Skocz do zawartości

05.05.12 zawody AYA w Spandau k/Berlina


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, 5 maja odbywają się zawody AYA w miejscowości Spandau k. Berlina, czy ktoś się wybiera?

 

Wysłałem zapytanie czy umweltzone plakete jest potrzebna, raczej nie bo to na landach, więc nawet kopciuchy mogą wjechać,

 

Instalacja jest tylko sprawdzana pod katem bezpieczeństwa zamontowania, a płyta podobna do EASCOWEJ, przypomnę że rok temu Adamu zajął 1 miejsce w amator 3way, a płyty ich nawet na oczy nie widział, tak więc start z partyzanta. Ich imprezy wyglądają raczej jak nasze "spoty" + grill z kiełbaskami i piwo z keg'a tak więc nie ma się co przejmować, a auta u nas lipne nie są, więc może warto pokazać jak to się w PL robi granie... :)

 

Wiem że kilka aut się tam wybiera, szczególnie te "przygraniczne" Poznań też raczej się wybierze (Siergiej i ja)

może ktoś jeszcze jest chętny. A2 już dociągnieta i do tego jeszcze za free, tak więc może warto ;)

 

info : AYA e.V.: Termine 2012

 

Z regulaminu doczytałem, że min 2 dni przed imprezą należy być zarejestrowanym on-line pod tym adresem : http://www.ayasound.org/index.php?id=204

 

W innym przypadku sędzia główny/organizator może się nie zgodzić na start - ale to raczej wątpliwe dla przyjezdnych zza granicy

 

Odpowiedź głównego w sprawie naklejek strefowych, oraz zaproszenie na zawody:

 

"

 

 

Hello,

 

that should not be a problem.

In the link you can find all information about it.

http://www.stadtentwicklung.berlin.de/umwelt/luftqualitaet/de/luftreinhalteplan/umweltzone_allgemeines.shtml

 

We would be delighted to welcome you as a participant to be able to.

Please sign up here -> http://www.ayasound.org/index.php?id=204

 

best regards

Hans Schnepel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prośba od organizatora aby chętni zgłaszali się za pośrednictwem formularza na stronie - online, jest prosty i zrozumiały nawet dla osób nie znających języka.

 

Impreza zaczyna się o 10:00 a rejestracja od około 9:00.

 

Z Poznania startujemy o 5 rano, dojedzie do nas Adamu, a w Słubicach dołącza marcin (truck) A4ką jedzie CASKP i nie więm jak Nexus (teoretycznie A2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos rozkminil kategorie?

 

http://www.ayasound....c7a5537261b4833

 

tu masz opis kategorii - prawie jak easca.

 

EDIT:

 

tak, aby wyjaśnić:

 

1. początkujący:

- do 2500 euro,

- no limit

2. amator

- 2 way

- 3 way

3. Pro

4. OEM

5. Outlaw

6. Expert

 

 

Jeśli w tamtym roku nie startowałeś w pro, możesz startować w amator 3 way. Inne warunki startu w tej kategorii to brak zatrudnienia w branży CA (handel, instalacja).

Jeśli chodzi o instalację - zasady jak w Easca - odpowiedni bezpiecznik, odpowiednia długość (40 CM w regulaminie AYA) Tabelka z bezpiecznikami minimalnie bardziej restrykcyjna niż w easca.

Bagażnik - sub zamocowany w sposób trwały - ich regulamin dopuszcza użycie:

Antypoślizgowa mata,

rzep,

pasek.

Szyba przednia nie zasłonięta więcej, niż 100 cm^2, lusterko 10cm^2 - tak jak w Easca.

Wnętrze auta, bezpieczniki i komponenty instalacji muszą być czyste i musi być do nich dostęp. Panele, słupki powinny być wykończone - obite/pomalowane.

W przypadku, gdy w kategorii będzie więcej, niż 10 aut - drogą losowania dzieli się grupę na dwie części.

 

Co jeszcze Cie interesuje - na tyle, ile germańskim operuję, przetłumaczę - dalej już się zaczyna specyficzny - fachowy bełkot. Płytkę Aya też mam, jak zainteresowany - PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanosi się na 4 auta w profi w każdym razie :)

jeśli nie zarabiasz na CA i nie jesteś sponsorowany (taki jest wymóg regulaminu), to nie musisz startować w profi - w profi mogą startować pracownicy zakładów CA zatrudnieni na cały lub część etatu, a także instalacje choć w części sponsorowane przez branżę.

 

 

EDIT:

 

doczytałem regulamin i może być tak, że Cię zakwalifikują do Premier/Expert:

- mindestens 2 Siege in Finalen anderer Organisationen in höheren als Einsteiger/Rookie

co oznacza, że jeśli osiągnąłeś 2 zwycięstwa w finałach innych organizacji oraz Twój system jest "bajerancki" możesz trafić do tej sekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie przesadzaj... dostalem rabat na Pioneera nie czuje sie jednak sponsorowany w jakikolwiek sposob przez ta firme.

Mnie naszczescie i jednoczesnie nieszczescie nie dotyczy gdyz auto nie jest nawet zaczete i nie bedzie startowalo z zawodach jak juz zostanie skonczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o finały AYA :

- noch nie bei der AYA in einer höheren Klasse gestartet (*).

nie startował w wyższej klasie AYA

- bei einem Car-Hifi Finale bereits auf einem der ersten 3 Plätze gewesen

w finałach Car-Hifi byłeś na jednym z 3 pierwszych miejsc

 

Ten zapis jest bardzo ogólny, ale sądząc z kontekstu, chodzi o ich zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Piotr, wyślij zapytanie do EASCA, a zobaczysz jaka będzie odpowiedź na temat jakichkolwiek rabatów na sprzęt :)

 

Jeśli wyznacznikiem ma być cennik detaliczny, każde jego odstępstwo w dół (od ceny detal w danym okresie) będzie sponsoringiem jakimś tam procencie, nie mówię o chwilowych promocjach zrobionych przez dystrybutorów.

 

a tak na marginesie, tak jak Marcin napisał - jedziemy na wurst party, więc nie będę się przejmował gdzie mnie wrzucą, mogęiść nawet do beginera unlimited :) W końcu ja nie mam tam żadnych doświadczeń, co innego Adamu - ma już raz 1sze :D co prawda w eliminacjach, ale zawsze - doświadczony zawodnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem chce pojechać , ale nie wiem gdzie mam się zapisać ? U nas startuje w Maxi więc tam co ? Początkjujący unlimited czy Amator 3way ? dajcie znać to się jeszcze dziś zarejestruje :)

 

 

ps . Ile ojraków jest na wjazd/rejestrację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ayasound.org/index.php?id=204

 

Ale z Ciebie "dzwoniec" :) powyżej miałeś link, do rejestracji, kopiuję go co by Ci Radziu nie umknęło:)

Według mnie i tego co wyczytałem, to wystaw skodzinkę w Amator 3 way... Bo ograniczenie budżetowe obowiązuje jedynie, w Beginner 2500 Euro.

A reszta ograniczeń wynika raczej z "doświadczenia" i startów zawodników( praca w branży CA, starty w zawodach) etc.

 

Ps.No właśnie, czy ktoś wie ile tam wyjdzie wpisowe? Bo jakoś się nie odczytałem tego na AYA?

 

Albo Einsteiger Unlimited, czyli poczatkujący no limits :D

Ale myślę ,że jeśli się odnosić do Easca'i to ich Amator 2-3 Way to odpowiednik Naszego Beginner Maxi.

A Einsteiger 2500 to Nasze Funi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz startować w unlimited, nie musisz w amator.

 

Start kosztuje 10 euro.

 

Niemiecki organizator prosił o szybką reakcję gdyż musi obstawić poliglotów i wiedzieć w jakich kategoriach, ich regulamin nie zakłada startów obcokrajowców, chyba że szpresienie dojcz nie stanowi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź Tomek , napisz do nich , jeśli masz kontakt z głównym sędzią aby się nie silili, z tymi sędziami, przecież będzie od Nas paru chłopaków, którzy jeśli zajdzie taka potrzeba to pomoże w kontakcie.

Wiem ,że Ty mówisz dobrze, ja również coś tam rozumiem, więc szkoda ich kłopotać.

Skoro robią grzeczność dla Nas i naginają swój regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzą że będzie około 5-6 aut, i że dogadanie się nie stanowi większego problemu, jedziemy bardziej w odwiedziny a nie po medal za 50 centów.

Najlepsze jest to, że dla zawodników będzie to niespodzianka, bo widzę że na ich forum naszego przyjazdu nie poruszają, tak więc pewnie nawet nie wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...