Skocz do zawartości

zestaw na przód 130 do 600 zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałeś dopisać:koniecznie matami gms :rotfl:

 

mogę kupić bardzo okazyjnie dynamat extreme , więc gms nie wchodzi w gre :rotfl:

GMS jak za tę kasę jest bardzo dobry, sądzę iż w tym przedziale nie ma dla niego konkurencji. Mam na myśli głośniki bo mat GMS-a to na oczy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz20VT, dzięki za radę.....nastawiłem się już jednak na 16 stki i nie chcę kombinować :rotfl:

Mam miłe wspomnienia jesli chodzi o Tonsila z zestawu domowego, jednak do CA eksperymentować nie chcę.... słuchałem kilku zestawów na Focal`u czy Morel`u i generalnie na to jestem obecnie nastawiony :rotfl:

 

Ale musisz troszke drzwi podłumić , przynajmien otwory technologiczne zamknąć. co do głośników jeżeli pod radio tylko to czy kupisz focala czy morela czy GMS to będzie to samo .;>nowe głośniki GMS960XT są właśnie do dużych objętości 16,5cm ale w drzwiach nawet nie wygłuszonych lub lekko wygł. dadzą bardzo dobry efekt.

 

poniżej link do zestawu który gra naprawde revelka na tą $. coś z dużym basem :

http://www.allegro.pl/item979820007_gms_96...taw_165_mm.html

 

 

A tutaj jeżeli chcesz coś płaskiego z dużą ''średnicą''

http://www.allegro.pl/item974592328_gms_66..._165mm_car.html

 

bardzo ciekawa ta propozycja

 

tylko jak to ma zagrac w wykopem - ten 1 zestaw ma 40Watt rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory , gdzieś mi umknął 1 post ! :rotfl:

 

Jeżeli 13 to może to,góra dosyć metaliczna. z kickiem problem ale głęboki dól jak na 13:

http://www.allegro.pl/item980728182_focal_...d_jak_nowe.html

 

natomiast jeżeli 16 ma być szybko dużo liniowej średnicy , to w tej cenie :

http://www.allegro.pl/item973998052_najtan...sklep_emka.html

 

Jeżeli coś taniej to rewelacyjny też jest AudioSystem lub Rainbow SLG 265.20

 

 

ale jeżlei 13 i ma być sub to potrzebny jest środek i mocny kik tak uważam a wtedy za 100 zł można kupić takie coś :rotfl: :

post-2992-1270035489.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może za niedługo będzie mieć okazję przetestować woofery z r6a u siebie.

 

Patryk ...no dalej pakuj i ślij :rotfl:

 

 

PS: speedy to moja ...miłość , miałem chyba 3 komplety (jeden głośnik spaliłem mostkiem 170w rms) i naprawdę to fajne głośniki ale czy one nadają się do "basowania" zamiast suba ? Grają co prawda dołem pasma ale ...bez przesady. Papierowa membrana i miękkie zawieszenia gwarantują współpracę nawet z radiem i basu nawet jest wystarczająco ale wiadomo suba nie zastąpią :hyhy: . W golfie ciągle mam komplecik (wofery) a te z mojego autka sprzedałem ... żeby mnie nie kusiło do powrotu do nich (HV nie są moje ...zresztą pewnie będą na sprzedaż, bo właściciel ma kłopoty z autkiem i o CA nawet nie myśli na razie) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem r6a w swoim systemie ... oj piękna sprawa! Grają bardziej .... męsko i dojrzalej niż HSK (w moim systemie dodam żeby nie było) . Nie umie przelać co usłyszałem ale .... KUPIĘ R6a , więc panowie komu tam zalega parka chętnie przytulę (Patryk przemyśl to jeszcze :rotfl: )

 

 

PS: HSK powędrowały do golfa żony , pod samo radio, a co mi tam, miały leżeć na półce? Wrażenia ? Dają radę , głośne, dużo basu (tak wiem!) ... są lepsze niż Speedy, które wywędrowały na półkę :rotfl: . Po powrocie mojego SS z naprawy zobaczę jak to maleństwo daje sobie radę z HV w tak małym aucie ...przewiduję że sub , którego i tak nie ma będzie tym bardziej zbędny , bo to co wyczyniają te głośniki pod samym radiem (nuda świąteczna ) napawa mnie optymizmem :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...