facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Dwa radia w samochodzie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 grabi75

grabi75
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2020 - 07:31

Witam

Posiadam chevrolet cruze z 2010 z:
-fabrycznym radiem cd300 zdaje sie, jest ono zintegrowane z autem więc nie mogę go wymienić chyba że na coś drogiego pokroju androida dedykowanego do mojego modelu

- morel maximo 6.2

- morel mps 4.400

- jakiś sub JBL 1000W (takie wieś party;))

Jak pisałem mam radio fabryczne i chyba ciężko będzie się z nim rozstać, nad radiem mam spory schowek na górze deski i pomyślałem, że można by tam upchnąć drugie radio. Czy to jest wykonalne i w ogóle warte zachodu? Miał ktoś coś takiego? Teraz nawet wzmacniacz jest podłączony nieoryginalne bo nie było właściwego wejścia, regulacja eq tylko wizualna, dźwięk stoi no i brak USB daje się mocno we znaki

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 Angelnh

Angelnh
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 21 maj 2020 - 07:42

Pewnie, że jest taka możliwość. Nawet ktoś tutaj to opisywał.

#3 SebekDS

SebekDS
  • Użytkownik
  • 663 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:59

I to nie tak dawno, jakie są założenia?
Ma grać tylko nowe radio czy w razie potrzeby oba?
Ma to być na tej samej instalacji głośników?

#4 szymin89

szymin89
  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 21 maj 2020 - 10:26

Witam

Posiadam chevrolet cruze z 2010 z:
-fabrycznym radiem cd300 zdaje sie, jest ono zintegrowane z autem więc nie mogę go wymienić chyba że na coś drogiego pokroju androida dedykowanego do mojego modelu

- morel maximo 6.2

- morel mps 4.400

- jakiś sub JBL 1000W (takie wieś party;))

Jak pisałem mam radio fabryczne i chyba ciężko będzie się z nim rozstać, nad radiem mam spory schowek na górze deski i pomyślałem, że można by tam upchnąć drugie radio. Czy to jest wykonalne i w ogóle warte zachodu? Miał ktoś coś takiego? Teraz nawet wzmacniacz jest podłączony nieoryginalne bo nie było właściwego wejścia, regulacja eq tylko wizualna, dźwięk stoi no i brak USB daje się mocno we znaki

Są ramki radia 2/1 din do Twojego modelu samochodu. Co prawda koszt jest spory ale możliwość jest. Jeśli nie masz nawigacji lub z niej nie korzystasz to nic nie tracisz.

#5 grabi75

grabi75
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2020 - 09:17

Nie mam nawigacji, mam proste radio z malutkim ekranem pokazującym tylko co leci/temp out/godzinę no i w razie potrzeby opcje samochodu.

Tak naprawdę to gdybym miał drugie lepsze radio to mogłoby grać tylko ono. Ewentualnie w tyle mam oryginalne głośniki i bym podłączył do oryginalnego. Sam tego nie zmontuje bo zabawa w plastiku to nie moja bajka. Drogie są takie adaptacje? Bo to mnie najbardziej martwi

#6 szymin89

szymin89
  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 22 maj 2020 - 22:26

Szukaj na Allegro ramki do Twojego samochodu, wyjdzie taniej niż przeróbki i późniejsze koszty odwrócenia takiej operacji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych