Skocz do zawartości

dBDRA na Śląsku


Rekomendowane odpowiedzi

Turniej w Tychach potwierdza stwierdzenie, że Śląsk jest kolebką db dragu w PL. Impreza była udana pod każdym względem. Na teren Tokarni Club przybyła spora grupa zawodników zarówno nowych jak i weteranów. W rekordowej liczbie zjawił się dB Max Team, który wziął się ostro do pracy - to naprawdę niesamowite, że w takiej mieścinie jak Gomulin można zwerbować tylu fanatyków tego nietuzinkowego sportu. Mayday Audio Team również w komplecie, przyjął naszych sędziów po raz pierwszy na swoim terenie. Bardzo cieszy fakt, że na turnieju pojawiło się sporo nowych twarzy. Mam nadzieję, że zobaczymy was w kolejnych edycjach dBDRA & dBTC. Zapraszam na www.dbdrag.pl gdzie są już zarzucone najnowsze wyniki. Warto prześledzić tabelki dBDR bo mamy nowe rekordy PL - i tu oczywiście ukłony dla

Howser Audio za wynik 148dB w SS NW - Kickerek się rozkręca :super:

Sylwek dB Max za wynik 154.4dB w SS3-4 - przebudowa skrzyni jeszcze w toku, a efekty już widać

Marian dB Max, który zadebiutował w klasie EX OS1-2 z wynikiem 147.3dB co na chwilę obecną daje mu pierwsze miejsce w tej klasie.

K@mil gratni za garnek, choć muszę przyznać, że miałeś szczęście, że nie pojawiła się grubsza konkurencja z twojej klasy, która dość mocno obsadzona w PL. Mam nadzieje, że teraz z mierniczkiem to z turnieju na turniej będzie coraz lepiej :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil gratni za garnek, choć muszę przyznać, że miałeś szczęście, że nie pojawiła się grubsza konkurencja z twojej klasy, która dość mocno obsadzona w PL. Mam nadzieje, że teraz z mierniczkiem to z turnieju na turniej będzie coraz lepiej :hyhy:

Naprawdę byłem mile zaskoczony tym 1 miejscem :)

Teraz trzeba podejść pod te 145 dB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skromnie dodam że dzięki moim radą byłeś w tej klasie

No prawda, prawda.

Chociaż skład sędziowski podczas oglądania samochodów mówił o tym i parę osób również przekręcało kable w głośnikach :)

Co nie zmienia faktu, że na spokojnie dzięki Twojej pomocy mogłem poprawić moje kabelki głośnikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda, prawda.

Chociaż skład sędziowski podczas oglądania samochodów mówił o tym i parę osób również przekręcało kable w głośnikach :)

Co nie zmienia faktu, że na spokojnie dzięki Twojej pomocy mogłem poprawić moje kabelki głośnikowe.

 

Tak, a dzięki komu taki wynik ?

A kto dociskał klapę bagażnika w półfinale i finale :rotfl::P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racię

jeszcze tylko 0,3db i przy połowie mocy ten sam wynik co w tamtym roku

zasilanie ok, po prostu teraz po paru strzałach wynik spada max o 0,2db a nie o 2db jak było przy zwykłych akumulatorach

nie wspomne już o masie i wymiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluje wszystkim dobrych wyników. Pojawiło się dużo nowych twarzy, nie którzy debiutanci i od razu pierwsze miejsca :-)Na Tychach szkoliło się kilku nowych sędziów :-D Dla ekipy Mayday szczególne podziękowania za wyrównaną walkę w SS NW i Bass Race :zdrowko: Niestety dwa razy poległem w finale ale na następnych zawodach tanio skóry nie sprzedam :rotfl:

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych zawodach

Edytowane przez bochynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...