Skocz do zawartości

Wybór CA, początki, laik...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe az takim tępakiem nie jestem :P Uznaje tylko lossless :P Więc wracając do tematu, warto licytować pionka ponizej 500zl?? Ogólnie radyjko mi się podoba to co producent pisze też ok jest, brzmienie opisane przez ludzi jest pozytywne...chociaz te szumy tylko jak mówiłem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dawid-ss, chciałbym powiedzieć coś o tym pionku ale nie miałem przyjemności go słuchać. Kiedyś w Vectrze B miałem pionka deh-p80mp, jako ze seryjne głośniki w vici trzeba przyznać ze dają rade (jak na serie), to ten pionek fajne dźwięki z nich wyciskał. Poszedł do żyda bo była to wersja USA, przez co miałem problemy z Tunerem, a zależy mi żeby od czasu do czasu posłuchać RMFki czy jakiejś innej stacji. Teraz się przesiadłem na Alpine jak widać CDA-9884R, miało być 9886R, ale trafiłem w dobrej kasie 4-eczke. W sumie kupiłem to radyjko za radą mańka z Vectry B z Płocka.

 

Jak narazie jestem zadowolony. Powiem Ci jednak to co mówią wszyscy tutaj i to się sprawdza, jak nie posłuchasz to nie stwierdzisz czy to zagra na takim poziomie jakiego oczekujesz.

 

Jeżeli masz możliwość wyrwania tego radyjka w dobrej kasie to tak zrób, jak nie podpasuje to do żyda z nim :P Takie jest moje zdanie.

 

PS: Co do szumów hmm myślę ze w wielu radyjkach będzie to samo. Ja osobiście nie pauzuje muzy jak mam podkręcona głośność. Daje mute i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tyle ze te alpinki kosztują od ch i ciut ciut kasy :P nie wydam tyle na radyjko :P Ogólnie jestem nastawiony na Kenwooda najbardziej jednak, bo:

przystępna cena 620zł nówka

usb+bluetooth+aux in

3x preout 2.5V każde

pokrętło volume(nienawidze klawiszy :P )

kenwooda mają moi kumple i jakieś tam pierdziele za 60zł sztuka podłączają to on je zabija w dosłownym znaczeniu :P (mimo ze ja pod niego nic nie podłączam tylko wzmacniacze)

Wiec sprawa radia odstawiona na bok, nie dotyczy :P

Zestaw, no ogólnie zeby ten DLS R6A był tańszy... myślę też o powerbass l-60c jednak odkładam chwilo na później...

Wzmacniacz? 4 kanały(przyszłościowo myśląc) do zasilenie przód tył lub przód sub(zobaczymy jak to bedzie ale ja suba nie wpakuje do bagażu bo to pierdzi a nie gra u mnie :P ale juz mam na to sposó:D 4x55-70Waciszy chociaż przy 4R zeby coś to pograło i popędziło te pierdziele a nawet lepiej jakby wzmacniacz był mocniejszy jak głośniki, wtedy mamy lepszą kontrole :P (powerbassy jakbym brał to mają 3R i 75W) Chociaz cena blokuje...coś do 600?

 

Maty...hmm taśma dekarska styknie? Merc jest ostro wygłuszony więc podłoga nie będzie ruszana, tylko drzwi i ewentualnie pod siedzeniami tylnymi tam gdzie wrzuce amp :P

 

[ Dodano: 2010-03-21, 00:12 ]

Infinity REF 475A, CarPower HPB-604, Helix DB FOUR, Crunch GTX 4600 coś z tego się nada ? czy nie bardzo? jakieś inne propo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw takie coś znalazłem i zeby nie ten basior do suba to bym pewnie nad tym myślał poważniej :P Bo wyszłoby mnie taniej. Wcześniej też polecali mi powerbass L-60c i chyba na nie się zdecyduje.

 

[ Dodano: 2010-03-21, 00:28 ]

dekarzem nie jestem, z zawodu elektrykiem więc z osprzętem i tym wszystkim sobie radze a i kable moge mieć taniej(spawalnicze) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ok chętnie posłucham :P Ale aktualnie zarabiam na te audio i na spłacenie autka :P wiec pewnie nie prędko sie pojawie :P Wystaczy że powiesz mi jakiej muzyki słuchasz i jak opisujesz zestaw. Często po opisach dochodze jakie słuchawki sobie wybrać np :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ceny do pozazdroszczenia tylko :P Ogólnie nastawiłem sie na powerbass l-60c lub model chyba najwyższy 3xl-6c w max opcji (DLS R6A cięzko wyrwać za normalną kase teraz) Wzmacniacz, myślę poważnie o μ-Dimension GLOW-4075 ponieważ ma sporą moc i cena jest w miare rozsądna w zestawie z l-60c. Kupując zestaw który podałem miałbym na sprzedaż suba powerbass S-12, byłby on mi zbędny, potrzebuje powierzchni bagażnika na narzędzia do pracy i takie tam duperelki :P

 

Przeliczając całe CA moje w tym radio 620zł(kenwood)+wzmacniacz z zestawem μ-Dimension GLOW-4075+powerbass l-60c 1479zł wychodzi mnie 2100zł + kupno kilku kabelków mat itd czyli okolo 200zł więc 2300... z tego myślę ze 300 można odłożyć na bok gdyż wystwiłbym na allegro powerbass s12 nówke i sprzedał za te 300zł. (nowy u producentów 350zl ponad)

 

[ Dodano: 2010-03-21, 10:06 ]

P.S to samo tyle ze z DLS R6A dostępne nowe za 2320zł+300zł na kable i maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse wytne sam a mówiłem ze w mercu nie trzeba tyle wygłuszenia ponieważ jest go multum, nie wiem czy wiecie ale podłoga cała ma tam okolo 10cm grubosci, składa się ona z blachy wierzchniej, wlotów powietrza dla nóg pasażera, oczywiscie warstw izolacji przed korozją, dywaniku który ma 3cm grubości następnie kolejnej wykładziny i dywaników własciwych na których nogi trzymamy :P Wygłoszny też jest tył, tzn za siedzeniami sa chyba z 3materiały wygłuszające kabine od zbiornika paliwa i bagażnika :P Więc maty są raczej nie bardzo, kupie taśme dekarską na drzwi, wydaje mi się ze rolka za 120zl wystarczy w zupełnosci :P 10metrów i szerokosc 30cm :P Bagaja nie wygłuszam ponieważ będzie on bez głośników a jeżeli bede coś robił to w przyszłosci coś wymyśle :D Kable będą 2,5mm firmy procab do głośników, sygnał bedzie na cordialach i wtykach neutrik a zasilanie wzmacniacza na 10mm2 caraudio :D Radio będzie miało 6mm2 na zasilanie, bo prowadził będe osobne :D Głośniki z deski przedniej polecą (w kosmos) w pidu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie taśme dekarską na drzwi, wydaje mi się ze rolka za 120zl wystarczy w zupełnosci

 

to już lepiej dołóż 30zł i kup 3 maty 100cm x 50cm GMS a na pewno będzie lepiej!

Jeden taki arkusz kosztuje 50zł.

 

sygnał bedzie na cordialach i wtykach neutrik

 

A może Klotz? Wtyki ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cordial jest bardzo dobrym kablem, wiem bo stosuje w słuchawkach, fakt KLOTZ lepszy ale dodatkowe większe koszta a potrzebował będe 2xpo 4m :rotfl: Ogólnie koszty niewielkie można powiedziec Panowie, ale przecież moja instalacja to miałbyć budżet :P

 

[ Dodano: 2010-03-21, 17:52 ]

Tak wogole gadu gadu temat trwa 3 strony już a ja nie powiedziałem co chce osiągnąć :hyhy: Własciwie audio które zamontuje ma przebić fabryczny zestaw z passata B6 lub volvo s80 czyli popularne DYNAUDIO :hyhy: Ma grąć lepiej w całym paśmie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...