Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jubyV8, studio czy walka?

 

Cytuję:

 

Początek bezpośredniej transmisji z gali "Moosin: God of Martial Arts", w której będzie walczył m.in. Mariusz Pudzianowski z Timem Sylvia, przewidziany jest na godzinę 2:15 naszego czasu, w nocy z 21 na 22 maja. Dla tych, którzy lubią w nocy spać, walka zostanie także udostępniona później w formie powtórki w postaci wideo na życzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem jakimś znawcą walk ,ale czy po pierwszyn obaleniu Pudzian nie powinien próbować tzw.duszenia za szyje?Tak postąpiłby rasowy zawodnik ,ale Pudzian jeszcze nim nie jest i nie wiadomo czy będzie.W jego walce widoczny jest brak techniki przedw wszystkim w obronie i kondycji a za dużo jest chaosu i bezmyślnych uderzeń"nie wiadomo gdzie".Silvia też nie pokazał nic wielkiego był wolny jak ketchup,ale na Pudzianowskiego i to wystarczyło.Reszta walki to już farsa i groteska.Więcej pracy na treningach Mariusz,a mniej lub w ogóle tzw reality show.Siła to nie wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok silny jest, JAKIES (nie mowie ze ogromne) pojecie o walce ma, ale bez przygotowania kondycyjnego to ch** bombki strzeli swiat nie bedzie co tu duzo mowic. Do nastepnejwalki powinien z pol roku jak nie lepiej sie przygotowywac, to ze przegra bylo wiadomo od walki z Kawaguchim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś znawcą walk ,ale czy po pierwszyn obaleniu Pudzian nie powinien próbować tzw.duszenia za szyje?

 

Też to zauważyłem. Miał dobrą pozycję do przejścia w duszenie zza pleców, a on łapie go "w pół". To mógł być decydujący chwyt, bo jakby złapał, to oj, nie puściłby już. A tak kij bombki strzelił...

 

Szkoda, normalnie szkoda. Ciekaw jestem, co dalej. Czy będzie walczył (kontrakt na trzy walki dobiegł końca), czy da sobie spokój. Jakby ktoś wiedział o jego dalszych planach, to niech da tu znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok silny jest, JAKIES (nie mowie ze ogromne) pojecie o walce ma, ale bez przygotowania kondycyjnego to ch** bombki strzeli

 

jakie pojęcie o walce ? co styl podwórkowiec ? ( z cyklu dajcie mi krzesło to mu ... http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif )

Tam są panowie z dan-ami, byli mistrzowie i cisi killerzy z połączeń różnych sztuk walki w jakich się szkolili. 2 krotny mistrz świata pokazał mu gdzie jest jego miejsce w szeregu

kondycyjnie tak jak piszesz. Ciekawe czy tańce mu pomogły czy przeszkodziły :)

 

Nie mniej jednak szacunek że wyszedł na ring i próbował sił :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w KSW a w stanach walczył w innej organizacji, w KSW stoczył 2 walki, więc chyba bez względu czy 3 czy 4 to chyba będzie dalej walczył

 

 

a ja zasnąłem w trakcie walki poprzedzajacej walke pudziana :) i obudzilem sie o 7 :hyhy:

 

 

tak wogole to najlepiej to te laski się lały :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją droga to ciekawe ile Pudzian dostał za tą walkę, może po prostu opłaciło mu się wejść do klatki bez względu na wynik... Facet nie jest już taki młody, kontuzji różnych miał trochę, nie sądzę żeby miał czas powoli się trenować i piąć w górę w MMA. Zaryzykował, nie wyszło i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze na forum sami specjalisci od walk wrecz

to ciekawe zjawisko ogolnie

 

 

a ja zasnąłem w trakcie walki poprzedzajacej walke pudziana :) i obudzilem sie o 7 :hyhy:

no ja tak samo ha ha

wstalem o 10 i obejrzalem na youtube

 

natomiast jesli chodzi o sama walke to nie ma sie co podniecac

to bylo do przewidzenia

szacuneczek dla Pudzianowskiego za to ze walczyl i sie nie bal

a ze sie poddal to bardzo rozsadne posuniecie z jego strony

 

 

walka Jurasa krotka ale fajna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się też naczekałem i tak naprawdę zasnołem,ale o 5 się obudziłem... :)

Na początku myślałem że Mariusz go rozniesie w pierwszej minucie,bo tak na oko to ten sylvia wyglądał na takiego wieprzka powolnego i ociężałego,a jego ręce wyglądały jak patyczki przy mariuszu...

Nawet się spodziewałem tego że od kopniaków będzie podskakiwał do góry...

Ale się mocno rozczarowałem...

Z drugiej strony to dobrze że ktoś go uświadomił ile jest wart...

P.S Mam zaszczyt mieszkać 12km od jego posiadłości... http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

A jak mu się znowu nie uda niech spróbuje wrestlingu...

Do tego może by się nadawał... bez kompromisowo mógł by rzucać swoimi przeciwnikami o podłogę,skakać po nich i ciskać ich głowami o narożniki...

Kurcze naprawdę chciałbym zobaczyć mariusza na gali WWE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spałem od drugiej.... Liczyłem na wiekszy rozlew krwi chociaz...

 

Czas zajac miejsce w szeregu panie P. :)

 

DObrze mu tak ale mimo wszystko wolalbym go nie spotkac za rogiem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole wczorajsza gala to byl nie wypal.

 

Hymn - Jeszcze Polska nie zginęła KIEDY my zyjemy

 

Akurat Hymn mimo, ze zaspiewany w sposob ohydny to tekstowo byl dobry...

Jeszcze Polska nie zginęła,

Kiedy my żyjemy.

Co nam obca przemoc wzięła,

Szablą odbierzemy.

 

(na podstawie załącznika nr 4 do ustawy z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (Dz. U. z 2005 r. Nr 235, poz. 2000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...