Skocz do zawartości

Sub pod Helix-a A4 Focal Polyglass 27V2 vsHelix P10


Ambr27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm i wlasnie tu jest problem gdybym mial jak sprawdzic te 2 przetworniki to by pewnei wyjasnilo sprawe co do helixa to nie maialem okazji posluchac natomiats z focala slyszalem 27v1(mialem) ale to podobno inna liga niz V2 Edytowane przez Ambr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak iść na maxa , to robisz na próbę oba rodzaje i zostawiasz tę lepszą ...dla Ciebie lepszą.

 

PS: w peugocie też te PHD odwalają sporo dobrej roboty ...no ale wiadomo jak za dużo suba to tylko myk gałką i już jest jak się chce :) Najważniejsze żeby autko grało tak jak chce sam właściciel, bo to on ma być zadowolony, a nie jakiś sędzia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał powalla, jeżeli chodzi o moje auto, to woofery grają dość nisko cięte.. dlatego trochę basik pogrywa :)

Próbowałem innych konfiguracji cięć, ale zwyczajnie mi się nie podoba, dlatego jest właśnie tak :) (powalla, w porównaniu do soboty system gra już zupełnie inaczej :wink: )

 

Samego suba dorwałem dość przypadkiem, była okazja, kupiłem ... no i został:) Później jakieś testy ze skrzynką, większą, mniejszą i ostatecznie jest jakieś 17l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mieć ori skrzynkę B-R po helixie w10 (z tego co pamietam parametry mają te same).

Sub pójdzie w rzeźbiony boczek, więc paczka mi nie będzie potrzebna.

 

Miałem też w10 w b-r pod A4'ką w poprzednim aucie (coupe) i przy HH potrafił ucisnąć klatę. Przy bluesowych kawałkach trza go było troszkę ściszyć. Poprostu w tej budzie było go za dużo, dlatego zmieniłem na w8 też w b-r - to była jedna z lepszych konfiguracji jakie miałem w "coupecie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie widze ze kilka osob wypowiedzialo sie w mojej sprawie za co dziekuje wiec tak kolega wspomnial o firmie PHD slyszalem ze to dobra marka lecz malo znana u nas wiec jesli ktos sie wypowie cos na temat sub. tej marki to bede wdzieczny a jesli nie to chyba pokusze sie o tego Helixa w br skoro focal odpada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...