Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trucku uwierz :)

 

Widziałem wszystko o czym Hellsin pisze :D

 

Jednego słuchałem a drugiego dotykalem

Nawet te magiczne LED-y

Teraz Piotrek może pokonać wszystkich z instalacja bo samochód zmienił, na taki Bardzo brzydki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Skrzynka leży w garażu. A za nim u Ciebie coś zagra w aucie, to baaaardzo duzo wody upłynie w Amper

 

oj tam, wy i tak tam nie macie rzeki :P

 

 

 


Taa... Nie widziałem, nie słuchałem to nie wierzę. :D

A ekran jak i papier przyjmie wszystko. :wink:

 

Mam 200.2 i 100.4 :) Ładne dwa 35 cm bliźniaki ;)

 

 

 


Teraz Piotrek może pokonać wszystkich z instalacja bo samochód zmienił, na taki Bardzo brzydki ;)

 

w lipcu siedzę i kleję staruszka + może uda się wymienić silnik i parę innych drobiazgów :D mam na to prawie 4 tygodnie wtedy, bo chyba nigdzie nie pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak pisałem pare postów wyżej Airport express jest kupiony.

Tylko ciagle brakowało czasu na sprawdzenie czy będzie działać razem z pxa-h700 po optyku.

W sobotę nie chciało mi się zbytnio pracować w pracy a ze miałem ze sobą airporta i przedłużać, to poszłem to wybrobowac.

 

I działa tak jak powinno.

post-1952-1368389911,0898_thumb.jpg

 

Po przelaczaniu radia na Tuner, proc po " rozpoznaniu " sygnału z optyka przelacza się automatycznie na te wejście i gra muzyka:D

 

Tak wyglądała ta próba na szybko.

post-1952-1368390134,0239_thumb.jpg

Te białe coś to airport express.

 

Tylko teraz jeszcze trzeba go dać przerobić na 12v i będzie super.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mała aktualizacja.
Wiele się nie zmieniło sprzętowo, tylko airport w końcu jest przerobiony i dzis został zamontowany w samochodzie.
Trochę sobie na niego poczekałem, bo miał problem dotrzeć z polski i jechał ponad dwa miesiące.

Co do gry to jest wiecej jak fajnie, tylko dwie rzeczy mnie irytują:

1. Potrzebuje 58sekund do pełnego startu po uruchomieniu sprzętu w samochodzie.

2. To jak włączę zeby grał, to gra na CD i na Tunerze. Nie próbowałem tylko czy procesor tez sie przelaczy na airporta jak bedzie dostawać sygnał optyczny z zmieniarki.

Będąc na urlopie w Polsce zrobiłem tez słupki, a raczej dałem je zrobić, wyglada to teraz o niebo lepiej jak na początku w tych moich budkach dla ptaszkow :D

Scena poszła teraz wyraźnie do góry i jest szerzej jak na poczatku
Co nie którzy mówią ze Brax sie teraz gubi w moich slupkach :)
 

post-1952-0-88975200-1378926238_thumb.jpg

post-1952-0-59982700-1378926246_thumb.jpg

post-1952-0-92178800-1378926252_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę tu nudą wieje, mi tez sie strasznie nudzi.

Wiec o głupie pomysły nie trudno :D

 

Juz od wczoraj wieczora szukam jakiegoś info na temat Dva9965r i jego wyjścia optycznego

i co, i nic nie umiem znaleść :(

A dokładnie chodzi mi o to jaki tam przewód pasuje, można użyć zwykłego optyka czy trzeba znowu jakieś wymysły Alpine kupować ?

Czy znajdzie sie jakaś osoba na forum ktore moze mi udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% podchodzą te :

 

LINDY toslink (trochę drogi, ale nieźle wykonany) - całość się rozkręca i zostaje sama mała wtyczka toslink bez otoczki, która podejdzie wszędzie :) http://allegro.pl/kabel-przewod-optyczny-toslink-lindy-3m-37983-i3687610146.html

 

druga opcja tańsze i też dobrze wykonane : prolink exclusive http://allegro.pl/kabel-optyczny-toslink-5m-prolink-exclusive-i3686135755.html odkręca się malutką śrubkę i cała osłona wtyku spada z końcówki

 

co do tych najtańszych niech się wypowie ktoś kto stosował, na pewno jest podobnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak cenowo się kształtuje?

Z tego co na szybko sprawdzałem to znowu nie ma takiej dużej różnicy w cenie

 

Kupiłem u tego gościa.

http://allegro.pl/super-rarytas-optyczny-panasonic-ca-lrd60ex-i3703472580.html

różnica chyba jest w cenie... 

PS. Widzę że nawet napisał że podłączono IVA505+H800 :)

Wtyczka od strony źródla pasuje idealnie, przy procku musiałem wyciąć uchwyty plastykowe z toslinka, bo nie wchodził do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...