Skocz do zawartości

Jestem najlepsiajszy ... UPS Dls a6 with dls ur 10


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie do ludzi którzy mieli takie połączenie pieca z subem ur 10 nie chodzi mi o zachwalanie pieca ... bo słyszałem parę aut z tym piecem ale konkretnie jaka on daje kontrolę ur 10 w 2 omh chciałbym wiedzieć. Bo rozmyslam nad wykarmieniem suba i lepszej precyzyjnej kontroli.

 

Ps. Nie mam możliwość na chwile obecna sprawdzenia i podłączenia z racji brak sprzętu na miejscu wiec na razie pytam czysto teoretycznie jbc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Mirek miał takie połączenie. Z nim gadaj.

Nie jesteś w błędzie mirek nie miał takiego połączenia

Może na ju tub będzie coś? Kontrola i te sprawy :D

Właśnie nic nie mogę znaleźć może ty będziesz miał więcej szczęścia i znajdziesz i wkleisz link hmm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że Mirek miał taki set w którym był m1 piccolo ls155 ur10 i dls a6. Ale skoro nie to nie.

Mirek nie miał w żadnym ze swoich aut włożone picollo tylko duże supremo po pierwsze primo. Po drugie jak nie wiesz w którym kościele dzwoni ( bez urazy ) to daruj sobie zbędnych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek nie miał w żadnym ze swoich aut włożone picollo tylko duże supremo po pierwsze primo.

 

Prawda miał supremo bo słuchałem tego auta bardzo dawno temu na MP w Bydgoszczy.

Po drugie jak nie wiesz w którym kościele dzwoni ( bez urazy ) to daruj sobie zbędnych komentarzy

 

Takimi tekstami widać jak wiele sobą prezentujesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie wiesz co i jak a zachowujesz się w ten sposób ze chcesz mną instruowac co mam zrobić ze mirek miał takie połączenie gadaj z nim. Z mirkiem mam kontakt bardzo dobry na codzień wiec jeżeli by miał to gdzie tu logika i sens był by zakładania nowego tematu

Hmm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskie boty swojego czasu nawiedziły forum i robiły śmietnik. Na szczęście udało się zrobić z tym porządek. Kiedy ktoś zrobi porządek z tym oto botem? Ręce opadają...

 

Słuchałem auta Mirka w Olsztynie kilka lat tamu i UR10 zasilany był właśnie DLS A6 o ile mnie pamięć nie myli... Jeśli jestem w błędzie to niech może sam Mirek się wypowie w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze teraz mi dopiero to mówisz a jak wcześniej rozmawialiśmy to nic nie wspomniałeś ...

 

Temat do kosza. Poproszę

Dzwonila w kosciele a ty za stodołą jak cie...... Głupie twoje pyskowki beda mialy final tylko nie wiesz kiedy kolego.

 

Nie atakuj to inni tez skoncza chyba ze bedziesz glupio pisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dejson… innych się czepiasz, cwaniakujesz, udajesz nie wiadomo jakiego speca, a tu wychodzi, że sam nie wiesz co mial Twój mentor…..

Zacytuje Ciebie z jednego poniżej tematu.

Ja mysle ze któryś z panów administratorów powinien dawno temat usunąć i wyrzucić do kosza ... bo autor nie wie w ogóle co sie z czym je i tylko zaśmieca nie potrzebnie „

 

Trochę zrozumienia dla innych, bo sam nie jesteś idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przyklejony….

Jeszcze dodam, że Twoje dejson porady, odnośnie ustawiania czasów, to sobie sam stosuj, a nie robisz zamęt tym, którzy aż tak bardzo się nie znają. Potem jeden piszę, że "dla czego ja każe mu opóźnić lewy tweeter,  skoro  dejson twierdzi, że tego robić się nie powinno, a powinno się opóźnić prawą strone". Dodam, że radio to alpinie z Prockiem H700, kierowca siedzi po lewej stronie wiesz o kim piszę.

Dla mnie zawsze, opóźniało się bliższe przetworniki

Nie rób ludzią wody z mózgu…..

 

Przepraszam, za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą bezstronną która stara się czerpać wiedzę z tego forum, od jakiegoś czasu widzę tą dziwną kłótnię miedzy wami. Nigdy jej nie rozumiałem ale widać że ludzie z pasją przeżywają duże emocje i stąd te uniesienia. Ale takiego posunięcia nie rozumiem. Ja to widzę tak:

Dzieci w przedszkolu się kłócą jest naśmiewanie się i przepychanki, przechwałki i ogólnie jak to u dzieci. Kiedy nauczycielka też się rozbawiła postanowiła dołączyć do zabawy i się naśmiewać. Nie wiem jak inni ale dla mnie takie poniżanie jest karygodne i po prostu nie przystoi. Wiadomo sytuacja jest śmieszna ale... zabrakło mi słów chyba już wyjaśniłem jak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą bezstronną która stara się czerpać wiedzę z tego forum, od jakiegoś czasu widzę tą dziwną kłótnię miedzy wami. Nigdy jej nie rozumiałem ale widać że ludzie z pasją przeżywają duże emocje i stąd te uniesienia. Ale takiego posunięcia nie rozumiem. Ja to widzę tak:

Dzieci w przedszkolu się kłócą jest naśmiewanie się i przepychanki, przechwałki i ogólnie jak to u dzieci. Kiedy nauczycielka też się rozbawiła postanowiła dołączyć do zabawy i się naśmiewać. Nie wiem jak inni ale dla mnie takie poniżanie jest karygodne i po prostu nie przystoi. Wiadomo sytuacja jest śmieszna ale... zabrakło mi słów chyba już wyjaśniłem jak ja to widzę.

I posty nie wnoszące nic do tematu ;) Sry ale nie moglem się powstrzymać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...