Skocz do zawartości

Mondeo mkIII by Maniek


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Maniek tak sobie kminię nad Twoim cudem :) i tak sobie dedukuję, dość wysoko umieszczone te wofersony masz.

To było podyktowane specyfiką furtek mondziaka, czy był w tym "przebiegły" :) plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o opinie kolegów obecnych na zawodach -spocie ktorzy sluchali mojego auta :P

 

To może coś skrobnę od siebie bo miałem przyjemność posłuchać co nie co autka

 

Na początek efekty wizualne. Jak było widać stoją na bardzo wysokim poziomie. Całe autko wewnątrz bardzo staranie wykonane i dobrze fajnie dobrane poszczególne materiały (wiadomo rzecz gustu). Słupki na żywo robią duże wrażenie tak jak i revelatorki w desce. W drzwiach tec 155 fajnie zabudowany bez większej demolki drzwi. Radyjko jak dla mnie super umiejscowione również w podsufitce było trochę zmian :P.

 

 

Co do dźwięku to wsiadając miałem dwie główne nie wiadome.

1. umiejscowienie wooferków

2. wzmaki pionka, duży znak zapytania.

 

Tweetery robiły wrażenie wizualne jak dźwiękowe. Spodziewałem się po nich szczegółowości i detalicznej gry, mocnej jak i zdecydowanej i nie zawiodłem się. Było szczegółowo, zdecydowanie bez kluch i zbędnych zamuleń.

Również byłem ciekaw połączenia góry z średnicą i mogę powiedzieć że ten duet potrafi fajnie ze sobą współgrać i uzupełniać. Średniaki fajnie potrafią przenieść niski wokal co mi się akurat podoba. Dół charki fajnie odwzorowany i nie szło odczuć że sub uzupełnia gdzieś z tyłu przód. Słuchając nie szło wychwycić suba. Co do poukładania sceny raczej nie będę prawił mądrości tutaj niech może inni się wypowiedzą. Osobiście mnie się podobało.

Jedyna rzecz której delikatnie mi brakowało to wykop wooferków. Osobiście dał bym im trochę mocniej odetchnąć. Ale zaznaczam że dół był i to mój takich odchył od normy.

 

Co do moich obaw to mogę spokojnie powiedzieć że umiejscowienie wooferów nie wpływa degradującą na niższe rejestry pasma i wzmaki pionka dają radę :hyhy:

 

Autko jak wiadomo było ledwo ciepłe i w rozmowie dowiedziałem się że czeka go dalsze dopieszczanie (strojenia) więc może być tylko lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz której delikatnie mi brakowało to wykop wooferków.
Woofery zostały w przededniu zawodow wyjete z pudełka i wkręcone w drzwi wiec spodziewajac sie masowego odsluchu wplalem je troche wycofac coby zdazyly sie wpierw poukladac reszta juz wczesniej byla katowana z 18 wiec mozna bylo zostawic na normalnym poziomie ,pozatym odnosinie umiejscowienia pozostaly w fabrycznych,no prawie fabrycznych miejscach ,poniewaz uwazałem ze tak sprawdzila sie 18(pod tapicerka) ,to tymbardziej 15 da rade wyprowadzona na wierzch ,wielkie dzieki koledzy :hyhy: za opinie mam nadzieje ze spotkamy sie na jeszcze nie jednych zawodach... :oczami:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o opinie kolegów obecnych na zawodach -spocie ktorzy sluchali mojego auta :P

ja chciałem posłuchac ale usłyszałem od ciebie jak zajrzałem do srodka "uwazaj na wofer " :P:hyhy:

Sorki ale mialem takie zamieszanie ze nie bylem wstanie wszystkiego ogarnac... :D a jesli chodzi o wyglad to zaden mnie nie przeraza tylko czasami nie bardzo jestem wstanie po 3 dniach charowki normalnie funkcjonowac (auto skladalem u tapicera przez 2 poprzedzajace dni po 14 godzin+rzebudzenie o 5.30 coby wszystko do zawodow z organizatorem przygotowac... wybaczcie :) auto zawsze w normalnej sytuacji zawsze jest otwarte na odsłuch :mur: co do fotek to jak sie troche ogarne dołącze reszte tylko chciałbym zachowac chronologie prac coby dla potomnosci pozostało :) mysle ze na poczatku tygodnia sie pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...