Skocz do zawartości

Problem z wzmacniaczem Axton C508


glusio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pewnie slychac gwizd alternatora - tym wyzszy im wyzsze obroty. Sprawdz polozenie kabli RCA - z dala od przewodow zasilania wzmacniacza i ewentuanie pompy paliwa. Sprawdzic polaczenia masy zasilnia i rca. Ogolnie multum podobnych tematow na forum - szukajcie a znajdziecie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ma wyjscia RCA sprawne ponieważ na innym wyjściu jest monoblok axton c109 i nie ma szmerów , wydaje mi sie że problem leży w wzmacniaczu

 

 

Czy sa czy nie tego bym nie przesadzal bo sub tych czestotliwosci chyba nie przenosi.....

 

 

Kolejna sprawa jest to czy czasami w ktoryms miejscu kable zasilajace nie zbizaja sie do rca , nie przecinaja z nimi np. przy wzmaku bo chyba puszczone sa oddzielnie ??

 

I wraca pytanie jakie masz kable RCA no i oczywiscie troche by sytuacje rozjasnilo gdybys podlaczyl inne radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam innego radia, kable RCA przechodzą nad kablami zasilającymi przy samym wzmacniaczu odległość może 10cm . Kable zasilające mam poprowadzone lewym progiem, sygnałowe prawym spotykają się przy samym wzmacniaczu . Kable mam chyba dietza sygnałowe, bo zasilające nie mam pojęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obu progach idą przewody instalacyjne, z tej strony z której są przewody sygnałowe (prawy próg) jest ich mniej . Mam zamiar zmienić przy okazji kable na Sinuslive są wmiare ? czy jeszcze bardziej będą łapać zakłucenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od tych kabli tak łapie ? Jeśli masz szanse i chęci to wyciagnij te kable na całej długości tak żeby trzymać je z dała od instalacji auta i wysokopradowej CA - jeśli będzie wtedy ok to znaczy ze - trzeba puścić kable środkiem auta lub zakupić znacznie lepsze ( co niestety także nie gwarantuje w 100% ze nie bedą zbierać mocnych zaklucen ) . Najlepiej gdybyś miał możliwość podłączenia innych np pozyczonych kabliz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...