy poszedlem do bagaznika i wlaczylem radio z pilota, zauwazyem ze przy tym stuku membrana glosnika wciagana jest do srodka skrzyni. Dzieje sie to tez jak zmieniam zrodlo dzwieku w radio, tj. jak przechodze z trybu np. usb na fm, czy tez na CD to jest ciagle ten stuk. Jak juz przelacze zrodlo to kazdy glosnik gra normalnie, sub tez nic nie swiszczy, nie charczy czy przy odpoalonym silniku czy nie to gra ladnie, tylko ten stuk-puk mnie drazni

 

mam radio z 4 parami RCA, to do ktorego podlaczony jest kabelek idacy do wzmaka (rca) jest na kabelku oddalone trche od radia i tam mialem przetarta gumowa izolacje, wiec ladnie naprawilem to izolacja termo kurczliwa.

 

Radio ma 4 pary rca 4V nie wiem czy to ma cos do rzeczy.

 

Czy ktos wie co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda ja tak miałem w swoim pionku stuk puk walenie różne nawet jak kierunki wrzucałem to stukało grało jakimś dziwnym rytmem zerknij RCA tu na forum jest taki temat to sobie poczytaj i zobacz Edytowane przez zwalony system
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany, mam "uwalony kabelek" na ktorym jest wyjscie rca na suba. podlaczylem pod inna pare rca i wszystko jest gitara:) dzis wymiene wtyczki z kawalkiem kabelka i bedzie juz miod-malina :)

 

moje radio to sony cdx-gt929u, nie jest jakies gornolotne, ale tez nie takie gowniane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...