Skocz do zawartości

Audio System F2-500 TWISTER


waski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego Bransona wkleilem raczej jako ciekawostke :zawstydzony: Gosc próbuje mi go sprzedać ale nie kwapie się z jego zakupem . Szczerze przyznam ze nigdy nie slyszalem o tych piecach i Branson kojazy mi się tylko z wannami ultradzwiekowymi :D

Twistera biorę na próbę - zobaczymy jak na nim zagra T2. Bo jeśli faktycznie brakuje mu srodka to u mnie się nie sprawdzi gdyż już w obecnym setupie nieco mi tego brakuje ( a przynajmniej tak mi się wydaje ). Wolalem się upewnić ze te 700zl nie bedą wyrzucone na kompletne dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego będzie w odpowiednim dziale F2-500 w swietnym stanie za dobre piniundze :D Ewentualnie pójdzie do autka kobietki z jakimś halasliwym subem....ale to tylko w wypadku gdy będę szukał pretekstu by się rozstać :zawstydzony:

 

A jeszcze takie pytanko - czy ktoś posiada informacje ile prądu to potrzebuje , lub chociaż jaka ma sprawność ? 70A go zadowoli czy będzie chciał wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jest tak samo ( lub deczko więcej ) prądożerny jak K202, przy czym gra od niego dużo dynamiczniej ( dla mnie ) i moim zdaniem, rozrusza wiele mulastych 15" jak zajdzie taka potrzeba.

Rewelacyjna sekcja chłodzenia - jak wzmakiem pograsz 30 minut na 80% to bedzie ciepławy. Nie to co przy K202, że dotknięcie grozi poparzeniem 2go stopnia.

 

Elektrownia musi być porządna pod ten wzmak. Spadek napiecia poniżej pewnej wartoiści powoduje odłaczenie sie wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70A go zadowoli czy będzie chciał wiecej
ja mam altek 120A (chyba bo były jeszcze 180A ale jakoś niespieszno mi to sprawdzać) i ciągnąłem dla niego 50mm2 bo 20mm2 było zdecydowanie za mało ...teraz jest ok(przy 2 Ohm przy zdrowym łupnięciu spadek ok 0.3V to chyba nie tragedia) ale ile dokładnie mu potrzeba to Ci nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapać za słówka :P , jedynie miałem na mysli "uczulenie" na tego z symbolem radioaktywności na budzie :P .

Nie lubuje się w tego typu produktach ( do AS również nie mam sentymentu ) poza tym sledząc fora smiem twierdzić, że seria F to niezbyt...udany wyrób.

 

Ale moje doświedczenie i mała metoda wzrokowa i Macajewa mówi, że ten Branson z ampguts ...dysponuje sporą mocą ...byś może tylko nią. A ten ufoludek podpada już na sam ...wygląd.

 

P.S. dla siebie nie kupiłbym ... żadnego z wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. dla siebie nie kupiłbym ... żadnego z wymienionych.

 

Kupuje jedynie na probe. Swojego faworyta do zasilania "zestawu glosnomowiacego" juz posiadam :P Takze poprobuje i potem moze zawita on w autku mej lubej , zobaczymy :P Sadzac po opiniach nie jest to bardzo nietrafiony kaloryfer wiec moze bedzie wart tej ceny.

 

PS - mowie o AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...