Skocz do zawartości

Wybór radioodtwarzacza.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeden woli tesciowa a jeden córeczke

 

ja wybieram córeczke choc niektóre tesciowe potrafia fajnie zagrac :-)

 

a wracajac do pionka

podkreslam to byla swiadoma decyzja

 

i naprawde szkoda tego przekonywania

 

mi i jeszcze paru sie podoba a to chyba w CA najwazniejsz

a to ze dalem 2000zł kogos dziwi - to jego sprawa

 

sa tacy co placa za wzmacniacz 20 000 zł - i jesli to ich bawi i maja kase czemu nie

 

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczena opadła jak usłyszałem co te jednostki potrafią i uwierz mi, nie dałbym za tego Pionka złamanego grosza, nie mówiąc już o 2 tys. zł. :rotfl:

Trochę nieprzemyślana opinia- przecież w/w radia są w innych klasach tzn. jedne przeznaczone do aktywnego cięcia pasa a drugie do pasywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niemam powodow zeby sie zalamywac ze kupilem tego Pionka szczerze pwoeim ze w porownaniu do tego co mialem czyli Kenwooda starego na CD modelu dokladnie nie pamietam a potem JVC to slychac ze ten pionek jest taki drogi. Naprawde wyciagnol z tego shitu co myslalem ze mam w samochodzie ladny czysty dzwiek. Ja jestem nastawiony na Cisnienie w samochodzie wiec chyba dobrze wybralem z tego co widzialem wyzej. Jak bede stary gdzies kolo 50tki to tez moze kupie jakiegos Olda zeby sobie posluchac czegos czystego i zeby mi aparatu sluchowego nie rozdymalo. Ale wiadomo gusty sa i gusciki a kazdy swoje bedzie chwalil :rotfl:

 

Co do filtra HPF to tez tego nie rozgryzlem jeszcze mozliwe ze wylaczyc sie nie bedzie dalo a probowales poczytac o tym przelaczniku z boku radia on tam niby cos wylacza i wlacza ale tez msze doczytac co :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jeżeli chcemy bawić się w coś naprawdę jakościowego, czystego brzmieniowego i konkretnie dobranego pod własne klocki, to skupmy się na modelach Nakamichi CD 400 lub CD 500, Denonach DCT, starych Phillipsach, na Sony C90R, Alpine CDA7990 lub 7998R, Clarionie 958 i starszych jednostkach tego producenta w wersjach CD :rotfl:

 

zapomniałeś jeszcze o Eclipsach ( np. 8445E ), no i paru modelach z innych radii m.in:

- Clarion HX-D2;

- Pionner DEX-P90RS ( niekoniecznie z DEQ-P90 )

 

Fakt, cenowo może u nas lipa ... ale 7998 czy 958 wcale tanie też nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede stary gdzies kolo 50tki to tez moze kupie jakiegos Olda zeby sobie posluchac czegos czystego i zeby mi aparatu sluchowego nie rozdymalo.

 

O ja pierdziuuu...To chyba pogonie wszystkie swoje Old-y na alle i zapodam sobie jakieś nowsze stuffy, bo mam dopiero niespełna 3 dychy na karku...Aleś mnie postarzył, odrazu zaczęło mnie łupać w krzyżu ze starości... :(

 

A tak całkiem serio.Nie ma co chłopakowi wciskać "staroci".To, że ja czy ktoś jeszcze za tą kasę kupiłby jakiegoś 15 letniego "dziadka" nie znaczy że to będzie dla niego najlepszym wyborem.Jeden woli rybki,drugi akwarium.Przynajmniej chłopak ma świadomość tego co chce,co mu się podoba.A jak złapie bakcyla,to całkiem prawdopodobne że zarzuci swojego Pionka na rzecz właśnie Oldów i może to nastąpić znacznie szybciej niż przy 50-tce. Musi poprostu do tego dorosnąć.Tymczasem niech się cieszy tym Pionkiem i niech mu służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wdawac w niepotrzebna dyskusje ale za 10lat to RS88 bedzie oldem o ktorym ludzie beda sie wypowiadac tak jak wy teraz o tych oldach choc pragne zauwazyc ze radyjka wymienione jako high end w czasach swojej swietnosci kosztowaly znacznie wiecej niz ten pionek , wiec jednak nie jest tu chyba na miejscu porownanie bo mi to bardziej przypomina porownanie np. vectra C 2008 ( pionek ) i MERC S-klasa 2000 ( np. clarion dxz 958 ) Wiadomo ze merc jest lepiej wykonany i wiecej zaoferuje mimo ze teraz ceny sa zblizone , pioniera mialem przez jakis czas i uwazam ze to naprawde solidne radio ma ogrom zalet ale to nie jest klasa aspirujaca do high end i trzeba o tym pamietac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikogo po krzyzu lupac niechce :P

 

Poprostu mi sie spodobalo to radyjko zaryzykowalem kupujac ale jak narazie spelnia moje oczekiwania wiadomo ze w CA to jak w kalejdoskopie cos sie nowego uslyszy gusta moga sie zmienic mnie jak narazie interesuje spore lupanie i spodobalo mi sie to co zrobilo jak anrazie z moim CA. Teraz z czasem zaczne wszystko wymieniac pod tego Pionka obralem jedna droge wiec nia bede isc :( Czekaja mnie przednie i tylne drzwi do tego jakiegos monobloka musze wykombinowac i bede mogl zaczac sie bawic w cos lepszego :(

 

Jak za ta kase co dostalem tego pionka to naprawde sie skusilem i jest ok :P

 

Dla kogos moze byc shit totalny ale jak juz kolega wyzej wspomnial nie skreslajcie czegos jak komus sie moze spodobac poprostu lepiej cos ocenic jak gra i przydzielic danej jednostce jakis styl niz powiedziec ze totalne gowno i nieoplaca sie tego brac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede stary gdzies kolo 50tki to tez moze kupie jakiegos Olda zeby sobie posluchac czegos czystego i zeby mi aparatu sluchowego nie rozdymalo.

 

O ja pierdziuuu...To chyba pogonie wszystkie swoje Old-y na alle i zapodam sobie jakieś nowsze stuffy, bo mam dopiero niespełna 3 dychy na karku...Aleś mnie postarzył, odrazu zaczęło mnie łupać w krzyżu ze starości... :(

 

A tak całkiem serio.Nie ma co chłopakowi wciskać "staroci".To, że ja czy ktoś jeszcze za tą kasę kupiłby jakiegoś 15 letniego "dziadka" nie znaczy że to będzie dla niego najlepszym wyborem.Jeden woli rybki,drugi akwarium.Przynajmniej chłopak ma świadomość tego co chce,co mu się podoba.A jak złapie bakcyla,to całkiem prawdopodobne że zarzuci swojego Pionka na rzecz właśnie Oldów i może to nastąpić znacznie szybciej niż przy 50-tce. Musi poprostu do tego dorosnąć.Tymczasem niech się cieszy tym Pionkiem i niech mu służy.

 

 

ja juz zlapalem bakcyla kilka lat temu a jak tylko 88RS I wszedl na rynek chcialem go kupic ale zawsze szkoda kasy bylo a to na co innego trzeba bylo przeznaczyc

wiec swiadomie go wybralem i naprawde bakcyla mam od dawna i wlasnie przez bakcyla mam 88RS II

 

i pare innych klockow w 2 samochodach ktore w miare mozliwosci dozbrajam w CA i eksperymentuje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...