Skocz do zawartości

Jaki sub !!!! Cos do giecia blachy !!!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam prosze o porade szczegolnie stalych bywalcow forum a zarazem fachowcow w caraudio a mianowicie doradzcie mi jaki bedzie najlepszy glosnik albo glosniki do skrzyni do bagaznika do bmw e36 sedan tak aby jak to mowia pozaginalo blachy chce poprostu zrobic taki efekt najpierw slychac pozniej widac mialem na uwadze lanzar max pro ale jeszcze sie zastanawiam i niemam konkretnego kirunku slucham muzy techno hip-hop i muze klubowa raczej szybkie kawalki z dobrym uderzeniem jezeli ktos moze pomoc to bardzo prosze kasa jaka moge przeznaczyc to okolo 800 zl za dwa glosniki+wzmak narazie czekam na jakas propozycje z wszej strony wieklie dzieki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zabieraja sie od tylka strony....

 

Pierwsze pytanie powinno pasc..

Czym chcesz to zasilic? masz juz jakis wzmak czy dopiero planujesz kupic?

 

potem jak sobie odpowiemy na powyzsze pytania mozna dobierac glosnik....

 

bo inaczej to beda lamenty.....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam prosze o porade szczegolnie stalych bywalcow forum a zarazem fachowcow w caraudio a mianowicie doradzcie mi jaki bedzie najlepszy glosnik albo glosniki do skrzyni do bagaznika do bmw e36 sedan tak aby jak to mowia pozaginalo blachy chce poprostu zrobic taki efekt najpierw slychac pozniej widac mialem na uwadze lanzar max pro ale jeszcze sie zastanawiam i niemam konkretnego kirunku slucham muzy techno hip-hop i muze klubowa raczej szybkie kawalki z dobrym uderzeniem jezeli ktos moze pomoc to bardzo prosze kasa jaka moge przeznaczyc to okolo 800 zl za dwa glosniki+wzmak narazie czekam na jakas propozycje z wszej strony wieklie dzieki!!!!

 

Do takiego efektu w sedanie potrzebny jest duzo wiekszy budzet chyba ze znajdziesz kakretna uzywke w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mike21... czyli jaki konkretnie mam obrac kierunek a kasa to sie zobaczy jak juz znajde to co naprawde narobi chalasu ale narazie zostaje do 1000zl za same glosniki lub glosnik prosze o konkrety .......a moze tak ,podajcie konkretnie czym w bmw e 36 sedan narobie duzo halasu chodzi o bagaznik ( glosniki/glosnik + wzmak + skrzynia ) tylko aby mi sie do bagaznika zmiescila pozdro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu z kumplem zrobiliśmy u niego w sedanie e-36 2 szt yakuzy 12" podpięde pod atx990 gra to naprawde fajnie, skrzynka dośc duza dzielona.

Aha teraz najwazniejsze MUSISZ wyciąc tą blachę za siedzeniami co jest (chyba ze masz składane - w co watpie)

Jeszcze jedno jeżeli chcesz założyc głośnik w stronę siedzeń (zaraz za nimi) to nie pchaj sie w 15" - bedziesz miał problem z włozeniem skrzyni postaram sie wrzycic fotki jak to wygląda - bo gra dośc przyzwoicie i co do 15" to mozesz miec problem z powkładaniem tego do srodka (jak 2 szt)

swoja droga ja własnie z powodu sprzetu kupilem e-36 compact a nie coupe:P - i nie mam tego problemu

SUMUJĄC: 2 x yakuza to chyba koszt koło 300/szt takze zostanie ci na kabelki (i jak juz to kupuj tylko model PW1203AX)

naprawde w tej kasie ciezko o cos innego (chyba tylko sonic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

wół, moc zawyzona bo cewka taka sama jak w zwykłym maxie 15.. Pro to tylko dopiska bo ma ciezsza membrane wiec ciut nizsze fs.. pisze 2000wat max wiec człowiek mysli 1000rms a on ma cewke bodajze 300-400wat rms-u :)

Lepiej wziasc 2x zwyklego maxa 15

 

[ Dodano: 2008-11-12, 21:58 ]

a buda..spoooora..im wieksza tym lepsza bo chinszczyzna lubi sie rozpychac w pojemnosciach.. Jak chcesz zejscie to tak z 80litrow na sztuke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze sie do tematu z myślą poszukiwań.:) cena podobną bo szukam coś do max tysiąca sam głośnik bądź dwa. Raczej mocne zejście do wolnego bitu może być cena za jeden a kiedyś kupię drugi sprzęt i zasilanie jak w podpisie czyli na bxi2006d. Może jakiś rf badz eq? Cena może wchodzić w wyższe strefy bo jest opcja że kupię na ebay w usa wtedy 1000zł razem z kosztem paczki wiem że są ludzie co już ten temat przerabiali. Mam kombi i raczej dużo miejsca więc mamy duże rolę do popisu myślę. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz Ige że dostanę ten sprzęt w tej cenie? A czy właśnie t1jako 2sztuki nie da lepszego efektu. Wiem że z tym co piszesz miałeś kontakt i czytałem opis ale nie pamiętam już czy odnosiło sie coś do porównań sprzętu. No i jak z usa to raczej ebay. Więc cena głośnik i przesyłka gdzieś w tej cenie 1tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2xt1 ? przy obecnym kursie dolara nie ma takiej opcji.

 

[ Dodano: 2008-11-22, 19:07 ]

oczywiscie mowie o 12, moze 10 dasz rade. i liczymy przesylke morska no i bez ewentualnego cla. licz sie z tym ze zaden sprzedawca nie wysle Ci centralnie do PL, musisz miec posrednika lub rodzine w US, obecnie $ w PayPalu 3,17 więc... średnio się opłaca szczególnie że dużo T1 pojawiło się ostatnio na allegro

 

ja bym mieżył w T1 15" D2, w 1 Ohm skrzynke 85l @ 34Hz i bedzie ok

 

220 $ + ok 40$ wys - 260 * 3,17 = 824 czyli zostaje na materialy na skrzynke / clo

 

i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...