Skocz do zawartości

Dyskusja o produktach GMS - głównie matach


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem amatorem jeśli chodzi o kwestię wygłuszania, tłumienia systemem odklej papier przyklej mate. Dotychczas stosowałem metody natryskowe i różne takie tam wynalazki.

Z tego co pamiętam, to zakładałeś osobny temat o tym wynalazku...

 

Czy wlc to włocławek? Chętnie "pomacam" tą matę :)

Edytowane przez Marine_4000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uuu jakiś świerzak się obudził  i nabija sobie posty, a że wybrał jeden z dość gorących tematów to zaraz będzie miał 100 postów, wejdzie w kable i będzie kolejne 100 i za chwilę mamy mędrca :) lub nowe cudowne produkty.

 

Gdyby wybrał STP czy Silent Coat to by nikt tego nawet nie ruszył, ale GMS.... to co innego , jak widać trafił,  bo pierwszy na czuwaniu referat już odpisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Postaraj się o próbki (zakup próbną ilość)

mi nasuwa się jedno... czy jak przykleisz sobie kawałek 50x50cm to poczujesz jej zastosowanie?? chyba musiałbyś kupić metry tych mat kupić 10 takich samych aut i wtedy każde na innej macie i możesz śmiało powiedzieć co zaobserwowałeś... chętnie się dowiem, chętnie sam wybiorę się celem weryfikacji zaobserwowanych zdarzeń... a tak tymi kawałkami to (bez obrazy, ale...) chyba można sobie.....podetrzeć... Nie jestem znawcą, sprzedawcą, ale to jedyne co mi się nasuwa. Ja mam tanią matą, i są głosy (poparte wiedzą i doświadczeniem, że te drzwi co zrobiłem radzą sobie, a co w nich zrobiłem to były wskazówki pewnej doświadczonej osoby, która pokazała mi czego unikać, a no co patrzeć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak rozprawieacie o tych matach, a tytuł tematu brzmi " dyskusja o produktach GMS - głównie o matach" co wskazuje , ze nie tylko o nich. Co powiecie o głosnikach GMS, w swojej klsie/ cenie podobno nie maja sobie równych. http://allegro.pl/gms-952alu-dwudrozny-aluminiowy-13cm-hi-end-car-i3512493683.html  - myslę dobry konkurent popularnych w tyłu w niektórych autach Hertzów DCX 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak rozprawieacie o tych matach, a tytuł tematu brzmi " dyskusja o produktach GMS - głównie o matach" co wskazuje , ze nie tylko o nich. Co powiecie o głosnikach GMS, w swojej klsie/ cenie podobno nie maja sobie równych. http://allegro.pl/gms-952alu-dwudrozny-aluminiowy-13cm-hi-end-car-i3512493683.html  - myslę dobry konkurent popularnych w tyłu w niektórych autach Hertzów DCX 130

Chyba żart :D nikt tu czegoś takiego nie montuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma u siebie w aucie hi-endowe rozwiązania bo nie kazdy ma takowe potrzeby,  jeden inwestuje w audio inny modyfikuje auto mechanicznie itp. Niemniej jednak znajomy testował woofery tej firmy i porównywał do Morel Maximo. W jednych drzwiach był woofer Morel w drugich GMS ( nie pamiętam modelu ale w smiesznych pieniądzach jakichś) i powiem Wam, że ten GMS wypadł całkiem nieźle, miał znacznie głębszy bas lepiej schodzacy niz ten Morel. Dopiero wymiekł przy wiekszym vol. a to z racji tego , że miał mniej w RMS-ie. Zatem śmiem twierdzić, że jak za jakośc , która proponuja kosztuja naprawde śmieszna kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie po kij sie pytasz jaj sluchales i Ci sie podobalo? Co do samej formy tego testu to jest bez sensu ..no chyba ze szukasz jednego glosnika a nie pary . Sprawa trzecia to piszesz ze wymiekl przy wiekszej mocy ...tylko nie pisz zecpod radiem to gralo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówił o hi endowych rozwiązaniach? W autach typu kompakt często gęsto montuje się tylko przedni zestaw odseparowany np. z subem. Zdarza się, że auto takowe posiada również jakieś seryjne pierdki, które coś tam graja ( raczej pierdzą) W przypadku kiedy mamy pod wzmacniacz podłączony zestaw odseparowany i sub, głośniki tylne zostają zasilane tylko radiem. Sam coś takiego zastosowałem u siebie  ( na bokach z tyłu w półce, nie w drzwiach, bo takowe głośniki wchodzą u mnie bezproblemowo), aby z tyłu  coś jako tako grało gdzieś w tle i jako tako grało pod samym radiem, bez pierdów. Stad nieduża ich moc RMS, bo większej pod samo radio zwyklejsze ( powiedzmy takie jak ja mam zwykły ClarionCZ202E)  nie potrzeba. Podsumowanie mojej wypowiedzi przez kolegów od razu zeszło tematycznie na hi end - temat traktuje o produktach GMS, Ponadto, forum czytają nie tylko sami zboczeńcy - znawcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A kto mówił...

Jak już się wyklaruje kiedy będzie następny łódzki spot - to zajedź i posłuchaj jak różne auta grają, myślę że Twoje podejście do tych coaxów się zmieni, podobnie z resztą jak i do całego grania w aucie a szczególnie do głośników w półce i tylnych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem w trakcie wyklejania auta matami gms07 proliner - podobno to jakaś nowość. Generalnie klej jest zarąbiście mocny, sporo jest butylu i alu jakby grubsze w porównaniu do starego modelu 07. Mata układa się bardzo dobrze więc pierwsze wrażenia mega pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę tą nową szarą 07 polecić z czystym sumieniem, klei się lepiej jak dymanat extreme , bo tego miałem w bezpośrednim porównaniu auto obok. Chyba nawet sceptycy klejenia byliby zadowoleni. Łapie nawet do sklejki i trzyma, czego o innych matach powiedzieć nie można, zawsze od mdf i sklejki odchodziły.

Jedyny dla jednych bedzie to minus a dla drugich plus - to jej waga, jest w porównaniu do innych znacznie cięższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie jeden by sie zdziwil gdyby pojechal do chin i zobaczyl ile firmo wychodzi w jednej fabryki i tej samej lini...

 

Cześć

 

Akurat robiłem rozeznanie w temacie zakupu wiekszej ilości mat... znalazłem coś takiego: Kaladin

a tam wiele znajomych obrazków. Warto zapoznać się z całą ofertą tego niewielkiego ;) producenta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...