Skocz do zawartości

Mondeo mkIII by Maniek


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze wzgledu na pytania podam zestawienie (wstepne) komponentow prezewidzianych do zamontowania

Jednostka Sterujaca ALPINE 7990r

Procesor PXA-H 900

Wzmacniacze (wstepnie)

GM-X922 hi- na Tec LS29 Rewelator

GM-X922 mid - na Tec LS 120 Rewelator

GM-X924 low -na Tec LS 155 Rewelator

GM-X922 sub- tu zobaczymy do wyboru phase linear10SI , beta ten ,lub rainbow vanadium 10

sygnalowki i glosniki Monstera

Zasilanie

2x czerwony stinger

helix xxl

3xkondek 1f brax

2x kabel 50.2 Stingera

 

i pare innych zabaweczek :] ....

moze teraz jakies propozycje odnosnie suba wszelkie uwagi mile widziane litraz 11-14 l brutto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow w 11l sobie nie poradzi, 14 też maławo, to głośnik na 18l minimum, testowałem go w 5-6 skrzynkach, i dopiero w 18l dał to co chciałem, szybki ale mocny bas, w mniejszych to było jakieś pierdnięcie i nic więcej, może też wina auta, coupe to nie kombi, choć nie powiedziane że w kombi będzie lepiej. Wiem że w 11l bardzo dobrze radził sobie jakiś Hertz 10, ale nie pamiętam już jaki model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow w 11l sobie nie poradzi, 14 też maławo, to głośnik na 18l minimum
Tomku sub bedzie z przodu i wiecej mi nie wyjdzie litrow niz ok 15 bez glosnika - 3l na glosnik daje ok 13 l ale ten glosnik ma jedna zalete ma 2 cewki wiec na jedna podamy sygnal a druga bedziemy kombinowac(stroic) :) ,przez zrobienie odpowiedniego filtra na 2 cewce mozna obnizyc czestotliwosc rezonansowa przez co istnieje prawdopodobienstwo ze da sie go dopasowac do tej objetosci i moze zagra ,pozatym producent podaje przy 10" ze minimalna pojemnosc w zamknietej powinna byc ok 11l,biorac pod uwage zebedzie z przodu moze nie bedzie tak zle .Tak na marginesie zmieniles nr tel? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten sposób kombinowałem w Endeavor'ze miałem skrzynkę taką jaką dało się wpasować, a potem pasowaliśmy głośnik, co z tego wyszło? dupa blada, auto duże suba nie było, 18ki w drzwiach musiały nadganiać, z tego co widzę/słyszę dajesz suba do przodu, mondeo suv'em nie jest, więc będzie pewnie w miejsce schowka, narobicie się i pewnie nic z tego nie wyjdzie... oby wyszło, powodzenia.

P.S. Vanadium należy do tych potężniejszych głośników SO, tak więc dawać go w małej kaście.... hmmm, ale może się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tomku za info mysle ze Grzesiek powinien spokojnie to ogarnac (chyba bardziej niz kompetentna osoba od tego pasma :) )zobaczymy co szkodzi pokombinowac... zawsze mam miejsce jeszcze z tylu w prawym boczku... tam bedzie tylo co trzeba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dla rozluznienia mala zagadka .Co to za materialy tlumiace? nagroda ? piana przy najblizszej okazji... :)

dodam ze napewno 4 rozne :)

 

Dostrzegłem STP Vibroplast, to na bank :)

I chyba jeszcze GMS i Dynamat, pewnie się mylę, ale co tam, za 2 miejsce jakieś nagrody są :suchy::) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dla rozluznienia mala zagadka .Co to za materialy tlumiace?

Na górze STP VIBROPLAST M1 na dole STP BIMAST BOMB po środku z prawej GMS 04 środek z lewej nie mam pojęcia :)

 

maniek, świetna robota czekam na dalsze efekty no i na odsłuch gdzieś w sezonie :) ciekawi mnie ten subwoofer z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie a mialo byc trudno... :looka: no coz zapraszam na najbizszych zawodach na degustacje(najbizsze sa w siedlcach 16.05)lub moze ja szybciej bede na spocie u Was zgrzewka Twoja ... Na marginesie to jak sie ma bomb do dynamitu :rotfl: poprostu jak zobaczylem to prawie sie tarzalem a cena prawie ta sama z prewaga na tanszy bomb :hyhy: na marginesie mala zapodajka jak wyglada nowy" stinger" czyli hollywood ,prawie jak dekara :zawstydzony: no i napisow nie ma jak zwalkowac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...