Skocz do zawartości

Jakie macie inne zainteresowania


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nalogowe spedzanie czasu przed kompem miedzy innymi ze wzgledu na studia informatyczne :P takto jakis trening na silowni z CA troszke naprawde minimalnie ucze sie dopiero :P ostatnio przy okazji zmiany telefonu zainteresowalem sie platforma Android :P a takto ogolnie jeszcze to gitarka i denerwowanie matki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza CA ( choc juz prawie swiat pozatym nie istenieje :P ) trenowalem kick boxing a w ostatnich czasach krav mage , niestety troche z braku czasu aktualnie nic nie robie poza Kibicowaniem Lechowi Poznań i grzebaniu w aucie..... aaa..... zapomnialem moje obecne hobby to naprawianie vectry :P A z uwagi ze vectra protestuje a moja praca zajmuje mi jakies 2godziny codziennie ( wlasna firma ) to mam czas na rozwijanie swojej pasji :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza CA to ostatnio zainteresowałem się elektryką samochodową (centralne, alarmy itd), siłownia (od ponad roku regularne treningi, wcześniej treningi trójboju siłowego), praca w studiu muzycznym, fotografia, sieci komputerowe, kryptografia, elektronika (kiedyś dużo dłubałem, obecnie nie mam czasu).

 

Do tego ostatnio zainteresowałem się mechaniką i sam staram się wszystko naprawiać i wymieniać przy moim aucie - oszczędność już prawie 250 PLN na samych serwisach. A części nie kupuje już w sklepach moto, tylko na allegro - na samych amortyzatorach zaoszczędziłem 70 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim "drugim konikiem" :padam: zaraz po CA jest ....są tatuaże .

Podziwianie u innych i ...systematyczne zdobienie własnej skóry :rotfl: może się kiedyś przemogę i wstawię "dziary" na forum :padam: .

Ostatnia to portret mego pierworodnego :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim skończyłem 18-tke to koszykówka przysłaniała mi świat :) ---nastepnie kilka kontuzji się przytrafiło i zmieniły sie zainteresowania. Rower (choć od 3 lat tylko rekreacyjnie) i chodzenie po górach od młodzieńczych lat :) zostało mi we krwi i to właśnie lubię :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka, dom i Audio... kolejność przypadkowa :) . Z domu/warsztatu nie ruszam się praktycznie w ogóle.

Z boku moznaby rzec że juz dawno powinienem był zwariować nie wychodząc ze swojej dziupli.

W dodatku w czerwu biorę ślub z Kobietą, która wczoraj do pierwszej w nocy wyciągała ode informacje na temat wszystkich możliwych konfigów CA, czyli co to jest pasywka, aktywka, biampy itd itp.

Uczestniczy aktywnie w wyborze sprzętu, dopytuje z wielkim zainteresowaniem, odsłuchuje kazde auto klientowskie przed wydaniem.

I robi to z tak wielkim zainteresowaniem jakie bym sobie życzył u klientów.

W dodatku jest krawcową z zamiłowania i zrobiłem jej warsztacik za ścianą. Ma przemysłową maszyne do szycia i już ją paluszki swędzą co by mnie wyręczyć z zabawy ze słupkami i panelami...

 

Mi nic więcej nie trzeba :)

 

http://img714.imageshack.us/img714/297/96774211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnich czasach krav mage

tez na kravke chodziłem 2 lata - miałem nawet przyjemność wziąć udział w treningu prowadzonym przez P. Tomasza Adamczyka.

W wolnym czasie wyjeżdżam na wieś postraszyć leśników i grzybiarzy na quadzie :niepewny:

Do tego nieskromnie przyznam, że całkiem nieźle gotuje (co po mnie widać :/) i w przyszłości jak będę zarobiony itp. itd. chce otworzyć knajpę :hyhy:

 

W dodatku w czerwu biorę ślub

 

Gratulację! Powiedz gdzie i kiedy będzie ślub to z Marcinem "bramę" zrobimy i będziesz musiał po jakimś fajnym zestawie tweeterów dać żeby się wykupić

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to (uziemionych) club :) . Pojawi się małe Michalątko, odkryjesz nowe pokłady ...nie zawsze :hyhy: szczęścia i radości, i wspomnisz me słowa "ile to kiedyś było czasu na "grzebanko" :) . Najlepszego na nowej drodze życia :) .

 

Zupełnie zapomniałem .............................................................................

Piwo jeszcze lubię pić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec to chyba sądny miesiąc dla kawalerów .... Szymon też się za hajtanie bierze :/ i jak już Daniel wspomniał ...co sie kurde macie mieć lepiej niż my "żyniole" :)

 

 

PS: mi by się strojonko przydało :hyhy:

 

 

aaaa zapomniałem co poza CA > jestem modem na 3 forach , więc rozumiecie ... zero wolnego czasu :) , a tak serio , to praca i dodatkowo swoja działalność , no i rodzinka pochłania tyle czasu ,że na CA mam go coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znowu będzie Gliwicka jesień, muszę się w końcu wybrać na tą imprezę.

A propo tematu to ja się interesuje jeszcze pokerem, niestety ostatnio państwo zakazuje grać i próbuje wmówić nam że to jest beeee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 16stki piłka nożna-trenowałem dośc poważnie, ale po przeprowadzce nie chciało mi się grać w innym klubie i odpuściłem...

Poza tym od 7-8 lat trenuje koszykówkę, w ciągu ostatnich 2 duużo więcej, jednak ze względu na mój wzrost kariery raczej nie zrobię :)

Do tego mam "małego" hopla na punkcie wyskoku-sukcesywnie go zwiększam mimo sporego ryzyka kontuzji (do wakacji mam zamiar dobić do 100cm)

 

Będać jeszcze małym dizeckiem zostałem zarażony przez tatę i wujka chorobą zwaną "audio", która postępuje i ze względu na moje zamiłowanie do samochodów przeistacza się coraz bardziej stricte w CA. Do tego bawię się troszkę w mechanikę i zaczynam baaardzo powoli ogarniać stolarkę-przyda się przy zabudowie CA pierwszego autka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To moze ja tez cos napisze ;D

 

Przez blisko 10 lat trenowalem koszykowke (nieoficjalne MP Młodzików - 1 miejsce, MP Kadetów i Juniorów juz troszke slabiej 3-6 miejsca), by pozniej rozerwac kolano i kosc piszczelowa... Teraz juz tylko pilka nozna halowa ;P na bramce co by mniej kontuzji bylo

 

Rekreacyjnie pokerek z przyjaciolmi, Komputery i Fotografia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
"NARKOTYKI... produkcja, dystrybucja, masturbacja" :)

 

a tak na poważnie to od jakiegoś czasu zaczełem interesować się kartingiem :) jak mam okazje to jade poszaleć na torze :rotfl: no i oczywiście gadżety itp. itd

 

he he tez mam w domu kartinga z silnikiem rotax :rotfl: ale nie mam pojacia jaka pojemnosc, wiem tyle ze kolo 120 :) poleci

 

A po za car audio to jak kazdy(prawie) motoryzacja troche budowlanka i jak narazie to wszystko bo na wiecej nie ma czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...