Skocz do zawartości

Wybór radia...


bronek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc nawet kradzione

 

 

Ręce normalnie opadają ... pewnie jeszcze nie miałeś okazji przyjść do auta rano, a tu rozj..na szyba , pół kokpitu i radio zniknęło . Czasem koszt naprawy szkód jest wyższy niż samo radio , bo aby wymienić szybę trzeba czasem np. "zdemontować" wygłuszenie :P . Jeśli więcej osób będzie miało takie podejście jak Ty to takich "niespodzianek" z rana będzie coraz więcej!

 

uwierz mi ze juz 3 radia poszly mi niegdys z malucha a ostatnim razem caly sprzet z plus 12litrow paliwa. wszystko to na imprezach. wniosek jest taki, na imprezy innym autem a w domu auto garazowac,

i jeszcze jeden patent, kolczatka na kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ze juz 3 radia poszly mi niegdys z malucha a ostatnim razem caly sprzet z plus 12litrow paliwa. wszystko to na imprezach. wniosek jest taki, na imprezy innym autem a w domu auto garazowac,

i jeszcze jeden patent, kolczatka na kable

 

 

Pomine zabawna czesc twojej wypowiedzi i tylko poprosze zebys dal sobie luz bo w kazdym kolejnym poscie sie pogrążasz

 

Skoro cie nie raz okradli to dziwi mnie to ze byc moze żerujesz na nieszczesciu innego posiadacza "malucha" A twoja logika ze jak sie kupuje dwa razy drozej ( czyli w normalnej cenie rynkowej ) to czlowiek nie ma co robic z kasa ale lepiej wydac wiecej i miec czyste sumienie

,

 

nie trzeba byc zbyt bystrym zeby sie domyslic ze okazji nie ma i jezeli radio na rynku ( allegro , ebay komisy ) jest warte powiedzmy 900zł a ktos chce je sprzedac za 400 to chyba jasne z kad pochodzi sprzet....

 

 

 

 

 

 

 

 

sanders156 ten Kenwood KD-BT6544U bardzo ciekawy :P

 

 

Mysle ze wyglada rownie dobrze jak gra , calkiem dynamiczny fajna srednica , lekko uwypuklony dół delikatna góra , mi sie bardzo podoba jak gra , pozatym wyposazenie tez ma calkiem dobre 3xRCA to duzy plus w przypadku kenwooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać się da ale .. papierów brak , pęknięta szybka niby nie przez upadek ale kto go tam wie , no a mechanizm i jego sprawność w 100% będzie można przetestować jak przyjdzie paczka i oby się nie okazało że ma takie problemy jak > http://strefacaraudio.pl/forum/topics5/alp...-mp3-vt9784.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpine

i co nie da sie kupic tanio uzywanej cda 9835?

 

Po pierwsze

 

Jak widać się da ale .. papierów brak , pęknięta szybka niby nie przez upadek ale kto go tam wie , no a mechanizm i jego sprawność w 100% będzie można przetestować jak przyjdzie paczka i oby się nie okazało że ma takie problemy jak > http://strefacaraudio.pl/...-mp3-vt9784.htm

 

Po drugie to to radio jest masakrycznie wyeksploatowane na zewnatrz , nawet pilot jest zajechany , ozbitej szybce wspomnial juz powalla , az strach pomyslec co ono musialo przezyc a i tak poszlo za 500zł choc ja przez w/w kwestie nawet za 500 go nie kupil ze strachu ze raz kradzione dwa co musialo przezyc zeby tak wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać się da ale .. papierów brak , pęknięta szybka niby nie przez upadek ale kto go tam wie , no a mechanizm i jego sprawność w 100% będzie można przetestować jak przyjdzie paczka i oby się nie okazało że ma takie problemy jak > http://strefacaraudio.pl/forum/topics5/alp...-mp3-vt9784.htm
ja kupiłem swoje na angielskim ebay'u i jak zapewniał sprzedawca miało być w super stanie...i rzeczywiście jest...tyle, że wizualnym :kwasny: zapłaciłem za nie 110f więc troszkę poniżej nawet 500zł ale okazało się, że laser wydaje z siebie ostatnie tchnienia. Długo nie myśląc zasięgnąłem porady na forum i poszukiwania lasera skończyły się wczoraj w centrali serwisowej Alpine w UK (koszt 30f dostarczony dzisiaj) teraz jestem w trakcie wymiany zobaczymy czy wszystko wróci do stanu fabrycznego czy to była taka "okazja", że teraz będę szukał nowego radia...cudów nie ma a niska cena nigdy nie bierze się znikąd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak ta alpina była moja, 100% sprawna z tym ze panel nie za ładny i bez ramki, półkieszeni, pilota, instrukcji , pudełka i kostki z iso :hyhy: czyli dosłownie gołe radio z panelem, dlatego taka cena.

I nie była kradziona !! taką kupiłem od gościa z Nowego Sącza.

ja kupiłęm w dobrej kasie 9835R z ramką pilotem i w idealnym stanie praktycznie.

a jako ciekawostkę napiszę że gra nieco inaczej niż 9835. 9835 grała nieco cieplej, ale to tak naprawdę subtelna różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero kabli, zero półkieszeni montażowej ,zero pilota ... pewnie poprzedni właściciel jeszcze walczy z ubezpieczycielem ...

kable 25zł, półkieszeń od byle jakiego radia chodz ja akurat swoje mam bez niej bo mi sie nie miesci :zdegustowany: , pilot to gadzet dla tylnego pasazera zeby stale ktos mi zza plecow kopal po radiu.

ja uwazam w kazdym badz razie ze jesli jest sprawne i nie kradzione(jak kolega wyzej pisze) jest to swietna propozycja dla tych ktorzy szukaja cos lepszego za mnjesze pieniadze i nie koniecznie z wszystkimi bajerami jakimi wyszla ze sklepu, bo jak juz pisalem one nie graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...