Skocz do zawartości

Mondeo mkIII by Maniek


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam drobne prace czas zaczac ....

Postaram sie obszernie opisac i udokumentowac proces powstawania pewnej instalki w moim aucie generalnie jest to juz 3 odslona coz niestety z pozostalych mam niewiele zdjec wiec moze tym razem komus sie to przyda przy rozwiazywaniu oczywistych problemow z dorwaniem zajaca... :D

Pacjent FORD MONDEO MKIII zaczynamy:

Moze troche (i doslownie) od tyłu prace nad bagarkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie, moje autko zawsze stoi otworem :P tylko czy za miesiac sie ogarne :hyhy: ?jutro kolejny pakiecik foto :P

a jesli chodzi o sprzet mysle ze powli sie wyjasni ale napewno instalka SQ, bynajmniej taki jest zamiar, co wyjdzie -zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez freza, na pierścionku będzie?

tak bo wykonczenie bedzie troche inne niz "zwykle" http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

maniek, cóż za 3-way będzie?

o tym niebawem to wyniknie w trakcie prac pewne koncepcje sie "docieraja"... :zdegustowany:

np. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć oryginalny dobór piecyków do systemu, patrząc na resztę komponentów.

 

Choć słyszałem dobre opinie o niektórych Pionkach, to niestety nie za wiele pamiętam.

 

Dałoby radę wyciągnąć jakieś info o nich? Konkretne modele oraz cechy charakterystyczne?

Jak z dostępnością?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi model jednostki sterującej ?

Czyżby siedział tam Alpine CDA7990R, F#1 Status :P ??

Jakoś tak mi ten panel podchodzi, ale oświeć mnie jeżeli się mylę.

Poza tym, zacna instalka, no i idąca w kierunku SQ :P

Nad czym coraz poważniej i ja się zastanawiam w swoim Mondeo, pozdrawiam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było Ci zal jak wycinałeś dziury w desce pod średniaki ?

No wiesz ?! Czego sie nie robi w pogoni za krolikiem :rotfl: a tak naprawde to wcale nie bylo mi szkoda i bez najmniejszego zastanowienia pocielem ja zeby odsluchac sredniaki przed wlasciwymi pracami u Artiego :P

 

Jak się skończy, to będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale i dobrze grać. Przynajmniej mam taką nadzieję

Arti ty sie nie wyglupiaj gralo przed rozebraniem chyba slyszales.... :P

jak by co to z f-ka juz masz doswiadczenie :hyhy:

 

Dosyć oryginalny dobór piecyków do systemu

Biorac pod uwage ze wszyscy graja na braxach, stegach,sonych czy gienkach jest to faktycznie orginalny pomysl ktory urodzil mi sie dzieki koledze i jego otwartosci a konkretnie Tomkowi z Alero ,za co mu jestem dozgonnie wdzieczny bo piecki sa naprawde zacne.Maja 1 wade - musza ok 1h sie podgrzac a dopiero pozniej mozna ich sluchac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Choć słyszałem dobre opinie o niektórych Pionkach

nie sadze bys nie slyszal o systemie odr (wzmaki rs-a1 i 2) generalnie te maja calkiem podobne paremetry (gm-x 924)

Jak z dostępnością?

No i tu jest maly problem bo w PL pojawiaja sie sporadycznie i z racji wieku przewaznie sa strasznie zajechane,w stanach seny oscyluja za b.db stan ok 200$

Generalnie marszczyc skore bede w 3-miescie wiec mozna zerknac osobiscie moze nawet posluchac

Czyżby siedział tam Alpine CDA7990R, F#1 Status ??

... :hyhy: tak jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, tak się domyślałem, że tbrek miał tutaj swój udział. Gdzieś właśnie bardzo je chwalił. O ODR słyszałem, wiadomo. Tylko Twoje to nie ODRy dlatego mnie to zaciekawiło. Odsłuch zawsze z chęcią:P

 

A jakieś małe info na temat ich grania dałbyś radę napisać?

 

Czy X924 to jedyny ciekawy model? są jakieś 2ch z tej samej półki/serii?

 

ps. z tą 1 godziną to już lekka przesada:P chyba tylko kilka razy dane by mi było ich posłuchać w pełnej krasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy X924 to jedyny ciekawy model? są jakieś 2ch z tej samej półki/serii?

 

ps. z tą 1 godziną to już lekka przesada:P chyba tylko kilka razy dane by mi było ich posłuchać w pełnej krasie:)

 

jest jeszcze X922 http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif to jest z tej samej "rodziny" (tej fajnej :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...