Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Zapomnają, że był mistrzem świata w dziedzinie tak odległej od mma, że pała mała :)

Przestawić się w tak krótkim czasie jak on to robi- to na prawdę osiągniecie.

 

Nie podobalo mi sie zachowanie i ten glupi usmiech Salety, ale mialem okazje go poznac i nie jest zarozumialym czlowiekiem.

 

Uśmiech, uśmiechem, ale jak dla mnie zachował się na prawdę z klasą, nie wyśmiewał go, kulturalnie skomentował, powiedział, że następnej walki nie bedzie... A co sobie wszyscy pomyśleli i sam Saleta- to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witac inaczej odbieramy klase, dla mnie zachowal sie jak prostak. Nawet gdyby Najmanowi odpadla noga i tak by sie smial, czym innym jest radosc z wygranej, a czym innym kpienie sobie z przeciwnika. Ja to tak odebralem zreszta nie tylko ja bo sam walki nie ogladalem.

 

Co do Pudziana to w swojej pierwotnej dyscyplinie osiagnal to czego nikt nie osiagnal. Poszedl w bardziej dochodowy biznes. Jedni pracuja dla ideii inni dla pieniedzy i to ich sprawa. Kibicuje mu i zycze sukcesow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiech, uśmiechem, ale jak dla mnie zachował się na prawdę z klasą, nie wyśmiewał go, kulturalnie skomentował, powiedział, że następnej walki nie bedzie... A co sobie wszyscy pomyśleli i sam Saleta- to już inna sprawa.

Wystarczy mi że pamiętam jego zachowanie po poprzedniej walce …

 

 

On już swoje w życiu wygrał. Teraz zapewnia byt swoim wnukom;)

Pudzian ma sale weselną na górze w dwupiętrowym budynku a na dole wynajmuję biedronce :P co śmieszniejsze ta biedronka odziedziczyła mój dawny domowy numer telefonu :lol:

pamiętam też Mariusza malucha w którym nie miał przednich siedzeń :P

swój chłop, trzymam za niego kciuki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiech, uśmiechem, ale jak dla mnie zachował się na prawdę z klasą, nie wyśmiewał go, kulturalnie skomentował, powiedział, że następnej walki nie bedzie... A co sobie wszyscy pomyśleli i sam Saleta- to już inna sprawa.

 

nie wierze,ze nawet byles w stanie przez chwile tak pomyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie o czym mowa Najman to wieśniak (ode mnie z miasta widziałem go nie raz spaślaka) i żaden z niego ani bokser ani zawodnik K1 czy MMA jest poprostu tak cienki że szkoda gadać zwykły pajac Saleta to inna sprawa miał w karierze osiągnięcia w kickboxingu jak i w boksie i nie ma co porównywać tych 2 ludzi bo Najman w przeciwieństwie do Salety nie ma żadnych ambicji co pokazał po raz drugi w ringu gdzie sam się załatwił :rotfl: o piszczel salety.

 

p.s. co do pudziana to był najlepszy w WSM ale za MMA niech on się nie bierze bo jest za późno dla niego i nic nie zwojuje co pokazał mu średniak jakim jest Thompson z Londynu dał się wystrzelać pudzianowi aż pudzian się zasapał duszonka i po wszystkim doświadczenie zrobiło swoje to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witac inaczej odbieramy klase, dla mnie zachowal sie jak prostak. Nawet gdyby Najmanowi odpadla noga i tak by sie smial, czym innym jest radosc z wygranej, a czym innym kpienie sobie z przeciwnika. Ja to tak odebralem zreszta nie tylko ja bo sam walki nie ogladalem.

 

 

Widzę, że nie każdy chyba wie na czym polega konflikt Saleta/Najman. Otóż ten drugi "opiekując się żoną swojego przyjaciela" gdy ten był w stanach po prostu ją "wypukał" :) więc nie dziwię się uśmieszkom Salety:) inna sprawa, że Saleta podobno oddał żonę pod opiekę Najmanowi wyjeżdżając do USA z kochanką ;) ile w tym prawdy z tą kochaną to nie wiem, ale sam Kulej raz powiedział, że konflikt jest spowodowany "nadopiekuńczością Najmana w stosunku do żony (drugiej z kolei) Salety" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie każdy chyba wie na czym polega konflikt Saleta/Najman. Otóż ten drugi "opiekując się żoną swojego przyjaciela" gdy ten był w stanach po prostu ją "wypukał" :) więc nie dziwię się uśmieszkom Salety:) inna sprawa, że Saleta podobno oddał żonę pod opiekę Najmanowi wyjeżdżając do USA z kochanką ;) ile w tym prawdy z tą kochaną to nie wiem, ale sam Kulej raz powiedział, że konflikt jest spowodowany "nadopiekuńczością Najmana w stosunku do żony (drugiej z kolei) Salety" ;)

 

dokładnie tak jak mówisz Najman i Saleta byli najlepszymi ziomalami ale poszło o kobiete a że Najman to frajerska pała i nie wie że "Kobieta kolegi to rzecz Swięta" (przynajmniej u mnie w Swiętym mieście tak jest) zaczął się dobierać i tak powstał konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dobry temat powstał :D Według mnie Najman powinien sobie odpuścić te napinki. Dostał po raz kolejny baty od Salety przez swoją głupotę. Po co kopał w piszczel?? Moim zdaniem napierdziela się w udo a nie niżej :D Jednego jestem pewien, trzecia walka będzie bo dla kasy wyjdą do ringu trzeci raz :P Jak się zakończy walka?? Najman przegra :D

Co do Pudziana to wierzę w niego i zdaje mi się że osiągnie bardzo dużo w MMA bo jest cholernie zawzięty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pudziana to wierzę w niego i zdaje mi się że osiągnie bardzo dużo w MMA bo jest cholernie zawzięty ;)

 

co ty kolego piszesz Pudzian nie ma kompletnie pojęcia o MMA co pokazał mu Tim SILVA i sprowadził go szybko na ziemię wielkość nie wystarczy. Pudzian był dobry najlepszy jako Strong Man nic poza tym nie życzę mu źle ale wiele to on nie osiągnie w MMA i powinien dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie każdy chyba wie na czym polega konflikt Saleta/Najman. Otóż ten drugi "opiekując się żoną swojego przyjaciela" gdy ten był w stanach po prostu ją "wypukał"

 

Suka nie da pies nie wezmie.. Scierwo bylo nie zona i tyle..

 

A co do Pudziana. Ja patrze na to bardziej w kategorii show :) Chce zeby dalej walczyl, bo ciekawie sie Go oglada i tyle.. A czy sie wyrobi czy nie to juz mysle nikomu z Nas to oceniac bo nie jestesmy prorokami, ale z drugiej strony po to jest forum, zeby wymieniac opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty kolego piszesz Pudzian nie ma kompletnie pojęcia o MMA co pokazał mu Tim SILVA

Tylko o czym my tu piszemy...

Mariusz Pudzianowski walka trzecia

Tim Sylvia walka trzydziesta druga jako zawodowiec a ile jako amator hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wiek nie jest jego plusem, ale wierzę w niego i od pierwszej walki zrobił duże postępy :) Tak jak napisał Rysiu, w sumie z Silvą to była jego pierwsza walka ponieważ z Najmanem to ja nie nazwałbym tego walką :D Na spokojnie poczekajmy i zobaczymy. W grudniu będzie walczył :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...