Skocz do zawartości

Spot Chrzanów


Rekomendowane odpowiedzi

podjadę na stację i Cię osłucham

 

Też nie wchodziłem do Ciebie , szkoda czasu ! ... tzn. nie że nie gra ;) ale zawsze możemy sobie na Orlenie ustawkę zrobić , a takie Audi Grześka z pół roku nie słuchałem , no a Marcin to musi sobie napęd naprawić , bo wybredny jak diabli ;)

 

Dobrze że jutro wolne , to od rana podłubię tu i ówdzie ...Grzesiek dzięki za naprowadzenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sam tez zapytam, bo chcialem przyjechac, ale jak o 4:30 wyszedlem do pracy tak o 21:30 wrocilem...

 

szkoda, bo my byliśmy do 22:30 na spocie :D P.s: chyba mam coś jeszcze dla Ciebie :P

 

Zaskoczeniem dla wszystkich była Skoda Superb ... kurcze ile tam jest miejsca z tyłu ! Rozwiązanie bagażnika , to już kosmos ;)

 

bagażnik ekstraklasa - tylko patrzeć co w ręce wpadnie, a miało co wpadać :D

 

Dzieki Hellsin za uciszenie gwizdka :) Duzo mi to dalo do myslenia :)

 

coś Ty, uciszanie to jeszcze przed Tobą, dojdzie sub, wszystko się pozmienia, czasówka do ogarnięcia, woofery do przestrojenia i będzie dużo lepiej, ale prąd poprawić trzeba i tu chyba będzie najgrubsza walka :(

 

Dzięki wszystkim za spota, trochę się posiedziało w autach, pogadało :D

Marcin - następnym razem odpalamy na popych ;)

Grzesiu - dobrze że masz te podgrzewane siedzenia :D przynajmniej po zimnie tyłek miało co ogrzać :D

Do Szymona to jak zwykle trudno było się dostać, albo ktoś siedział rodzinnie, albo zajęte, albo zamknięte :rotfl:

To do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wchodziłem do Ciebie , szkoda czasu ! ... tzn. nie że nie gra ;) ale zawsze możemy sobie na Orlenie ustawkę zrobić , a takie Audi Grześka z pół roku nie słuchałem , no a Marcin to musi sobie napęd naprawić , bo wybredny jak diabli ;)

 

Dobrze że jutro wolne , to od rana podłubię tu i ówdzie ...Grzesiek dzięki za naprowadzenie!!!

Myślę że coś to da :wink:

 

Atmosfera była naprawde super ,frekwencja nie mała ,oby częściej tak było.

Dzięki wszystkim i do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s: chyba mam coś jeszcze dla Ciebie :P

 

Instrukcję po polskiemu??:)

 

Tak, reasumując jak ogarnę choć częściowo przynajmniej jedno autko, to będzie dobrze i się pojawię na spocie, aha jak roboty nie będę miał:)

Wesołych Świąt Psycho-Audio-Phile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a Marcin to musi sobie napęd naprawić , bo wybredny jak diabli ;)

No po zimie - się obraża. Tym bardziej jak mnie w samochodzie nie ma ;) Aczkolwiek i tak było nie najgorzej :) Temat do ogarnięcia na dniach :)

 

Marcin - następnym razem odpalamy na popych ;)

no tak zostaw auto bez kontroli na moment ;) I wyssą z niego ostatnie Volty ;) ;) ;)

 

Wesołych Świąt Ponowie - Dla Was i Waszych Rodzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że błąd zrobiłem i nie posłuchałem cytrynki.

Szymona granie zrobiło na mnie wrażenie i to spore.

Opelek faktycznie marudzi napęd ale jak już zacznie to rozwala,baaardzo przyjemnie.Aż mnie xtanty zaciekawiły.

Mitsubischi faktycznie do poprawy,na tym rapie z mp3 to będzie ciężko,przy bardziej cywilizowanej muzie z audio cd już jest niebo lepiej.Powodzenia w szukaniu dobrej jakości rapu z ulubionymi kawałkami.

BMW Grzegorza oczywiście wielki szacun do kickpaneli-dobra robota a wykończenie jeszcze lepsze,nawet się nie zorientowałem że to nie oryginał.

WV braki w drzwiach jak cholera :wstyd: no i tweetery w słupki musowo.

 

Dzięki również za płytkę Focala -jak mi w którymś tam kawałku ryknęło jak płaciłem na bramce to obciach na całego.

Dzięki jeszcze raz wszystkim i do następnego spotkania mam nadzieje że zdąże wycisnąć z tych drzwi coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty, uciszanie to jeszcze przed Tobą, dojdzie sub, wszystko się pozmienia, czasówka do ogarnięcia, woofery do przestrojenia i będzie dużo lepiej, ale prąd poprawić trzeba i tu chyba będzie najgrubsza walka :(

 

Cieplo idzie, takze widze to pozytywnie bo jak wiecie lubie kopac :rotfl:

 

PS. Dzieki za przypomnienie o "Scream" :D

 

Mitsubischi faktycznie do poprawy,na tym rapie z mp3 to będzie ciężko,przy bardziej cywilizowanej muzie z audio cd już jest niebo lepiej.Powodzenia w szukaniu dobrej jakości rapu z ulubionymi kawałkami.

 

Duzo syfu robi wlasnie MP3 samo w sobie.. Ale nie bede jezdzil z Czajkowskim, Niemenem, Dire Straits i AMJ, skoro nie lubie takiej muzyki.. Tymbardziej nie bede ustawial auta pod taka muzyke :)

 

BMW Grzegorza oczywiście wielki szacun do kickpaneli-dobra robota a wykończenie jeszcze lepsze,nawet się nie zorientowałem że to nie oryginał.

 

Ja tez jak pierwszy raz sluchalem i ogladalem wykonanie.. Po prostu brak slow. Nie do rozroznienia od ori boczkow :)

 

Dzięki również za płytkę Focala -jak mi w którymś tam kawałku ryknęło jak płaciłem na bramce to obciach na całego.

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

mam nadzieje że zdąże wycisnąć z tych drzwi coś.

 

Oby :)

 

EDIT:

 

PANIE "PIEKIELNY GRZECH" ODBLOKUJ SOBIE PAN SKRZYNKE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 - podobało mi się, -2db na tw i by było super.

Właśnie tw bym zostawił w spokoju, jeżeli mówimy o Supremo u Krzyśka, jak dla mnie to on wcale nie darł ryja, może jakiś ja mam zboczony gust ostatnio, ale dla mnie było ok, jedynie te średniaki coś tam nieposłuszeństwem zalatują :P

 

Co do Superb'a to rzeczywiście, woofer do przodu, bo odniosłem wrażenie, jakby to nie R6A tam grało, trochę bez życia na dole, ale tak ogólnie to dobre wrażenie auto sprawiało, chociaż jak dla mnie za spokojnie do Children of Bodom to się to granie nie nadaję, ale ja mam swoje gusta i guściki :hyhy:

Do Grześka się ostatecznie nie dopchałem, Passata, A3 i Cytrynki też nie posłuchałem, w Galancie siedziałem z tyłu, coś tam z drzwi napie*dalało :rotfl:

Co do Astry, to Bety robią porządną robotę to im trzeba oddać, ale czegoś mi zabrakło i do dziś nie wiem co to mogło być ? No i to cholerne seryjne radio, masakra po całości, dobrze że miałem swojego oryginała to zaczęło hulać :P

Jeżeli chodzi o Fabie to raczej nie ma się nad czym rozpisywać, bo Szymon jeszcze w samouwielbienie wpadnie - nic dodać nic ująć :padam:

 

A naszego spotowego busa nie słuchałem, bo za każdym razem zawsze go ostro magluję, więc wczoraj odpuściłem i zostawiłem miejsce dla reszty spotowiczów :]

 

No i Panowie do następnego razu i oczywiście - Wesołego Jajka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tutaj nadmienić że jak wsiadłem po wszystkim do autka to słuchaliście bez suba całego systemu a tak to też nigdy dobrze nie zagra jak woofery są przycięte na 80Hz.Fakt że brak im wiele jeszcze i teraz trzeba rozkminić co zawala sprawe i poprawić to. Natomiast skrzynka w bagażniku po włączniu uzupełnia to pierdyknięcie i jest całkiem fajnie.

Jedno jest pewne Skodofelicjańska góra ze średnim dla mnie bajeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję po polskiemu??:)

 

 

niestety nie, ale coś mi się wydaje że nie dostałeś ori obstrukcji i muszę Ci ją podrzucić jakoś :P

 

no tak zostaw auto bez kontroli na moment ;) I wyssą z niego ostatnie Volty ;) ;) ;)

 

 

miał być kickbasssssss :D

 

Cieplo idzie, takze widze to pozytywnie bo jak wiecie lubie kopac :rotfl:

 

PS. Dzieki za przypomnienie o "Scream" :D

 

trzymam za słowo, szczególnie o tym o czym rozmawialiśmy :P

P.s: no problem :)

 

Również Wesołych dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do zimy nawet marketowe płyty czytał :kwasny:

 

teraz trzeba ładnie poprosić :D

 

Dziękuję za spota Panowie, Szymon znów mnie sprowadził troszkę na ziemię, Marcin również.

 

Marudzisz jak zwykle :P Dzięki za zgarnięcie :D

 

No i kuźwa znów nie posłuchałem Astry i E91.. :(

 

będzie jeszcze zapewne szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...