Skocz do zawartości

Jakie macie inne zainteresowania


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest jeszcze coś poza nutą co lubimy - chcielibyśmy robić

 

w wolnym czasie .

 

Śmiało możemy się nimi dzielić :P

 

Osobiście lubię spędzać czas nad wodą często staram się

 

pohulać na otro takimi wynalazkami :

 

http://lh3.ggpht.com/_F9ERmsATdYc/RzD7Ea45...3I/DSCN2438.JPG

 

Mam gdzieś moje fotki kiedyś pewnie wkleję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, no to słupki, boczki masz z głowy ;-)

 

Ja lubię śmigać motocyklem ;-)

Obecnie Honda Hornet 600

Kiedyś wędkowałem, ale już czasu na to nie mam.

Byłem mistrzem mojego okręgu w kategorii Junior ;-)

 

Dodatkowo lubię majsterkować w motorkach pokroju wski, simsony, osy, wfmki...

 

A tak to na co dzień praca w sklepie Car Audio, po pracy Car Audio i w kółko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Implantologia stomatologiczna- bardziej przymus (bo temat morze) niż hobby.

 

Kiedyś stare motocykle: Jawa '58rok (353) i Junkers (M10 wiercony na 400cc) '62 :P

 

Po drodzę komarki, motorynki, ogórki, jawki mustangi :P

 

 

Obecnie wódka zapijana browarem... :P

 

Hornet fajna maszykna jak to na Hondę przystało, ale opinie o tym motocyklu były dosyć różne: ni to szosa ni to tor ze względ na podejście konstruktorów do umiejscowienia wydechu- wysoko jak na szosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielibyśmy robić

Ja chciałbym być owocem w jogobelli :P

 

tak poza car audio to fotografią od niedawna się interesuje (od ok. 3 miechów :P ) i ogólnie to kręci mnie prawie każdy gadżet, lubię zwierzątka, piwko przy dobrym towarzychu i dobrą zabawę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja ujawnie co nieco :P Od kilkunastu lat staram sie zglebiac tajniki elektroniki, od pewnego czasu programowanie µC, do tego troche informatyki.. Poza tym cos co lubie i przy czym pracuje to... ciągnienie druta....................................................... :P:P:P Czyli w zargonie naszej firmy - jestem tym, kogo prad nie tyka...tylko z dala napier***la :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm,., teraz mi się zajęcia pozmieniają, ale póki co od 4 latek bawie się w rolnika, dostałem pole traktor i inne potrzebne sprzęty w spadku - po dziadku i tak z hektar obrabiam w wolnych chwilach.

ostatnimi czasy kupiłem autko - skarbonkę i przy nim siedzę i wyleźć nie mogę :P

mam Berneńskiego Psa Pasterskiego, no i trzeba mu poświęcać trochu czasu na codzień jak i czasem zabrać na Wystawę Psów Rasowych czy w inne ciekawe miejsca :P

swego czasu sporo grzebałem przy motorkach typu simson czy romet. Simsona nawet jeszcze mam :P ale tylko do końca czerwca :P

no i oprócz tego troche elektroniki, stolarki, obróbki metali.

no i to chyba wszystkie nie przymuszone zajęcia , więc można nazwać je hobby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poza CA, byłem kiedys fanatykiem (smiało tak mozna to nazwac) gier FPS, głownie multiplayer w sieci (roznego rodzaju rozgrywki klanowe), swego czasu mialem taki epizod gry w Call of Duty: UO w jednym z najlepszych polskich klanów w Polsce i tym co najwiecej zgarnał w Europie :P (prawie mialem rozwód z zoną - bo terningi, taktyki, turnieje CLanbase w Europie itp.........) no byl to ciezki okres.....

Poza tym kiedys zajmowałem sie Hardware'em PC (wszelkiej masci tunning OC itp.......) i skladaniem kompów.

 

A od zawsze interesuje mnie sprzet, jakikolowiek , TV, stereo ogolnie co jest zwiazane z elektroniką a musze cos kupic to wyciskam wszystkie soki z for na dany temat.

 

No samochody tez "bardzo lubie"

 

a ostatnimi czasy ze wzgledu na prace to obrobka baz danych i SQL (nawet na podyplomowke poszedłem zeby sie podszkolic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka;)

Poza CA - wędkarstwo (głównie morskie i czasem spinning) oraz siatkówka. Siata ostatnio głównie sprzed tv choć kiedyś coś się tam pogrywało:)

 

Motoryzacja jako ogół to wiadomo - przy CA większość facetów to interesuje:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk bmw, tuning samochodowy ( mechaniczny, wizual tez ), hardware ( na maxa ) i software komputerowy, jazda na rowerach, żeglarstwo na katamaranach, lotnictwo ( spadachroniarstwo, motolotnie i samoloty ulm - ultralekkie ), wyczynowa jazda na krosach, drift samochodowy, podoba mi sie tez 1/4 mili ( na razie jako obserwator ). Zawsze oglądam wyścigi NASCAR i zawody ciągników, ciągnących wielkie ciężary ( głownie relacje z Niemiec ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowania poza car audio (w którym raczkuje) to ogólnie kulturystyka przede wszystkim dieta (nie tylko stosowana w kulturystyce ale w każdym sporcie) jednym słowem dietetyk :P

 

także jak ktoś ma problemy metaboliczne ,immunologiczne, dermatologiczne ,chce stracic/przybrac kilka kilogramow , lub nie potrafi dobrac treningu czy suplementów zapraszam na pw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zważywszy na to że ciągnę dwa fakultety i teraz jeszcze praktyki ogarniałem to bardzo mało czasu zostaje na inne przyjemności.

Od ładnych kilku lat (dokładnie to w listopadzie stuknie 8 lat) ćwiczę sobie siłowo. Ogólnie teraz to tylko siłownia ale swego czasu też podnosiłem ciężary i gdyby nie kontuzja barku...

Rowerkiem się kiedyś interesowałem. Później minęło ale ciągle jeżdżę na rowerze a to na uczelnie itd. Jednak nie jest to tak jak kiedyś gdzie wsiadało się i jechało przed siebie 80-100km.

Lubię robić fotki, kręcić śrubki i wszystkie inne rzeczy które wymagają troszkę zdolności manualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię śmigać motocyklem ;-)

Obecnie Honda Hornet 600

Fajny sprzęcik :hyhy:

Ja dużo dłużej niż CA jestem fanem jednośladów (obecnie Honda VFR800 2001R :P )

Zawsze stawiałem i nadal stawiam wyżej motocykl nad samochód, niestety z racji coraz większych obowiązków i mniejszej ilości wolnego czasu coraz rzadziej zdarza mi się polecieć gdzieś w dłuższą traskę :P

Swojego czasu dość dużo śmigałem jeszcze na rowerku teraz niestety coraz rzadziej ale w lato staram się w niedzielę udać na jakąś dłuższą wycieczkę po lesie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ogólnie motoryzacja a mniej ogólnie to też motoryzacja" :P

 

Tak na poważnie większość czasu spędzam przed tajnikami informatyki ale również bardzo "pociągają" mnie motorki. Jako iż posiadam kategorię A, zamierzam w niedalekiej przyszłości rozglądnąć się za poważnym motorem typu sportowy, na razie jeszcze z "dziecięcych" lat gości suzuki rg 80 , czasami niedzielą wyskoczy się na przejażdżkę spokojną..Nie wspomnę już o wcześniejszych ogarkach, jawkach itd.

http://img406.imageshack.us/img406/2447/grzegorzki1561.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...