Skocz do zawartości

Nowe radyjko


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na zmiany mianowicie chcę wymienić mojego pionka 6000ub na coś lepszego nie musi miec usb mp3 zalezy mi na jak najlepszej jakości dźwięku, musi mieć pełne sterowanie subem, filtry, dobrze jak by miał procka. Wiem, że dużo już było tematów podobnych ale nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi :) czekam na wasze propozycje, kwota jaką mogę przeznaczyć to max 600-700zł jestem otwarty na propozycje co do nówek jak i używanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zalezy ci na wygladzie I bajeranckim podswietleniu i moze byc bez mp3 to masz na allegro Alpine CDA 7939R ze zmieniarka

Tylko ze to deck

Teraz jest w licytacji za 500zł przedzwon do wlasciciela i zapytaj za ile odda O ile Cie zainteresuje te radyjko

 

...Kurde jeszcze dzisiaj rano było CDA 7944 za 400zł Ale widze ze ktos kupił juz Bo nie widac go na aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/it...we_kenwood.html allegro kenio 8531 bardzo dobrej jakosci model 3wyjscia rca po 5V

Dodatek z google:

■ RDS (Radio Data System) i EON (extended innych sieci) tuner

■ Pełny zakres LW / MW / fal FM z 24 presetów (18FM, 6mW, 6LW)

■ Automatyczna funkcja pamięci przechowuje zapis stacji

■ Wyświetlanie informacji tekstowej radio

CD / MP3 / WMA / ACC funkcje:

 

■ Zgodność z CD, MP3, WMA i AAC format plików

■ AAC audio kompresuje bardziej efektywnie niż standard MP3. Również wykorzystywane na Apple iPod, Kenwood AAC zgodny jednostek głowy w stanie odtworzyć pliki skompresowane za pomocą AAC-LC, w tym MPEG-4 i. Formaty m4a

■ CD-R i CD-R / W zgodna

■ indeks Voice pomocy lokalizacji plików na CD przez głośne czytanie tryb odtwarzania i plików

■ PhatNoise media manager oprogramowania na CD-ROM do przechowywania, organizowania i indeks plików audio. Obejmuje 60 próbki utworów MP3

■ Wyświetlanie tekstu CD, gdy są obecne w mediach

■ Wyświetlacz MP3 ID-3 tag informacji

■ płyt w dowolnej zmieniarki CD można ręcznie przypisać nazwy

■ 24 bit Burr Brown przetwornik D / A daje najwyższą jakość odtwarzania skompresowanych plików audio

■ L / R 0-bit wyciszanie dla całkowitej ciszy między utworami

■ utworu Odtwarzanie losowe, powtarzanie utworów oraz intro funkcji skanowania

Funkcje wzmacniacza:

 

■ Cztery kanał 4 x 50W moc max (4 x 30W RMS)

■ RCA wejście dodatkowe do podłączenia zewnętrznych urządzeń typu walkman

■ Trzy stereofoniczne wyjścia RCA przedwzmacniacza (5,0 V) do podłączenia opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza

■ zmian oddzielny tonów niskich, wysokich, balansu i fader

■ Regulacja głośności

■ korektor dźwięku System Q-EX z trzema zespołami kontroli i sześć ustawień preset

■ System cięcia bas Es opcjonalnie dla przednich i tylnych głośników na regulowanie częstotliwości, a tym samym poprawa jakości dźwięku, gdy oddzielny subwoofer jest w użyciu

■ Regulowane tylne wyjście na subwoofer

■ Wbudowany wzmacniacz można wyłączyć, jeśli używany jest wzmocnienie zewnętrznych

■ BMS kontroli zewnętrznej kontroli parametrów wzmacniacza oferuje EQ zakresu PS Kenwood zewnętrznych wzmacniaczy. Można także wyświetlić informacje o stanie, takich jak wzmacniacz napięcia, prądu, temperatury oraz prędkości obrotowej wentylatora w GUI / OSD ■ dźwięku Dwustrefowa zakładu produkcji

■ sklepów Source pamięci ustawień korektora dźwięku dla każdego źródła (radio FM, AM radio i CD)

Inne funkcje:

■ Możliwość dostosowania FL dot wyświetlacz graficzny z 64 x 8 odcieni kolorów (128 x 23) z wyłącznikiem blackout wyświetlacz

■ przełącznik pamięci urządzenia Instalator powróci do ustawionego optymalnej kalibracji, jak zaprogramowany przez właściciela lub instalatora

■ Aluminium motorowe zdejmowany panel przytyki w dół na płytę CD wstawić

■ Trzy krok przednim panelu regulacji kąta

■ Automatyczna jasność wyświetlacza ściemniacz

■ Zgodność z płyty CD Kenwood Zmieniacze

■ Zgodność z Kenwood iPoda interfejs do sterowania, wyświetlanie informacji i ponownego ładowania baterii Apple iPod

■ DAB recepcji można dodać z akcesoriów tuner DAB

■ Może być związany z wieloma modelami wyświetla informacje desce rozdzielczej i fabrycznie pilota (wymagany dodatkowy adapter)

■ Obrotowy regulator głośności

■ czerwony lub zielony (do wyboru) podświetlane przyciski

■ Bezpieczeństwo kod chroniony

Edytowane przez zomer1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe radyjko nawet powiedziałbym, że bardzo tylko jest jeden problem mianowicie jestem uprzedzony co do używek raz już wtopiłem troszkę kasy więc jak używka to ze śląska żebym mógł sobie podjechać sprawdzić. Zdawałem sobie sprawę, że w tej kwocie nic z nówek dobrego albo i lepszego od mojego pionka raczej nie dostane :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzyk fizyk. Kenie jak mi wiadomo są mocno bezawaryjne.. Oczywiscie te starsze i nie mówiac o seri 9xxx ktore dawały sie we znaki. najlepsze serie były 7xxx-8xxx o koncaówkach srodkowych x53x czyli 7531, 7534,8531,8534 itd.. Dobra fabryka, dobre pomysły, a serie x534 z fabryki przetworników Wolfsona chwalą sie specjalnym uznaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serie x534 z fabryki przetworników Wolfsona chwalą sie specjalnym uznaniem

8534 jest na BurrBrown co oczywiście mu nie umniejsza ale tak w gwoli ścisłości :wink: zdaje się, że miałeś na myśli 7534... swoją droga ciekaw jestem jaka jest różnica w brzmieniu tych jednostek...swojego czasu stałem przed wyborem jednej z nich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem posiadaczem obu jednostek-najlepiej miec 2..

2V wyjscie rca w seri 7534 niczego nie ustepuje modelowi wyzszemu. Bardziej rockowe brzmienie, ale basik tez posiada. Gorsza mozliwosc sterowania ustawiania basu ale za to wygodniejsza dla laików-tylko bass sopran i treble, a model 8534 potrzebuje juz troszke zabawy.

Bierz ten model 7534 bo widac jakis frajer nieznał sie na rzeczy ze go tak tanio sprzedaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ehh szkoda sam już nie wiem w dalszym ciągu co kupić mogę się zdecydować na używkę, najlepiej jak ktoś by miał ze śląska żebym mógł podjechać sprawdzić zobaczyc albo może ktoś znajdzie się tak życzliwy i wyśle mi do sprawdzenia jakieś radyjko i jeżeli było by wszystko ok to bym kupił. Z nowym radem nie ma problemu bo to nówka gwarancja itp a z używkami est różnie kilka razy się naciąłem i jestem już uprzedzony do takich zakupów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh szkoda sam już nie wiem w dalszym ciągu co kupić mogę się zdecydować na używkę, najlepiej jak ktoś by miał ze śląska żebym mógł podjechać sprawdzić zobaczyc albo może ktoś znajdzie się tak życzliwy i wyśle mi do sprawdzenia jakieś radyjko i jeżeli było by wszystko ok to bym kupił. Z nowym radem nie ma problemu bo to nówka gwarancja itp a z używkami est różnie kilka razy się naciąłem i jestem już uprzedzony do takich zakupów...

 

 

Marudzisz jak baba, zamiast podjechać (choćby do mnie), podłączyć i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...