Skocz do zawartości

Glosniki 13cm pod Apline CDA 111rm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak wiem ale myślałem ze może są jakoś specjalnie wyprofilowane:)

a właśnie powiedz mi bo tak z tego wnioskuje ze ta sama siatkę można ściągnać tylko by montować tak bo myślałem ze to jest jako całość i ze trzeba cala tapicerkę z drzwi ściągać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak widziałem na zdjęciach założoną tapicerkę i równiutko wyciągnięta siatkę wiec myślałem ze da rady widocznie było wycięte:P a jak wtedy z z elektornika szyby lusterka itd trzeba odlaczanczac czy kable odpowiedniej dlugosci by powiedzmy poloyzc na ziemie tapicerke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec podsumujmy by wlozyc te GMS 950 musze kupic te dystanse i tylko je przykrecam w miejsce starych glosnikow bez zadnych przerobek tak i wkaldam potem GMS 950 ?? A powiedz mi jak najlepiej te drzwi przednie wygluszyc i czym. Edytowane przez Batman500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweeter gms jest dosc duzy, ale za to ladnie gra jak na swoja cene :) sam mam wlozone gms 960xt z tweeterami z gms-a i powiem ze w hondzie civic 5 gen. szalu woofery nie robia, ale graja pod samym radiem (sony cdx-gt929u) i jeszcze w niewygluszonych drzwiach :) jednak gdy grzebalem dzis w tapicerce srodkowej i znizylem glowe na poziom wooferow (a skrzynka byla odlaczona w bagaju) to powiem szczerze ze myslalem ze skrzynka jest nie odlaczona. Zdziwily mnie pozytywnie gms-ki dzis i jak za cene 200zl z przesylka za zestaw odseparowany naprawde polecam.

 

Jedynie tweetery trzeba pozadnie "przychamowac", poniewaz zbyt duzo "cykacza, sykow" bylo, ale po regulacji na radiu juz jest miod-malina :cwaniak:

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13cm tez zagra naprawde fajnie, nie tak jak 16, ale zobaczysz ze bedziesz zadowolony jesli nie masz wysokich wymagan co do przodu. Skrzynka w bagaju uzupelni basik, jak wyregulujesz pod swoj gust tony na radyjku bedziesz miec fajne brzmienie za niewielkie pieniazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 299zl kupisz zestaw hertz ESK 130 :) na allegro zaczynaja sie od 420zl ale w sieci norauto sa za 299zl (sam kupilem 2 albo 3 mies temu) mialem je w e34 i dawaly rade pod samym radiem, ale wiadomo, pod wzmakiem dopiero wymiataly jak za te pieniazki (moc woofera 13cm to 75W RMS)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...