Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz do zestawu Hifonics TX6.2c


Qb@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chcę zasilić wzmacniaczem głośniki Hifonics TX6.2c.

Oczekuję ( tak jak mnie zapewniał sprzedawca ) dynamicznego i ciepłego brzmienia :hyhy: ,

a co do wzmacniacza może być używany.

Początki w tej dziedzinie są trudne dlatego proszę o rady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na te glosniki dobre są wzmaki ze starszych lat, 2x100 wystarczy ci całkowicie. Nie kupuj hifonów do tego, w tych piecach melodie 150W ledwo brzmią a cewki sie palą. Starsza klasyka lepiej sobi radzi.

Co do ciebłego brzmienia, nie mow przypadkiem ze masz radio sony-one raczej cwirkaja wysokimi tonami pod takim sprzętem :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hyhy: nie radjo troszkę inne owermax ale ze względu na monitor i dvd musi zostać, odziwo na fabrycznych głośnikach VW i Hondy czysto gra. wracając do wzmacniacza to jakie marki i modele proponujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili w grę wchodzi tylko coś z dvd ( dwu letnia córeczka, jak nie elmo to jakieś inne puchatki :-) ) a markowe są jeszcze dość drogie, pozatym z tego jak narazie jestem jeszcze zadowolony. Możecie mi coś powiedzieć o wzmacniaczach jbl, magnat, dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu sądziłem, że to porządne urządzenia, ale nic dziękuje

za wyprowadzenie mnie z bledu.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2010-06-02, 19:33 ]

Szczerze mówiąc byłem skłonny nabyć jakiś z wyżej wymienionych wzmacniaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qb@, co byś nie wybrał to i tak rewelacji nie będzie ponieważ masz kiszkowate radio :hyhy:

Moja propozycja jest taka (jeżeli zależy Ci na dobrym dźwięku) poszukaj wzmaka tak jak koledzy wyżej radzili zamontuj go posłuchaj a potem podmień na próbę jakieś normalne radyjko i zobaczysz o czym piszemy :)

 

Ps.

Dla dziecka to możesz kupić przenośne DVD wieszane na zagłówek bo nie powiesz mi że teraz to ma wygodnie oglądać (no chyba ze masz dodatkowy monitor) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

:oczami: dodatkowego monitora nie posiadam :) , myślałem nad kupnem takiego dvd,

ale bombel siedzi centralnie na tylnej kanapie ponieważ lubi wszystko widzieć co się dookoła dzieje. Wracając do tematu, zastanawiałem się już nad taką opcją, mam nawet wstępnie umówionego znajomego co ma jakiegoś Kenwood-a. Dziękuje wam serdecznie za zaangażowanie oraz poświęcony czas.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2010-06-05, 10:55 ]

Witajcie podanych jednostek nie mogę znaleźć i mam dylemat :P nie wiem czy szukać 2 czy 4 kanałowego wzmacniacza i go zmostkować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Qb@ napisz jak to gra w miare precyzyjnie mam takie glosniki i leza u mnie sobie jakis czas i jakos nie kwapi mi sie ich podlaczac :D to samo tyczy sie brutosow z podobnej serii jesli ktos posiada bede wdzieczny za opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wzmacniacza, ciekawi mnie czy jest coś lepszego w cenie do 400 zł.

Owy wzmacniacz jest na alledrogo za 384 zł. i nie wiem czy jest tyle warty?.

Animek jak tylko podłącze te głośniki pod jakiś wzmacniacz to z przyjemnością albo i nie opiszę moje doznania.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? nie wiem jak już mam to rozumieć ??? Jak dla mnie jeśli wzmacniacz jest wysterowany na 60 % możliwości wejścia to on nie pokaże swej znamionowej nocy i potencjału, prawdopodobnie jestem w błędzie to proszę poprawcie mnie. Jaki na być stosunek napięć wyjścia radia do wejścia wzmacniacza ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego Animek podłączyłem głośniki pod wzmacniacz carpower 602 i powiedzieć muszę grają dosyć ostrą górą, może to kwestja wzmacniacza bo zwrotnice mam ustawioną na 0 db. Z czasem sprawdze na crunch gtx 2400. Nawet na tym carpower nie spodziewałem się takiego grania :) docelowo zamierzam podłączyć je pod rockford fosgate punch 501x ale to dopiero jak się wygrzeją,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...