Skocz do zawartości

Zimowy spot SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz młodyś i ... chojrak . Twoje zakupy CA nie muszą być poparte "naradą wojenną" , że po co Ci znów następny sub (tu wpisz sobie po kolei klocki ) , że są ważniejsze sprawy ..itd. Takie wyjazdy przekonują rodziny (żony) do naszego hobby , przestają nas uważać za dziwaków słuchających w garażu autka do 2 w nocy ...no i łatwiej coś potem "przemycić" nowego do autka :)

 

Tak więc póki możesz korzystaj do woli ...ale kiedyś zrozumiesz "żynioli" !

 

 

 

PS: Niby z Ustronia do Wisły to tylko 10km ...kto kiedyś wyjeżdżał w niedzielę z Wisły wie że te 10km robi się w godzinę(korki) , czyli dokładnie tyle ile z Ustronia do Katowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem raz w podstawówce ... oj wróciłem bez sprzętu , bo połamałem jedną nartę , a druga pojechała w piz... w dół (nie było tych "hamulców" co teraz montują) . Płakałem , bo Polsporty to było "coś" wtedy !

 

 

PS: Kamil policz jak ja mam teraz 40lat :kijemgo: , to ile to było lat temu , a Ty się tam przejmujesz ..sanki tez są , no i "dupoloty" :ok:

 

 

 

Tylko 2 radia? To spróbuj wytłumaczyć się (ale tak sensownie) z 3 subów na pokładzie autka :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 radia? To spróbuj wytłumaczyć się (ale tak sensownie) z 3 subów na pokładzie autka

3 zestawów odseparowanych, pary kolumn, 4 wzmacniaczy, a wszystko leży koło biurka. Ostatnio doszedłem do wniosku, że trzeba coś posprzedawać, bo kończy mi się przestrzeń magazynowa :rotfl:

 

 

Chętnie się piszę na takiego spota, jak tylko znowu coś nie wyskoczy jak w tym roku(wahacz w aucie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej będzie ustalony termin, pogoda dopiszę, ja będę mieć kasiurkę i czas na to pozwoli, to naturalnie, że ja jestem za, jak zwykle zresztą :D

Tylko od razu mówię, że w żadne narty, snowboardy czy łyżwy się nie bawię, nie uprawiam sportów zimowych bo mam do nich wstręt, patrz złamana kostka :/

Także sporty sobie odpuszczę, ale "herbatkę" z resztą forumowiczów, naturalnie wypiję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to tej zimy planowałem wypad w góry celem podszlifowania swoich umiejętniości narciarskich oraz pierwszy kontakt z nartami córki, tak więc jeżeli termin akurat by podpasował (oraz kilka innych czynników:zawstydzony: ) a przy okazji była by okazja spędzić tan czas w miłym gronie znajomych to jestem jak najbardziej na tak :ok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"herbatkę" z resztą forumowiczów, naturalnie wypiję

tiaa :D hebratka bedzie powodem do zasiascia za stolem a potem ... oczywiscie moga sie pojawic co najwyzej herbatniki :rotfl:

ja tez do sportow srednio podejde bo juz za stary jestem :( ale zasiasc i przegrysc herbatnika chetnie przyjade :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...