Skocz do zawartości

Subik + Wzmak do 600-700zł


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche juz jestes na forum a zakladasz w taki sposob tema :P

 

Moze napis zczego oczekujesz bo nie kazdy kto slucha hip-hopu chce zeby mu sub robil zadyme n fajnie ze masz grube kable ale chyba w tej kasie nie oczekujesz mocy pod te kable?? Jakie masz auto itd.

 

[ Dodano: 2010-04-25, 18:23 ]

Uzywka czy nowka ???? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś nawet ile masz prądu do dyspozycji. Co z tego, że są kable 50 mm² -> nawet jak byś miał 200mm² a z przodu do zagospodarowania tylko 10 Amper to i tak popłynie prąd 10 Amper niezależnie czy będzie to przewód 10mm² czy 50 mm².
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, mam magme 12 i ona potrafi zagrac i dac kopa, yakuza 15 ma zejscie i fajnie "łupie" ale zagrac nie umie heahe

mysle ze taniej wyjdzie wsadzic 2x12" i tez bedzie ok. Pamietam swoja bude z cp123 w duecie i jak byl dobry wzmak i je trzymal za pysk to dalo sie z tym jezdzic, a kosztowalo grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym szedł w Rockforda :)

Najlepsze te stare z papierowymi membranami.

Jedyne 200W RMS a potrafią duuużo, wiem co mówię, bo sam takiego mam :P

Dobrze zasilić a się na pewno odwdzięczą.

 

RFA-128

- http://allegro.pl/item1015294818_rockford_...eries_250w.html

albo cosik takiego, seria Audiophile, więc z jakością nie powinno być problemu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem troszke i wybrałem faworytów :

Kolejność przypadkowa

1. TEC TPL 8

2. Audio System AX-08 FL

3. u-Dimension EL-S804

4. Re audio RE-8

5. Intertechnik MDS-08

 

I co bym chciał osiągnąć. Aby głośnik uzupełniał dolne partie zgrywał się z przodem. Skrzynka closet chciał bym aby nie była wieksze niż 15-20 litrów. Muzyka to hh ale też bardzo dużo lat 80-90. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kurcze chyba bedzie 8 myslalem o rexie moze macie cos ciekawego jeszcze np jakies 8 bo jednak po przesluchaniu sobie paru samochodzikow dochodzę do wniosku ze lupanka nie dla mnie ;D

 

A ja w kolejności nie przypadkowej napiszę Ci moje typy najlepszych 8" subów, które w życiu słyszałem:

 

1. μ-Dimension RM

2. Hertz HS 200

3. Audio System HX

4. RE Audio REX

5. Cerwin-Vega VEGA

6. JL AUDIO - 8W3v3

 

A teraz Panie, możesz się zastanawiać nad wyborem do swojego auta :P

Ja wiem, że jak zmądrzeję i dorosnę do 8" suba jako tylko uzupełniacza przodu, to na 100% wybiorę μ-Dimension RM, sztuk dwie i zapakuję je w budkę BR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, że więcej tego gówna nie kupię

 

tzn. ?

Jeszcze złej opinii nie widziałem o tym głośniku, słuchać miałem okazję 210 ... to 208 aż tak zła jest, coś za bardzo nie chce mi się wierzyć ...

Jak dla mnie ten głośnik jest przereklamowany.

Nie chodzi mi tu wcale o ilość basu, a samo brzmienie. Bas moim zdaniem jest nienaturalny, taki grany na chama. Stopka brzmi tak jakby głośnik przy pomocy wyższych częstotliwości próbował naśladować te niższe.

W tej samej skrzynce(8l closed) sprawdziłem później hertza hs200 i mivoc'a XAW210HC, i doszedłem do wniosku, że nie warto dopłacić do u-dim'a.

Jak ktoś chce, to chętnie się wymienie, np. na vegę 8", słyszałem, że 12" przy tym malcu nie gra, ja więc bardzo chętnie kolejną vegę przygarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej skrzynce(8l closed) sprawdziłem później hertza hs200 i mivoc'a XAW210HC, i doszedłem do wniosku, że nie warto dopłacić do u-dim'a.

 

próbowałeś wsadzić go do 10,2l ?

Nie, poza tym ludzie mają go w 6l closed i chwalą.

Sprawdzałem go też w br. 20l strojone na 45hz i jak dla mnie też to szału nie zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, poza tym ludzie mają go w 6l closed i chwalą.

Sprawdzałem go też w br. 20l strojone na 45hz i jak dla mnie też to szału nie zrobiło

 

to ciekawe co powiesz o Aliante :)

 

Dobra dobra tak wiec co powiecie o tej liscie co podałem co który grajek bedzie najlepszy do uzupełnienia przodu ?

 

Audio System AX-08 FL lub Intertechnik MDS-08 ( tylko IT od IT, a nie od Novy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakaś różnica w brzmieniu jest?

 

co złote to złote http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Nie wiem, jak masz takowy to chętnie skorzystałbym z możliwości odsłuchu :)

 

10 Si na Śląsku trochę jest, gorzej z 8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil napisał/a:

Dobra dobra tak wiec co powiecie o tej liscie co podałem co który grajek bedzie najlepszy do uzupełnienia przodu ?

 

 

Audio System AX-08 FL lub Intertechnik MDS-08 ( tylko IT od IT, a nie od Novy :) )

 

Hmm masz jakieś doświadczenie z nimi słuchałeś ich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Hertza HS, o ile takiego wyrwiesz. IT to specyficzny głośnik, do którego trzeba dorosnąć, on jest stworzony praktycznie tylko do uzupełniania dołu, nie posubujesz nim. Jak chcesz małą skrzynkę to ciekawą opcją mogłyby być 2xhs165 w malutkich BR, które nei tak dawno wisiały na allegero, zawsze to coś niekonwencjonalnego :) Słuchałem HS200 i dla mnie pozamiatał zdrowo RM'em, który podobnie jak cursora na kolana mnie nie powalił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...