Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma ani paragonu ani gwary, przynajmniej ja nie dostalem... Za 260zl wcale mi one nie potrzebne...

 

Dokładnie, a cena jest tak kusząca, że sam się zastanawiam czy za te 270zł z wysyłką nie położyć drugiego kompletu głośników na półkę, zaraz za Tonsilami Speed 1700S wub.gif hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie Hertze za 309zł na allegro pochodzące z Singapuru.

Pewnie większość nieosłuchanych i tak nie wyczuje różnicy, a takie niestety są między oryginalnym systemem, a podróbami z Singapuru lub Malezji sprzedawanymi na allegro.

Domyślałem się, że coś śmierdzi podróbami jeśli chodzi o tanie HSK i niestety obawy się potwierdzają, a już sam miałem kupować.

Podobno woofer "made in singapure" jest sporo lżejszy od oryginału i są znaczne różnice w tweeterze.

Śmieszna allegrowa cena nigdy nie brała się z niczego, ale polacy zawsze szukają mega okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość nieosłuchanych i tak nie wyczuje różnicy, a takie niestety są między oryginalnym systemem, a podróbami z Singapuru lub Malezji sprzedawanymi na allegro.

Panie osłuchany oświeć nas nieosłuchanych jakież to są różnice?

Podobno woofer "made in singapure" jest sporo lżejszy od oryginału i są znaczne różnice w tweeterze.

...podobno?Siejesz popelinę nie mając o tym pojęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje, a kogoś kto porównał i napisał na innym forum. Oryginalne powinny pochodzić z Elco Exim, przynajmniej w polsce.

A jeśli chodzi o te "made in Singapure" to wystarczy spojrzeć na ebay.com

 

I po co to "dworowanie", przecież napisałem: "kupujcie" :P Mi to nie przeszkadza, ale sam tych allegrowych nie kupię na bank.

Może sam ogarnę sobie kilka kompletów ze stanów, bo widzę, że teraz można na tym sobie "dorobić" hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje, a kogoś kto porównał i napisał na innym forum.

 

czyli ? bo wiesz takie opinie to czasem można sobie wadzić ... między książki ...

 

Oryginalne powinny pochodzić z Elco Exim, przynajmniej w polsce.

 

inne sklepy też mają od nich, pamiętam swego czasu jak Elco wyprzedawało kable - nowa Oehlbach-y kosztujące 549 zł bodajże sprzedawali po 140 zł ... da się - da ... to czemu ludziom mieli by nie wysprzedać starej edycji HSK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te tanie HSK na allegro i tak smierdzą... zobaczcie, że Ci ludzie handlują tylko sprzętami z Azji... jak w jakimś tureckim sklepie audio:D

Wydaje mi się, że lepiej dołożyć trochę i mieć gwarancję na 24 miesiące od dystrybutora... a nie 12 miesieczną od sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehehe... w takich właśnie chwilach widać ile co jest warte;-)

 

Kubus20 - ten ktoś z Twojego forum należy do tych ludzi, którzy jeśli nie wydadzą więcej za konkretny klocek to już go nie będą za dobry uważali, choćby grał identycznie;]

Taka już popaprana mentalność.

 

PS. Sajed. Nie wiem czy kiedykolwiek reklamowałeś jakiekolwiek głośniki... Ja osobiście wolałbym rabat cenowy w zamian za gwarancję. Jest to towar 'delikatny' i reklamacje są rzadko uwzględniane.

Edytowane przez miki87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są produkowane gdzie indziej to muszą mieć to zaznaczone np. Made in Singapur.

płytki o ngywania, verbatim? Pewnego razu w hurtowni miałem w ręku opakowania z Chin, Malezji, Singapuru i Japonii, kupiłem japońskie, chyba dla lepszego samopoczucia, wątpię czy różnicę bym usłyszał po nagraniu :)

Edytowane przez Sinoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadłeś geniuszu że mogą pochodzić z zagranicy i tam raczej elco... nie sięga.

Daruj sobie obrażanie mnie, naprawdę i nie sprowadzaj dyskusji do poziomu gimnazjum...

 

W Europie mają nieskończone zapasy starej serii HSK i każdy cichy "prywatny importerek" może sobie je ogarnąć za 250zł, żeby potem wystawić za 309zł. Żałosne.

 

Może i były te ze starych zapasów w jednym sklepie internetowym, ale nie za 309zł.

 

Strasznie się spinasz jak tylko ktokolwiek cokolwiek napisze o Twojej ulubionej marce.

 

A pomyślałeś o tym, że istnieją tacy ludzie jak pośrednicy?

Tak, zapewne każdy allegrowy importerek, który do tej pory miał na allegro same syfy spod marek Delco, Dibeisi i tym podobnych może nawiązać współpracę z producentem pomijając tych "pośredników".

Spójrz na to, co sprzedają użytkownicy mający HSK po 309zł. Same syfy z kontenera.

Edytowane przez Kubus20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...