Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, że będzie coraz lepszy. To typ człowieka, który z przeżytych sytuacji wyciąga maksimum wniosków. Tak postępowanie pozwala mu osiągać sukces praktycznie we wszystkim czego się dotknie.

 

Na dobrą sprawę to jego pierwsza walka z kimś kto ma szerokie pojęcie o MMA. Widać, że wcale nie jest łatwo. Jednakże ma taką kadrę trenerską i zaparcie do walki, że na następnym pojedynku obecne błędy nie powinny już raczej wystąpić.

 

Ma siłe, technike widać, że dopracował od ostatniego spotkania, zaparcie do walki, ale będzie musiał poprawić jakoś swoją wydolność.

Z doświadczenia wiem, że jak podnosi się ciężary to człowiek staje się jakby mniej wytrzymały na dłuższe obciązenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem rozczarowany Pudzianem...

 

Wygrał, ale jednocześnie przegrał. Na początku szedł jak czołg, ale z czasem siadł. Przecież taka masa powinna zmieść tego papońca z ringu, a jemu prawie nic nie było. Wytrzymał pierwsze dwie minuty, a później robił sobie jaja z Pudziana. Jakby była trzecia runda, tak koniec.

 

To jakby mój kuzyn- duża moc, ale na krótki dystans. Pudzian musi rozstrzygać walki w czasie do dwóch minut, póki ma siły, bo później jest masakra. Dziwi mnie też fakt, że prawie w ogóle nie kopał (jak najmana). Przecież w nogach ma dynamit. Kumpel się śmiał, że mógłby z nim walczyć. 20 kółek po ringu, Pudzian wypompowany, i wtedy walka.

 

Jednak mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tej walki i następnego rywala (wiadomo kto i kiedy?) naprawdę zniszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się takiej walki.. Pudzian zaczął chyba 'łapać' na czym polega MMA.. rozbroił mnie swoją kondychą.. jego ciosy w drugiej rundzie były śmieszne, kładł tylko rękę na tułowiu przeciwnika :P bardzo ciekaw jestem czy zostanie tak jak powiedział 'mistrzem świata'.. ma chłop potencjał

 

następna walka 21 maja z Timem Sylvią.. może jakoś jeszcze wygra..

 

wystawiłbym go z Fedor'em.. baty jak nic by dostał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mielsicie okazje widziec i słyszec tego człowieka na zywo...

 

Miałem 3 krotnie okazje bywać, raz na dniach Głubczyc gdzie był gosciem, i 2 razy w dyskotece gdzie tez był "atrakcją"....

 

Za kazdym razem wywarł na mnie ogromne wrazenie... Ogromnie negatywne, przed kamerami wydaje sie byc "potuulny" czy zrównowazony, w realu odniosłem wrazenie ( i nie tylko ja) ze to zwykły cwaniak jakich nie mało ( z przewaga miesni), straszny bufon, w dodatku nie potrafiący sie czesto poproawnie wypowiadać po Polsku...

 

Moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy mu ktos doswiadczony zalozy dzwignie czy bedzie go klinczował często- co juz miało tutaj miejsce, nastepnie wezmie go kondycyjnie i po prostu spunktuje...

 

Nie jest to jakas maszyna do zabijania na która sie kreuje skoro Kawaguchi potrafił wyrtwac pocztkowy napór który nietrwał 10s

 

Jestem zdania ze nalezy mu sie (tak jestem złym moderatorem, bo przekląłem w tym miejscu)* i tyle...

 

 

* Pozdro K@mil ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i swoje dostanie za dwa tygodnie.... tam walka nie będzie trwała dwie rundy a i przeciwnik jest trochę bardziej doświadczony od japońca lubie pudziana ale jak dla mnie to trochę chłopaka poniosło... dostanie baty jak nic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos wydaje, ze Pudzian zrezygnuje udajac jakas kontuzje ;D

 

Czytałem jakiś art, w którym ktoś mu zapodał właśnie takie pytanie. Odp- nie ma takiej opcji!

 

Poza tym, mówił, że Sylvia jest bardziej doświadczony od niego i Kawaguchiego, ale jest cięższy. Waży 140 kg! Więc Pudzian będzie szybszy.

 

[center:258d775390]Zobaczymy...[/center:258d775390]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec miejmy nadzieje ze go rozniesie w pierwszych sekunach :]

 

ja go podziwiam za determinacje w dązeniu do celu wyjsc z dolka i zajsc tak wysoko bez wałków itp - szacun

 

 

dziwicie sie ze przy takiej masie i takiej dynamice na poczatku takie zmeczenie pewnie kazdy z nas pierdolnal by ze zmeczenia po 3sekundach nie 30. :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pudzian jak nie wygra w 1szej rundzie to Game Over. Do kondycji mu jeszcze daleko. Jedno jest pewne, jak przegra to raczej nie przez dźwignie (jak co niektórzy piszą) bo ciężko mu założyć technikę a jak już się uda to bez problemu wyrwie rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian jak nie wygra w 1szej rundzie to Game Over. Do kondycji mu jeszcze daleko. Jedno jest pewne, jak przegra to raczej nie przez dźwignie (jak co niektórzy piszą) bo ciężko mu założyć technikę a jak już się uda to bez problemu wyrwie rękę.

 

Na jego miejscu od razu szedłbym w parter, póki siły będzie miał. Na glebie może go szybko załatwić.

 

[ Dodano: 2010-05-21, 22:18 ]

a o której ma być walka na polsacie? Nie chodzi mi o studio.

Chce nastawić budzik ale nie wiem na którą.

 

Kurde, nawet nie wiem, o której to się zaczyna...

 

[ Dodano: 2010-05-21, 22:24 ]

a o której ma być walka na polsacie? Nie chodzi mi o studio.

Chce nastawić budzik ale nie wiem na którą.

 

O 2.15 ma się zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...