Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

"szefowa potrzebowała samochód

 

Zmień szefową... Zła jakaś... :rotfl:  żarcik.. :wink2:

 

A co do tw, to czy planujesz Rafał pojechać z nimi w głąb deski i zamontować na słupku? Myślę ,że sporo by to dało dla głębokości sceny.

Jak pierwsze wrażenia z odsłuchu tych świstaków? Szukałeś, szukałeś i znalazłeś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do gry to słuchałem ich może z15 min ale wiem ze to jest to co szukałem

 

No i git, ja także lubię taki moment kiedy na szybkiej wrzucie klocek "kupi" czymś na dzień dobry i wiadomo ,ze to jest to.

 

 

Już 12 lat razem

 

Zwariował chłop... to nie wiesz ,że już dawno gwarancja się skończyła i trzeba zmienić na nowszy model? Hahah :)

 

 

Oczywiście ze bedą w słupku, tylko wiosna musi przyjść

 

Tam u Ciebie również tak zima trzyma? Bo ja już mam dość, mrozy jak cholera... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma co wymieniać jak poniżej 30 :D Miałem podobnie z gienkiem DM ale w druga stronę Nie leżał mi od początku do końca A tu jest inaczej

 

Heheh apacz jesteś!! Żonę z gienkiem porównywać... :rotfl:

 

Z mojej strony to były żarty, w dzisiejszych czasach jak normalna kobitka to trzymać się rękami i nogami, bo trafić na takową to jak ze świecą, większość jak piżdzingi, ładna obudowa i ledy a pod spodem marna chińszczyzna idąc tokiem porównań do pieców... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze juz trochę czasu jeżdżę z kompletnym systemem i juz się wszystko rozegralo.

To mogę napisać ze jestem w 100% zadowolony z wszyskich zmian w aucie.

Tylko jeszcze trzeba te twetery zamontować odpowiednio i coś zrobić z grająca tapicerka

:) a na sam koniec wszystko odpowiednio poustawiac

W jednym temacie pytałem o Apple tv, juz gra w domu :D

Teraz tylko trzeba go wypróbować czy będzie grać razem z pxa h700 a pózniej go przerobić na 12v

 

Trochę tez jestem zawiedziony, bo impreza w Izbicku została przesunięta na początek sierpnia. A w tym czasie nie będzie mnie jeszcze w Pl, był plan i ochota żeby chociaż raz wystartować w tego typu zabawie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym temacie pytałem o Apple tv, juz gra w domu :D

 

Napisz coś więcej? Dane po wi-fi do adaptera podaje się za pomocą jakiejś aplikacji np na laptopie?(tzn chodzi mi czy apple tv jest kompatybilne tylko z produktami apple?) Podłączyłeś apple tv po światełku pod jakiś amplituner? Jak tam z dźwiękiem?

Myślę ,że z adaptacją zasilacza na warunki z auta 12 v, nie powinno być problemu dla elektronika, szkoda tylko ,że nie jest zewnętrzny i GW pójdzie się ten... :wink: przespacerować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to robić z laptopa za pomocą iTunes z włączona kolekcja domowa lub produktów Apple które maja antenę Wi-Fi ( iPhone, iPod touch lub iPad )

Właśnie teraz tez próbowałem czy jest potrzebny router do tego i niestety tak :(

Bez niego urządzenia się nie widza, a to znaczy ze trzeba w samochodzie jakiś access point czy coś w tym stylu, tylko po to żeby był Wi-Fi

Chyba ze jeszcze jest inny sposób ale na chwile obecna nie wiem nic na ten temat, jeszcze nie szukałem w sieci na ten temat

 

Jest to połączone po optyku lub po HDMI

Co do jakości dźwięku to dla mnie jest bardzo dobra, nic nie rwie połączenia czy coś

Ktoś tu kiedyś pisał ze przepustowość połączeniem jest bardzo duża i nie ma strachu o jakoś z jej wykorzystaniem

No oczywiste jest ze jakość będzie taka jakie są formaty plików audio (ja staram się mieć wszystko w ALAC)

Po całym uruchomieniu apple tv i wpisaniu Apple ID można juz korzystać z przesyłu muzyki i innych rzeczy które akurat są dostępne w tel lub iPad

Jest nawet możliwość sterowania siła głosu z tych urządzeń

post-1952-1365339429,6621_thumb.jpg

 

Na zdjęciu w prawym dolnym (pomaranczowy prostokat z trojkatem) rogu widać ze iPhone jest w jednej sieci z Apple tv

Tam tez można wybierać czy dźwięk ma lecieć na iPhone lub Apple tv

Ja jestem bardzo zadowolony

(Akurat słucham radia eska z app na tel)

 

Dziś z nudów zrobiłem sobie pare przewodów RCA (1,5m) na kablu Dls i jakiś tanich wtyczkach RCA z Ebay plus Hi-ed oplot z Via blue

 

post-1952-1365339945,6495_thumb.jpg

post-1952-1365339962,8821_thumb.jpg

 

Nawet w piwnicy znalazłem fajna skrzyneczke na te RCA (jeszcze większy hi-ed)

 

Zrobiłem je tylko z nudów a i tak bedą leżeć bo nie mam ich potrzeby używać

 

Wiem, wiem muszę skrócić te co są w aucie :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem muszę skrócić te co są w aucie :)

 

Nie musisz, Twoje auto i Twój grajdołek. :) Tylko wiem ,że narobiłeś się zabudową aby było ładnie i estetycznie a takie zawijasy RCA psują efekt. Trochę szkoda ciąć kabelki, dlatego ja rzeźbiłem z jednego 5 m na odpowiednie kawałki.

 

 

Właśnie teraz tez próbowałem czy jest potrzebny router do tego i niestety tak :( Bez niego urządzenia się nie widza

 

Hmm... Czyli nie tak hop siup, myślę ,że z czasem pojawi się takie rozwiązanie dostosowane typowo pod CA.

Ale nie ma tego złego Duber chyba pisał ,że ma w aucie router ze slotem na SIM i ma wi-fi oraz dostęp do sieci bezprzewodowo w aucie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A więc tak, w piątek miałem odwiedziny teściów i o to co mi przywieźli z dalekiej polski

 

Bo za wysyłke to bym się chyba nie wypłacił

28kg + 2x7,714 kg brax 10.1

Co daje ponad 43kg :)

 

Pare zdjęć w pod koniec roboty z skrzynia

post-1952-1367536885,538_thumb.jpg

post-1952-1367536897,8588_thumb.jpg

 

A tu zdjęcie z dziś

 

post-1952-1367536330,1941_thumb.jpg

 

Jak widać jeden juz jest przykrecony a drugi jeszcze jeździ w samochodzie,

reszta będzie w sobotę, jak będę mieć wolne i auto w domu

Bo tak to cały czas żona mi zabiera samochód :(

Az się nie umiem doczekać jak to zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury masz racje

 

Bardzo się starał, ale wiem co potrafi bo to juz któraś z kolei dla mnie

Zreszta kolega ma bardzo dobre obeznanie z takiego typu pracami

 

Ale tez trochę posmiewny jest ;)

Bo powiedział mi, żeby Justynie dać tel. i ma mnie nagrać jak będę to do samochodu wrzucać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzękuję za pochwały :)

To taka pierwsza na dwa suby się zdarzyła i mam nadzieję że spełni oczekiwania.

 

 


Bo powiedział mi, żeby Justynie dać tel. i ma mnie nagrać jak będę to do samochodu wrzucać

No bo bym chciał zobaczyć te manewry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff ...tworzy cuda, ale to już chyba każdy wie;)

 

Rafip: A gdzie siedzisz? Do Mnie paki targa DPD, 30Kg(rozmiar, prawie bez ograniczen)

98zl. Odleglosc...jakies 1700km, UK.

Dawniej miałem spory problem z pakami z PL, aż do teraz ;)

 

Ta 'skrzyneczka', konkret :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także w tym tyg odebrałem od Sinoffa, skrzynka pod 1go 10.1 waży 21 kg... Ale mega solidna robota, nie dziwię się Raflip ,że kiedy robisz coś nowego dla suba, to walisz z tym do Grzegorza.

Bardzo solidne i dobre wykonanie. Daj znać jak w końcu zagrają dwa Braxiwa, niestety ja wymiękłem, z wydatkiem na drugiego (choć skrzynka pod dwa jest :( ) jednak wolę jedną solidną paczkę pod wypady sql i jedną jakąś fajną bardziej pod fun 30kę.

A'propos subów czy słuchałeś/czytałeś na forach w DE coś o subie z serii Zero Gladena? http://www.gladen.com/subwoofer.html w DE dość popularna marka u Nas jeszcze nikt nie poszedł w Mosconi/Gladen, poza Grissleyem, który kupił ten piecyk od Ciebie.

Subik niby zacny sądząc po ocenach w prasie fachowej, ale na to biorę trochę poprawkę.

 

http://www.gladen.com/pics/tests/Zero_12PRO_C&H_Test2-2013Eng.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...