Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie każdy dostrzeże, nie jest to przedstawione jako jeden z mankamentów (wyeksponowane), także wiesz. Jako jedyny mankament. to wspomniane jest o koszu, w razie czego, zawsze można się wykręcić, że było widać, ale uczciwość nakazuje, że jeżeli coś jest uszkodzone (kilka mankamentów), to ukazać wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zawieszenie górne nieźle wysłużone

uwierz mi że, nie jest tak wysłużone- to jest przyczyna "mądrego" montażu w "gulfie" gościa który mi je dał w rozliczeniu- uwierz mi jeszcze takiego czegoś nie widziałeś :ph34r: -a głośniki od zawsze grały tylko pod samym radiem bez wzmacniacza.

 

 


to wspomniane jest o koszu, w razie czego, zawsze można się wykręcić, że było widać, ale uczciwość nakazuje, że jeżeli coś jest uszkodzone (kilka mankamentów), to ukazać wszystkie.

z niczego wykręcać się nie zamierzam!! jest podany mój numer telefonu więc przed kupnem zawsze można zapytać o sprzedawany przedmiot-ja zawsze tak robię. Nie zamierzam nikogo oszukiwać, bo nie w tym rzecz..

 

 


dlatego napisałem że forumowe bo mam nadzieję że autor zobaczy ten wątek i poprawi aukcję na zgodną ze stanem faktycznym

A wzmiankę o tym mogłem rzeczywiście  zamieścić tylko tak już jest, jak się na szybcika wystawia, a Dziecko marudzi pod nosem.

Już się poprawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE PRZEPROSINY

Niniejszym chciałabym prosić Kolegę Bambino 81, o przyjęcie oficjalnych przeprosin z mojej strony. Chciałabym przeprosić za pomówienia które ukazały się  w tym temacie  w dniu 01.02.2014r ,jakoby wzmacniacz z aukcji http://allegro.pl/wzmacniacz-soundstream-lw5-1000-lil-wonder-5-ch-i3831053937.html, był tym samym wzmacniaczem który oferuje Kolega Bambino 81 pod adresem http://allegro.pl/mega-zajebista-okazja-soundstream-made-in-usa-i3994694996.html . Czuję się winny tego stwierdzenia które mogło go zdyskredytować  w oczach innych forumowiczów oraz narazić jego interesy na szwank. Za niekomfortową sytuację jeszcze raz przepraszam.
Z poważaniem: slim555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako usprawiedliwienie zaistniałej sytuacji, przesyłam zdjącia z aukcji Kolegi Bambino 81i aukcji z którą nieopatrznie porównałem, jego wzmacniacz. Zdjęcia okazały się mylące dla mnie, na których widać rysy w podobnych miejscach i podobnej wielkości.

 

post-10641-0-53341700-1393281248_thumb.jpeg

post-10641-0-26130900-1393281249_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się kolega Bambino jeszcze bardziej pogrążył

 

To nie pierwszy raz jeżeli mi się dobrze wydaje. Była już chyba taka akcja z jego udziałem, ale mogę się oczywiście mylić. Stąd na forum opinia jest jaka jest. Bądź co bądź, sprzedawca marcin92006 miał na tyle klasy że napisał co i jak. Poza tym, nie wiem jak Was ale mnie te błędy ortograficzne bardzo gryzą w oczy :szok:  no cóż. Taki poziom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi was bardzo........Ten sam piec??.......Ehhh fachowcy jak z koziej dupy trąby........Szkoda nawet moich nerwów i zal mi niektórych którzy oczywiście widzą że to to samo......nawet rysy ma takie same.....pieprzeni fachowcy  od 7 boleści.....Piec do mnie przyjechał z autem i osobiście go z niego wyjałem.....może auto jechało przez Siemianowice...tego nie wiem...... pewnie środek też ma ten sam co ten tam.....Prosił bym najpierw o sprawdzenie tego a potem o pisanie...ŻAL.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...