Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz do zestawu Hifonics TX6.2c


Qb@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dzis podlaczalem bo i tak nie mialem co robic

 

sopran wali po uszach prawie jak hertze oddzwiek metaliczny

midbas nawet nawet siedzialem dzisiaj pol dnia i probowalem roznych ustawien i wyszlo na to ze jak juz to bas bym zostawil i dal do tego Neo 25 jako gore i calkiem ladnie to sie zgralo

testowane pod muza rock ,metal, halas ( techno )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wzmacniacz rockford fosgate punch 501x może nie wydaje się dobrą opcją ( cena zagrała kluczową rolę ) pod ten zestaw ale jedno co zauważyłem a raczej usłyszałem to, to że wysokie tony się lekko uspokoiły i były mniej drażniące, co prawda podłączony był tylko do sprawdzenia ale dało się to od razu dostrzec, może na zwrotnicy trzeba będzie jeszcze przestawić. Kolego Animek na czym testowałeś zestaw?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam sie nad tymi głosnikami tylko zmartwił mnie ten sypiący ostro tweeter, według danych wypadaja całkiem przyzwoicie,czyli na chwile obecną zasilasz je rokfordem i grasz z alpiny,rozumiem ze głośniki jeszcze nie sa wygrzane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qb@ u mnie to gralo pod :

DLS A4

U-Dimension juniorek

stary lanzarek

pizdzing

 

a ze wczoraj i tak robilem tapicerke wiec mialme troche czasu na zabawe w nocy

i co ciekawsze

na pizdzingu graly najlepiej :zabanowany:

nie wiem czy od zmęczenia czy juz ze sie przesluchalem ale to jest moja opinia i nie byl tak jazgotliwy dzwiek

 

podlaczalem tez BX6,2Ci szalu nie bylo roznicy troche glosniej mozna je podkrecic wiecej pradu dac sopran troche lepszy i midbas nie jest taki pustawy ale patrzac teraz na roznice 300 zł wiecej sporo bym sie zastanawial czy jest sens ich kupowac czy nie szukac czegos lepszego za 600 zeta chyba ze ktos lubi bajery i ze sie glosniki swieca to wtedy niech mysli juz po swojemu

 

kazdy m inne uszy i kazdemu bedzie sie podobac co innego wiec zanim cos kupicie odsluchajcie jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...