Skocz do zawartości

Zimowy spot SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Kto pisałby się na większy spocik zimowy forumowiczów?

Myślę, że to już bardziej integracyjny niż odsłuchowy.

 

Chodzi mi po głowie bardziej jakiś wyjazd integracyjno-sportowo-narciarsko-saneczkowy :)

Jednym słowem wynajem ośrodka (najlepiej na weekend piątek, sobota, niedziela).

Wynajmujemy pokoje oraz jakąś salę konferencyjno-integracyjną.

W dzień zmagamy się na stoku, górce lub innym elemencie, który umożliwi Nam zabawę.

Wieczorem siadamy wszyscy przy ciepłym kominku i popijamy ciepły napój (herbatkę) wymieniając się poglądami na różne tematy.

 

W ogóle byliby chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzicie może bym się nauczył jeździć :P nawet mam gdzieś buty i narty jakieś stare, ale nie było okazji się nauczyć :zawstydzony:, tylko to pasowałoby przed świętami , bo później będą ludzie wymayślać że sesje mają czy coś.

albo.,., zróbmy strefowego Sylwestra :D :D to by dopiero było ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się pisał z familią, no bo mi nie popuszczą jak widzieli jak w Łodzi było miło i rodzinnie, więc 3 miejsca rezerwuję ... tylko nie w sylwestra , bo mam zakończenie roku i remanenty w firmach :( Co do miejsca to mi tam jest jedno , tylko radzę pamiętać że takie Zakopane ma chore ceny w porównaniu do jakiegoś zadupia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak ma być Beskid Śląski (Ustroń , wisła) , to nic nie stoi na przeszkodzie żebym się zajął przygotowaniami (obejrzenie terytorium , czy hoteliku).Można to po części przez neta i fona zrobić ale czasem jak się ogląda taki pokój na miejscu , to wychodzi mi że właściciel chyba na drabinie pod sufitem robił fotę i to z jakimś szerokokątnym obiektywem :) Podskoczenie do tych miejscowości (ustroń nawet lepiej! )to 45min jazdy , a jak zabiorę rodzinkę to jeszcze wyjdę na wspaniałego męża i ojca , bo wycieczkę będą mieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła: zaledwie 10 km dalej do Ustronia. Wyciągi i stoki przyzwoite. Stoki Rowienki- mega łatwy(orczk) oraz Soszów- długość max. ok 2000m.- tylko pół trasy wyciągiem krzesełkowym, a drugą orczykiem...- sporo czasu na wjazdy trzeba poświęcić...

 

Białka Tatrzańska: W "Kotelnicy" wyciągi i trasy znakomite. Duży wybór tras o różnym stopniu trudności. Pozytywem jest to, że jeżdżą darmowe busy dość często pod samą Kotelnicę.

 

Te znam. Kto ma inne, lepsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...